Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

No nieprzewijalne cutscenki to jest zamach na formułę arcade'owego shootera. Jeszcze się twórcy w takich przypadkach bronią że to "maskowanie loadingów", przy czym ja juz bym wolał oglądać ekrany ładowania niż kilkuminutową scenkę którą widziałem już kilka(naście) razy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Z cutscenkami to chyba normalne, kazda gra nastawiona na narracje ma z tym problem przy kolejnych przejściach. Zawsze możesz odpalić sobie tryb arcade , a co do sterowania wlasnie spoko, ze czuc ze grasz postacia, która ma swoja wage. Jedynie cover system do zaorania, ale to tak jakby grac w dooma z osłonami.

 

Nie ma czegos takiego jak brak loadingow, to jest zawsze ukryte w ten czy inny sposób. W MGS V trzeba godziny spędzic w helikopterze i co chwile przypominać sobie kto brak udział w pracach nad grą.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 i co chwile przypominać sobie kto brak udział w pracach nad grą.

 

a to już raczej przejaw zapatrzenia w siebie tego niespełnionego reżysera od siedmiu boleśći

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, sterowanie jest zamierzone. Rockstar w tamtym momencie to byli geniusze, którzy uwglednili nawet to, ze Max jest alkoholikiem i lekomanem(wizje, wyglad, poruszanie się). Przeciez zalany menel, który jest jedna noga w grobie nie będzie biegal jak sarenka( pomijam efektowne sceny gdzie leci w powietrzu, ale to jest typowe nawiązanie do filmow  Johna Woo).

Swoja droge polecam niedoceniana gre Stranglehold sygnowana jego nazwiskiem, to wlasnie  stamtąd wiele efektownych  patentow podwędziło Rockstar do MP3. Destrukcja otoczenia tez zawstydziłaby wiele współczesnych tytulow.

Odnośnik do komentarza
Teraz, SlimShady napisał:

To jest silnik oparty na fizyce, sterowanie jest specyficzne, ale złym bym go nie nazwał.   Sterowanie to glowny czynnik, który sprawia czy chcesz grac w gre czy nie, a z tego co wiem to jesteś fanem GTA IV.

Jestem, ale sterowanie w tej grze to symulator naje.banego starego w wannie. 

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że teraz wydawcy ciu*ają nas w trailerach? Wyobrażcie sobie, że internet raczkuje, o grach dowiadujecie się z prasy i czytacie taką reklamę:

 

Cytat

NARESZCIE NADCHODZI POLSKI MORTAL KOMBAT.

Mafia - to słowo stare jak świat. Mafia to pieniądze, władza, wielkie interesy. Kiedy w ZSRR upadł komunizm, to wielkie niegdyś mocarstwo stało się wielką wylęgarnią  wszelkiego rodzaju syndykatów zbrodni, które w bardzo krótkim czasie opanowały niemal całą Europę... W 1992 roku widząc to wielkie zagrożenie rząd polski powołuje obok UOP i Policji nową supertajną jednostkę antyterrorystyczną GROM...

Pierwsza w pełni profesjonalna POLSKA GRA. Wyrzuć MORTALA 3, sprawdź Polaków. Oczyść własne ulice z handlarzy narkotyków, broni, oraz złodziei samochodów.

Akcja gry toczy się w znanych polskich miastach, digitalizowane postacie bohaterów, jakość lepsza niż w M. Kombat 2. Pytaj w każdym prawdziwym sklepie komputerowym. UWAGA! Gracze o słabych nerwach. W grze przelewa się dużo krwi.

 

Gra w cenie 36 PLN, czyli 1.5 pirata z dobrej tłoczni. Gra oczywiście była "trochę" kupowata :) Kto pierwszy zgadnie jaka to gra, dostanie plusikopucharek ;)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SlimShady napisał:

Nie ma czegos takiego jak brak loadingow, to jest zawsze ukryte w ten czy inny sposób. 

btw taki pro tip dla wszystkich, którym cw weszło za mocno i tak ochoczo tupią nóżką na sekcje chodzone i inne cinematic ficzery; gry z grafiką z najwyższej półki, zawsze będą mieć z tym "problem", właśnie dlatego aby wyrabiał framerate, oraz ograniczone zostały loadingi. jedyne na co można liczyć to ich ograniczenie do minimum.

 

co ofkors nie zmienia faktu że brak skipowania cut scenek jak w MP3 to mega gunwo

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Mendrek napisał:

Myślicie, że teraz wydawcy ciu*ają nas w trailerach? Wyobrażcie sobie, że internet raczkuje, o grach dowiadujecie się z prasy i czytacie taką reklamę:

 

 

Gra w cenie 36 PLN, czyli 1.5 pirata z dobrej tłoczni. Gra oczywiście była "trochę" kupowata :) Kto pierwszy zgadnie jaka to gra, dostanie plusikopucharek ;)

Prawo Krwi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mendrek napisał:

 

 

Tak, to Prawo Krwi. Polski Mortal Kombat lat 90 w pełnej krasie :D Jednak trzeba oddać chłopakom, że zebrali ekipę z osiedla i zapewne dobrze się bawili ;)

Powinni to zremasterować i wydać jako DRESmastered Edition

 

12:42 "Białystok Pomścimy" xD

Odnośnik do komentarza

pamiętacie installing screen z GTA V?

 

 

jezu jakie to było klimatyczne, pamietam jak wróciłem z nocnej premiery i wrzuciłem w środku nocy płytę do czytnika i zaczęło się instalować, ta muzyka i arty z gry a ja wlepiałem się w ekran zahipnotyzowany

 

szkoda że teraz instalowanie to tylko procenty ukazywane w tle dashboardu :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...