Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MaZZeo napisał:

pamiętacie installing screen z GTA V?

 

 

jezu jakie to było klimatyczne, pamietam jak wróciłem z nocnej premiery i wrzuciłem w środku nocy płytę do czytnika i zaczęło się instalować, ta muzyka i arty z gry a ja wlepiałem się w ekran zahipnotyzowany

 

szkoda że teraz instalowanie to tylko procenty ukazywane w tle dashboardu :(

 

szczerze mówiąc średnio to pamiętam. muzyczka tak bezpłciowa jak i cała gra

 

 

Z DRUGIEJ JEDNAK STRONY...

 

 

 

 

:banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Theme z GTA 4 dawał poczucie że jak gra się załaduje to będzie działo się coś niesamowitego i świetnie nastrajał przed robieniem rozpier.dolu, genialnie to dobrali. Muzyczka z GTA 5 bardziej kojarzy mi się z edytorem twarzy w simsach albo jakimiś testami na prawo jazdy, zawsze coś w tym stylu tam leciało xd.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

GTA IV:

 

Potężna historia o rozliczeniu się z przeszłością i podążaniu za amerykańskim snem.

 

GTA V:

 

Hehe dawaj rozje,biemy siedzibę facebooka będzie beka ohohoho trevor ale ty jesteś EDGY xD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ragus napisał:

GTA IV:

 

Potężna historia o rozliczeniu się z przeszłością i podążaniu za amerykańskim snem.

 

GTA V:

 

Hehe dawaj rozje,biemy siedzibę facebooka będzie beka ohohoho trevor ale ty jesteś EDGY xD

Bo się dzieciom nie podobał poważny klimat to kurczę zepsuli coś co im tak dobrze wyszło. Seems legit. 

 

Mazzeo też nie. 

Odnośnik do komentarza

GTA 5 to kiepska gra. Ma denerwujący model jazdy, strzelanie nie jest wcale dużo lepsze niż IV, system walki jest zubożony i mimo, że w IV sterowanie było tragiczne to walki 1na1 sprawiały dużo wiecej radości.

Z misji pamietam skok na jubilera vs skok na bank w IV no nie przesadzałbym generalnie, że V to taka super dużo lepsza gra. Brak wielu elementów, które były IV uznaje za totalny nie wypał i z perspektywy czasu jestem rozczarowany strasznie V.  

Odnośnik do komentarza

@_Be_

no oki, to jeszcze model jazdy był lepszy i 1v1, które każdy miał w dupie po pierwszej godzinie

 

strzelanie, cover system, napady, tuning aut i broni, latanie myśliwcem, offroad jednośladem, po pasmach górskich, bardziej zróżnicowane misje, generalnie wolność zabawy wypadły w ostatecznych rachunku gejmingowo dużo lepiej

 

no i przynajmniej sterowanie nie było już symulatorem pijanego starego pod prysznicem :v

Odnośnik do komentarza

Mazzeo tu nie chodzi o challenge, a o fizykę i satysfakcję z niej płynącą. W czwórce mogłeś się bić, dźgać nożem i npc reagowali różnie, czołgali się, przewracali, można było ich męczyć całkiem długo. W piątce jest tylko jedna animacja, choćbyś strzelił komuś w nogę to odleci trochę, przewróci się, chwyci się za brzuch i dead.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

gta 4 probowalem skończyć 4 razy i za każdym razem zapadalem w śpiączkę i sprzedawałem gre

 

gta 5 przeszedlem jednym tchem i dalej odpalam czasami pochodzic murzynem

 

no ale szanuje brudny klimat nowego jorku no i ta niesamowita po dzis dzien fizykę wszystkiego w czwórce

 

 

aha no i miasto z watchdogs 2 >>>>>> miasto z gta 5

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Boże kórva keszcze raz przeczytam ze model jazdy w IV był lepszy to chyba pierd.olne w łeb. Czy wy jezdziliscie kiedykolwiek autem ze podoba Wam się bujanie auta przy każdym zakręcie jak pierd.olona łodzią przy 20km/h?

Jak pełnoletni człowiek może pisać takie głupoty. 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...