Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, na mnie daleko większe wrażenie zrobiła ta walka niż Posejdon czy Kronos (ale Kronos to w zasadzie level/set piece, a nie walka z bossem, Posejdon prawie też). Świetna inwersja skali i tradycji serii, która przede wszystkim ma sens w kontekście całej gry i tego co chce opowiedzieć o Kratosie.

Zresztą po GoW3 nie było szans aby chcieli przebić "epickość" jeśli chodzi o skalę - nie tędy droga dla serii, na całe szczęście.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Podstawowe skille zawsze warto, później jak kto chce - w dalszej części gry dostaje się na tyle dużo XP, że większość (wszystkie) rzeczy można wykupić bez problemu. Warto też w pewnym momencie zacząć rozwijać ataki runiczne, które też wymagają XP.

Jeszcze jedna porada co do panów, których "bije się po stopach" (xDD) - wiecie, że możecie cancelować ich ataki, stun locking i stun grab z R3 też jest możliwy (a nie tylko finisher). Wystarczy uderzać po kończynach z runami (ataki runiczne staggerują przeciwnika i jest wystarczająco dużo czasu na combo). Pierwsza walka z tym rodzajem przeciwnika też mi się w ogóle nie podobała, ale teraz to jeden z moich ulubionych wrogów :V

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kermit napisał:

fajna ta zagadka z opuszczanym sufitem, chyba najlepsza do tej pory

 

fajnie sie gra a z tego co piszecie będzie coraz lepiej, banderasik

 

największy twist do tej pory - mial wkurzac guwniak a jest bardziej realny od kratosa

 

chłopcze

 

ps. starh kur.wa co ty napisales xdddddd weź to usuń

Już tato 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ficuś napisał:

szydera jest pisanie, ze gra jest zayebista, a jedynie jeden boss fight nie wywoluje u mnie takiej ekstazy jak niektorzy opisali?


Nah, nie jest szyderą, każdy ma prawo do własnego zdania , ale pisząc zdanie w stylu:

Cytat

beda lepsi bossowie? dotarlem do jeziorka i dotychczas to zal.pl - kopanie po kolanie albo ta niby wasza epicka walka z dragon ball przy ktorej tylko mialem beke bo chyba wielu zapomnialo jak epickie walki miala ta seria czy jak epickie potrafia byc inne gry

to tak późne gimnazjum bym powiedział. Ficuś, przecież sam musiałeś się domyśleć jak piszesz xDDD  Za dużo czasu w wiadomym temacie, no ale nie ty jeden.

Edytowane przez Hendrix
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Ficuś napisał:

szydera jest pisanie, ze gra jest zayebista, a jedynie jeden boss fight nie wywoluje u mnie takiej ekstazy jak niektorzy opisali?

 

U mnie też pierwszy boss nie wywołał extazy, sama walka, bo tak to jest intrygujący. Im dłużej gram tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to mega hicior. Dla niektórych to może nuda, ale ja uwielbiam tego typu explorarację, z ciekawymi zagadkami środowiskowymi, wczoraj cały wieczór pływałem łódką i zbierałem skrzynie itp.. Przygoda pełną parą w tym majestatycznym, pięknym i ogromnym świecie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, YETI napisał:

Mnie wczoraj rozwalił pewna lokacja, która przepychem niszczy niejeden tytuł, a później się dowiaduję na forum, że w ogóle nie musiałem tam trafić, bo to lokacja dla zadania pobocznego. 

:obama:

 

Robienie samego main story, a co gorsza na easy, to wielka strata, pewnie stąd te ósemki w reckach.

 

Dodam jeszcze, że nie spieszy się mi do ostatniego bossa, choć jestem blisko, dopóki nie wyczyszczę całej mapy, a to chyba najlepsza rekomendacja.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...