Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Annapurna Interactive może się stać jednym z ważniejszych wydawców gier indie. Fajnie, że z przytupem weszli na rynek, no i KZ0 na konsolach pozwoli poznać tą niesamowitą historię większej liczbie osób niż tylko na PC.

 

 

Kiedyś będzie promocja na plejstejszyn i za 10 lat pół działu i statusów to będzie "jak tam kolego drogi, ograłeś może Kentucky Route Zero? Ko-niecz-nie. Jest to prawdziwe arcydzieło dla fanów ciekawych gierek, wczoraj ograłem, ach, polecam, szanuję jak poje'bany".

 

Bez jaj ktoś fajny musi w to zagrać w końcu, bo to za dobra gra, żeby na forumie gierek tylko Jarek w nią grał. No i budżet się przyda chłopakom, żeby może następne odcinki wychodziły szybciej niż co kilka lat. 

 

 

 

Ogólnie dobre wieści z Nindies, konsola tego potrzebuje i jest tego warta, jesteśmy tego warci.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No takie są zawsze wrażenia, coś tam piszę czy komuś mówię ale nikogo za bardzo ta gra nie obchodzi. Jak wyjdzie na konsole i coś się popromuje to powinno trochę się rozruszać w temacie, jak zawsze z takimi gierkami.

 

(Pomijam kręcenie tego w jakąś dziwną stronę żartu z podziwiania czegoś, no bo wiadomo zawsze trzeba to wciskać zamiast pisać na temat o gierkach, zaje'bisty jesteś, umiesz napisać setny raz "Jarek gupi", niesamowita zdolność, podziwiam).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że nie podzielają Twoje entuzjamu. Wiesz, nie wszyscy lubią te same gry.

 

edyta: nie ujmuję tej grze, ale masz wybitnie irytujący sposób wyrażania się. Pełen takiej pychy, arogancji i tego jak bardzo forum jest "10 lat" za Tobą. Pomijam już fakt, że lwia część Twoich postów-litanii może zostać streszczona w dwóch-trzech zdaniach. Jakbyś mówił by usłyszeć swój głos zamiast faktycznie coś przekazywać. Pozdrawiam.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

No, super, wszyscy to od zawsze wiemy, są okropne, ważne to powtarzać w każdym dziale bez końca bo to takie niearoganckie, no a z mojej strony jak zawsze pycha i post był o gierce Kentucky Route Zero i jej losie, i entuzjazmie wywołanym Nindies, jakieś no opinie o gierkach, brr, i jeszcze aż jedno zdanie żarciku z powtarzalnego już jak lustrzane odbicie schematu forumkowego, no nie, nie będę nigdy tak skromny jak wy żeby do usrania walić jednolinijkowce jaki ktoś tam jest gupi a ja fajny, tylko okropne posty o gierkach, już wszyscy wiemy.

 

Pamiętam, że pisałem o Switchu, że zakładam, że będzie działał na jakiejś wersji Androida, albo w inny sposób będzie ułatwiał granie w gierki z Androida, bo to wydaje się za duży rynek, żeby przy okazji nie zahaczyć, gdy już masz kieszonsolkę z odłączanymi padami i ekranem dotykowym. Jak widać to jedno stawiałem błędnie, okazało się, że nie ma tego, indyki więc będą tylko "duże". Ale ich w miarę większy wysyp, w tym kultowych gierek z pieca, to dobry znak dla posiadaczy tej platformy na wiele więcej, a może na wiele przyszłych arcydzieł, które wśró pecetowych indyków od dawna się czasami pojawiają.

 

 

Gram zresztą ostatnimi miesiącami w Okami i idzie mi to powoli - trochę przez brak okazji do grania w cokolwiek, ale też jakoś czuję fakt, że gierka aż tak nie wciąga jak np. Zeldy. Mimo wielu zachwycających elementów. Po części to może kwestia wyglądu. Może trzeba było wracać tylko do wersji HD. Jak Okami wyszło, to też część rzeczy mi przeszkadzała, ale inne, niż teraz. Nawet te nieprzyspieszalne dialogi jakoś znoszę, może przez fakt grania w drugą gierkę obok. Za to sterowanie mnie denerwuje...

 

 

W sumie lubię te wszystkie gierki co typek, tylko Valkyria Chronicles mnie nie wciągło mimo kilku podejść. No nie wiem, zbyt... powolne. Jeanne d'Arc też trochę dziwna dycha, gra dość prosta jak na gatunek, na pewno w jego ramach dobra, ale najlepsza?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ogrywałem Darkwooda już dosyć dawno temu i bardzo przyjemnie go wspominam. Ciekawy mix z jednej strony survival, eksploracja i zbieractwo aby przeżyć do następnego świtu z drugiej wątek fabularny i postacie. Potrafi budować suspense i za to mnie przekonała, czekam na wypłatę i biere, obiecałem sobie brać wer skończoną.

Odnośnik do komentarza

Przeznakomity wywiad z zachodnim developerem, który pracował przy czołowych japońskich mistrzach (typu Miyamoto, Kojima). Bardzo dużo wnikliwych spostrzeżeń i świetnego oddzielenia różnic pomiędzy japońskimi grami, a zachodnimi. Naprawdę polecam.

 

http://www.rollingstone.com/glixel/features/splatoon-2-hideo-kojima-nintendo-japanese-games-w501322

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

You’ve probably heard Sheena Iyengar’s TED talk, in which she went to a restaurant in Japan and tried to order sugar in her green tea. The people at the cafe said, “One does not put sugar in green tea,” and then, “We don’t have sugar.” But when she ordered coffee instead, it did come with sugar! In Japan, there’s a sense of, “We’re making this thing for you, and this is how we think this thing is better enjoyed.”

Świetnie się czytało, również polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...