Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Sylvio trafi na konsole

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-01-11-horror-sylvio-trafi-na-ps4-i-xbox-one-juz-w-piatek

 

Gracze wcielają się w Sylvio w Juliette Waters, badaczkę zjawisk nadprzyrodzonych. Za pomocą przenoszonego sprzętu badamy tajemnicze dźwięki z rodziny EVP (Electronic Voice Phenomena), czyli - jak wyjaśnia Wikipedia - „o niezidentyfikowanym źródle i pochodzeniu”.

 

Jak to często w horrorach bywa, miejscem akcji jest opuszczony park rozrywki i pobliski las. Rozwiązujemy zagadki logiczne, błądzimy, nie brakuje też nieco strzelania. Gromadzone nagrania powoli ujawniają tajemnicę przerażającego kultu, zamieszkującego okolicę.

 

 

Co interesujące, twórcy przygotowali otwarty świat, który eksplorujemy nie tylko na piechotę, ale także za kierownicą samochodu. Znalezienie odpowiedniej ścieżki często jest wyzwaniem samym w sobie.

https://youtube.com/watch?v=BZIssnIQ1OM

 

Ponoc niezly niezalezny horror. Gral ktos na PC? Zastanawiam sie czy nie brac na PS4. Grafika troche jak wczesne PS3, ale to bez znaczenia.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wyczytałem na gafie, że Deus Ex: Mankind Divided od sierpnia do końca 2016 roku nie wyrównało w UK wyniku sprzedaży jaki poprzednia odsłona zrobiła w samym tygodniu premiery. Kolejna dobrze przyjęta gra, która sprzedaje się dużo słabiej od poprzedników (obok takich gier jak Titanfall 2 czy Dishonored 2). Quo Vadis gaming?

Odnośnik do komentarza

Drugi raz podchodzę do uniwersum Zeldy. Drugi raz zaczynam grać w Link Between Worlds i no w sumie fajna przygoda, ale żebym jakieś achy i ochy odczuwał, to nie za bardzo. Nie ma to jakiegoś takiego pazura, czegoś charakterystycznego, żeby to się jakoś klimatycznie wyróżniało. Powiedzcie, czy ktoś też tak ma w stosunku do tej serii?

Odnośnik do komentarza

Zeldy są specyficzne, mają sporo fanbojów, a seria jest nierówna. Ja przy Minish Cap miałem mokro w majtkach przez całe 20-30h spędzone z tytułem, ale takie Twilight Princess wspominam jako po prostu w porządku grę, nic specjalnego.

Podejrzewam, że Ocarina of Time i A Link to the Past robiły niesamowicie w swoich czasach, ale dzisiaj trącą już archaizmami przez które może nie być łatwo się przebić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...