Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie mysle co przeszedlem w poprzednim roku i do glowy przychodzi mi tylko Mario Odyssey i Horizon: Zero Daun xd

 

Ok edyta i jeszcze skonczylem Preya, Kroliki na Switchunia i chyba jakies gierki na 3dsa ale nie pamietam czy to byl 2017 czy 2016 xddd Bieda fhuj.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

SMO i Zelda BotW, Persona 5, Divinity: Original Sin II, What Remains of Edith Finch, Nioh, Nier, Horizon, Cuphead, Metroid Samus Returns, Pyre, RE7, Uncharted: The Lost Legacy,  Mario + Rabbids: Kingdom Battle, Thimbleweed Park, Dishonored Death of Outsider, Xenoblade Chronicles 2, Danganronpa v3, Hellblade, South Park: The Fractured But Whole, Rime

 

Słabo? Nie sądze. 

Odnośnik do komentarza

Hitman na bank sprawdzę  bo strasznie mi sie ta misja w Paryżu co dali przez święta spodobała, Observer to nie jest cos jak outlast tylko ze w kosmosie że biegasz i sie chowasz?:) bo jak tak to tego typu rozgrywka tez odpada 

 

zelda i mario pewnie w rym roku ogram i sprawdzę re7

 

tak jak pisałem musze trochę odciąć sie od multi;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, suteq napisał:

Już pisał na poprzedniej stronie, że grał w demko ale go nie porwało. 

Demko też mnie nie porwało, na szczęście nie reprezentuje jakości całej gry :hi:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Pupcio napisał:

Na szczęście? Przecież to był bardzo fajny etap.

No taki ok, dupy nie urwane ot szare industrialne lokacje i walenie do smiesznych robocików, nie miałem ochoty na więcej po tym demie. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, kubson napisał:

W nioha grałem i nie moje klimaty, Yakuza odpada bo za dużo filmików za mało gameplayu, pierwsza i ostatnia w jaka grałem to Y4 na ps3 :/ Nier demko ograłem było spoko ale jakoś nie porwało 

 

no dobra ale co poza Nier i Nioh ?

 

 

no to suteq dawaj te super gierki oprócz Nier i Nioh 

 

dlaczego prócz Nier? :x warto ograć. świetnie łączy korytarzowe levele z otwartymi hubami. plus ma przyjemny system walki i movement postaci.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

No ja bym nawet nie spojrzał na tę grę gdyby nie demko 

Mam tak samo. Demko jest tak dynamiczne i zróżnicowane, że z miejsca mnie kupiło. Oczywiście demko oszukuje i tak nie wygląda cała gra, ale nie żałuję nabycia tytułu od Pawcia. 

 

3YKFB3f.jpg

 

:banderas: 

 

A klapek na oczy od Orzeszka używam cały czas do spania. GOTY

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Virginia

Tlou Remastered

Horizon Zero Dawn +dlc

Torment Tides of Numenera

Kotor 2 i 1

Prey

Nier Automata

Dark Souls 2 Sotfs

Transistor

Hollow Knight

Demon's Souls

Hellblade Senua's Sacrifice

Uncharted Lost Legacy

Pyre

Dishonored Death of the Outsider

Kupehad

Wolfenstein 2

Battlefront 2 singiel wpisze se a co xd

 

Trochę się tego uzbierało, gdzieś tam jeszcze pewnie kolejny raz Soulsy 3 bo ostatnie dlc to też zeszły rok, z rozpoczętych zostały do skończenia Nioh i This is the Police. W 2017 zachciało mi się wrócić do grania w multi i odbiło się to na gierkach sp, bo w takiego buterfilda 1 a teraz swbf2 to jednak lecą godzinki ostro zamiast sobie zagrać w coś innego. 

Odnośnik do komentarza

Chronologicznie, tylko te, które skończyłem: 

1. Stanley Parable

2. Shadow of Mordor

3. Horizon: Zero Dawn

4. Until Dawn

5. Persona 5
6. Uncharted 4

7. Nier: Automata

8. Naruto: Ultimate Ninja Storm 4

9. Metroid: Samus Returns

10. Ys 8: Lacrimosa of Dana

11. Bravely Default

 

 

wiele tego nie ma, ale z wiekiem coraz mniej mi się chce kończyć gry, które mi się nie podobają. Zacząłem drugie tyle co przeszedłem albo i więcej, ale po kilku godzinach poleciały do żyda, szkoda mi czasu się zmuszać. Wyjątkiem minionegoroku był shadow of mordor, który nie wiem czemu skończyłem, bo w połowie już rzygałem tą grą. No, ale to był początek zeszłego roku, także człowiek uczy się na błędach. 

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
4 godziny temu, suteq napisał:

Mam tak samo. Demko jest tak dynamiczne i zróżnicowane, że z miejsca mnie kupiło. Oczywiście demko oszukuje i tak nie wygląda cała gra, ale nie żałuję nabycia tytułu od Pawcia. 

Automata to takie polaczenia Nier+Bayonetta i na forach fanowskich ludzie narzekali, ze za duzo Bayo za malo Nier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...