Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A nie ma na to wpływu sprzedaż pod katem ilości dostępnych konsol  na rynku?

Przecież nawet Jak GOW2 wyjdzie rok po premierze ps5 to ile bedzie konsol na rynku? wiadomo że większość fanów gowa nawet i kupi dla niej konsole, ale nie lepiej na podatny grunt zdązyć i  puscić tak naprawde grę kolosa która nie dośc ze zamknie generację, to jeszcze prawdopodobnie zniszczy wszystko co ślepia widziały?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Spoiler

No i ja obstawiam, że Loki zabije Kratosa a w trzeciej części będziemy grali już dorosłym Lokim/Atreusem 

 

W spoilerze powyżej dywagacje co do dalszych losów bohaterów także jak ktoś nie skończył niech nie otwiera.

 

3 minuty temu, milan napisał:

A nie ma na to wpływu sprzedaż pod katem ilości dostępnych konsol  na rynku?

Przecież nawet Jak GOW2 wyjdzie rok po premierze ps5 to ile bedzie konsol na rynku? wiadomo że większość fanów gowa nawet i kupi dla niej konsole, ale nie lepiej na podatny grunt zdązyć i  puscić tak naprawde grę kolosa która nie dośc ze zamknie generację, to jeszcze prawdopodobnie zniszczy wszystko co ślepia widziały?

Raczej woleli by pewnie wypuścić jeszcze na PS4/Pro i potem pewnie na PS5 jak w przypadku The Last of Us :usmiech: ale nie wydaje mi sie, że jesli premiera nowej konsoli Sony byłaby w 2020 to w dwa lata wyrobią się z premierą nowej gry. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Observer napisał:

 

A ja bym się doszukiwał :)

 

  Ukryj zawartość

Motyw podróży w czasie był mocno zarysowany przez całą grę. Atreus okazał sie Lokim, a jak wiadomo Loki jest ojcem Węża Świata (a dokładnie to matką, bo go urodził, ale nie wchodźmy w szczegóły :) ), Wąż również stwierdził że skądś go poznaje, co trochę zmieszało Mimira.  Wiemy też że przygody Kratosa i Atreusa się odbyły, ponieważ przedstawione były na rycinie w Jotunheim. W pewnym momencie widzimy tez ukryta przez Odyna rycinę w której okazuje się że Tyr był Bogiem Wojny nie tylko w Skandynawii, ale na całym świecie, w tym w Grecji (wtedy kiedy Kratos rozpoznaje grecki symbol Omega, przewijający się jako logo od początku serii GOW). Bogiem Wojny, który z czasem zaczął być dobrym bogiem, chcącym zaprowadzić pokój na świecie. Bogiem Wojny nienawidzącym bogów. Bogiem Wojny mającym zdolność podróży w czasie i przestrzeni. Już wiemy że Atreus to Loki. W przyszłej części dowiemy się że Kratos to Tyr.

 

 

Tak będzie.

Spoiler

A co z ukrytą ryciną, którą widział tylko Kratos, na której kona a z niego rodzi się Wąż?

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, milan napisał:

A nie ma na to wpływu sprzedaż pod katem ilości dostępnych konsol  na rynku?

Przecież nawet Jak GOW2 wyjdzie rok po premierze ps5 to ile bedzie konsol na rynku? wiadomo że większość fanów gowa nawet i kupi dla niej konsole, ale nie lepiej na podatny grunt zdązyć i  puscić tak naprawde grę kolosa która nie dośc ze zamknie generację, to jeszcze prawdopodobnie zniszczy wszystko co ślepia widziały?


Na to pytanie można odpowiedzieć: tak i nie.
Tak - liczba sprzedanych konsol ma znaczenie, jeśli mowa o sprzedaży software'u - zawsze większy rynek  =  większa szansa na dużą sprzedaż.
Nie - dane statystyczne pokazują, że w przypadku gier przeznaczonych dla core'owych graczy - granica się zaciera, duża baza graczy ma większe znaczenie dla tytułów niszowych oraz tych przeznaczonych do szerszego grona odbiorców (gry core'owe to część z nich naturalnie, ale baza graczy w pierwszych latach konsoli to ta najważniejsza baza graczy - wydających statystycznie najwięcej).

Casus Nintendo jest generalnie dobrym przykładem (choć Nintendo to trochę inny rynek). Debiut z Mario i Zeldą sprawdził się. Duże marki pomagają sprzedać konsole. Uncharted 4 i nowe IP SSM miało być uderzeniem na początku generacji - jeden tytuł został zrebootowany, drugi skasowany - stąd dziura w line-upie Sony z samego początku życia Ps4. Nieplanowana dziura.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
8 minut temu, Voytec napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

A co z ukrytą ryciną, którą widział tylko Kratos, na której kona a z niego rodzi się Wąż?

 

Spoiler

raczej wąż zabijający kratosa

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli tak to zrobią to już mają dla mnie mega plusika, fhói mi się podoba ta teoria. I właśnie dlatego chcę tego samego reżysera nad cala trylogia, a nie ze nad trójka będzie pracowała jakąś pysda jak łysy i wymyśli ze jednak nie, robimy inaczej, walczy z jednorozcami. xD 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Voytec napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

A co z ukrytą ryciną, którą widział tylko Kratos, na której kona a z niego rodzi się Wąż?

 

 

4 minuty temu, XM. napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

to chyba nie z kratosa tylko z lokiego buzi wylatywal wąż

 

 

4 minuty temu, _Be_ napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

raczej wąż zabijający kratosa

 


To nie "wąż" tylko słowa, jak dymki z komiksie - jakaś modlitwa, czy ostatnie słowa...

 

Spoiler

Panel.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

@Wredny

 

Nope to 

 

Spoiler

wąż 

 

700px-Panel.jpg

 

Wydaje mi się, że przedstawia to rodzenie Jormunganda, ktory zabija Kratosa. Wydaje mi się, że cykl syna mordującego ojca, ktory bardzo Kratos chciał przerwać raczej nie nastąpi tak jak sugeruje ten mural. 

 

 

Ok przekonamy się za jakiś czas :hi: 

Odnośnik do komentarza

Kilka pytań:

 

 

To ile czasu nie było Kratosa, że nie znał żadnego z bogów świata do którego się przeniósł? Wszystkie imiona i background bogów, na ktorych natrafiamy dowiadujemy się od Atreusa albo Mimira. Czy on rozmawiał w ogóle że swoją żoną, która to właśnie wszystkiego nauczyła dzieciaka?

 

Wychodzi też na to, że Fey Atreusowi zapomniała wspomnieć o bogu Lokim. Dlaczego? 

 

Mam nadzieję, że jakoś zgrabnie rozwiążą kwestie nie powiedzenia, np. Mimirowi, prawdziwego imienia dzieciaka. 

 

[\spoiler] 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, kiseki napisał:

Kilka pytań:

 

 

  Ukryj zawartość

 

To ile czasu nie było Kratosa, że nie znał żadnego z bogów świata do którego się przeniósł? Wszystkie imiona i background bogów, na ktorych natrafiamy dowiadujemy się od Atreusa albo Mimira. Czy on rozmawiał w ogóle że swoją żoną, która to właśnie wszystkiego nauczyła dzieciaka?

 

Wychodzi też na to, że Fey Atreusowi zapomniała wspomnieć o bogu Lokim. Dlaczego? 

 

Mam nadzieję, że jakoś zgrabnie rozwiążą kwestie nie powiedzenia, np. Mimirowi, prawdziwego imienia dzieciaka. 

 

[\spoiler] 

Spoiler

mi sie wydaje, ze kratos i z mlodym nie znali swiata poza ten magiczny las, drzewa wyznaczaly granice i tam sobie zyli w izolacji od wszystkiego - zonka nie mowila mu o bogach i tym co za lasem, a on zatajal swoje backstory. Fey potajemnie uczyla dziecko o swiecie - pewnie miala jakis plan, ktory teraz rozkminiamy w spoilerach

 

wszystko sie zmienilo od momentu ubicia drzewa, ktorym rozpoczyna sie gra, kratos mial scisle wyznaczone jakie drzewa ubic do pogrzebu wiec z premedytacja pozbawila ich ochrony

 

Odnośnik do komentarza

@Ficuś

Wydaje mi się, że ostatnia wola Fey, czyli wysypanie jej prochów na najwyższym szczycie ze wszystkich światów, miało być pretekstem aby Boy i Kratos dowiedzieli się całej prawdy. 

 

Chociaż Kratos wiedział o tym, że matka chciała nazwać młodego per Loki. 

 

No ale z drugiej strony jak mieli się dowiedzieć o sobie idąc na szczyt skoro to, co się wydarzyło miało miejsce w przeszłości. Może jedynym warunkiem spełnienia rysopisów w Jutenheim było to, aby wyruszyli w drogę wedle życzenia matki?

 

im dłużej nad tym myśle tym bardziej miesza mi się we łbie, lubie to

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...