Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

nie słuchaj go, nauczysz się i potem zamiast grać normalnie w Pre sequela to będziesz godziny tracił przy grinderze żeby Ci wypadła perfekt kombinacja guna co chcesz xd

 

pofarmiłem trochę tego Uranusa i faktycznie nie skąpo rzuca szkoda tylko że nic dobrego jak do tej pory, przynajmniej level dobrze idzie 

 

Spoiler

qWNwE4N.png

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2019 o 17:04, Square napisał:
W dniu 10.06.2019 o 16:10, XM. napisał:

Jak to pobrac? Trzeba włożyć płytkę i zacznie sama zaciągać?

Ktoś coś spierdolił i na chwilę obecną dodatek można ściągnąć tylko jak ma się wersję cyfrową (na PS4, nie wiem jak gdzie indziej).

 

Jak ktoś nie ma PS+ i nie chce mu się czekać aż naprawią, a chciałby pograć już dzisiaj w nowy dodatek, to poniższa metoda działa.

Cytat

I have found a way to download the DLC. This method doesn’t require ps plus ,or a digital copy of the game. Go to the ps store, then select borderlands the handsome collection. Select the ps plus version of the game It will bring you to a different screen to buy ps plus. Press the back bottom borderlands will now be in your cart. Now go back to the store select the DLC and you will be able to download it.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesteś w stanie oszacować plus minus i

13 godzin temu, Yap napisał:

Ja juz wczoraj zassalem (XoX), ale nie mialem jeszcze okazji poszarpac. Yhhh...znow farmienie koorrrrestwa do utraty przytomnosci. Mam szesc postaci na OP8 i siedem na 72. Wszyscy uzbrojeni po zeby.

 

Grubo godzin spędziłeś z każdą postacią żeby do takich poziomów doprowadzić wszystkie postacie. Gra mnie cieszy ale kolejne przejścia muszę trzaskać po jakimś czasie bo tak raz za razem przechodzić tą samą postacią tylko na wyższym lewelu jakoś już mi tak nie sprawia przyjemności.

Odnośnik do komentarza

Gralem latami. To byla, jest i bedzie  moja absolutnie ulubiona strzelanka. Farmieniu nie bylo konca. Na forum Gearboxa bylem tym, ktory wymienial sie giwerami niemal codziennie. Ile szmelcu wylecialo w przepasc, ile scierwa przemielilem, a ile wymienilem tego nikt nie zliczy. Jakis kolo obczail mnie na forum i zaproponowal wymiane za ‘perfekcyjne’ bronie bo chcial zobaczyc czy faktycznie wszystko farmilem czy zerowalem na tzw. wysypiskach gdzie ludzie rzucaja setki egzemplarzy na ziemie (oczywiscie wszystko zgibbowane) i wybieraja sobie co tam chca. Kolo rzucil wszystko co mial, ja zrobilem to samo (akurat wtedy na moim ogniowym Krieg’u) i zaczelismy przegladanie. Chlop mial wszystko na najwyzszych mozliwych liczbach z doskonalymi czesciami. I zniknal. 

Napisal mi pozniej, ze cieszy sie, ze w zalewie wygenerowanych prze Gibbed broni jest jeden pasjonat, ktory ma cierpliwosc do ‘true farm experience’. 

Nie chce byc tu obludnikem i hipokryta. Jestem pewien, ze czesc mojego zlomu to tez zgibbowane bronie, ale dorwac 94% Sham czy idealnego Interfacera to marzenie scietej glowy. Same Norfleety zajely mi i jakims randomowym Vault Hunterom tydzien (po kilka godzin dziennie) na wydropienie wszystkich elementow. Jedna z tych rakietnic miala perfekcyjne czesci, ale niestety byla kolej jakiejs niewiasty na podniesienie lootu docelowego. Wszystkim innym moglismy zonglowac.

Tak, Borderlands 2 to milosc doskonala. Kilka lat wspanialej zabawy ze swietna wiara. O wiele mniej toksyczne srodowisko niz to w Destiny czy Gearsach.

 

P.S.

Mialem jednego znajomka, ktory uzywal tylko broni stworzonych w Gibbed wiec wykorzystywalem jego...mozliwosci na dziesiatej i jedenastej postaci, kiedy to nie mialem juz czasu na wielogodzinne sesje z Invincible’ami. Pozniej jednak, kiedy dotarlem do najwyzszego levelu, potrafilem poswiecic kilka dni na zebranie ekwipunku potrzebnego do synergii z buildem.

Ot, swiety nie jestem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli widzę, że możesz z chłopakami tutaj przybić piątkę :)  no niewielu Was tutaj jest aż tak zakręconych na punkcie Borderlandsa, a może faktycznie więcej ale się ukrywają :)

 

Zapytam co znaczy zgibbowane?
 

Na czym polega farmienie broni jeśli chciałby Ci się wyjaśnić?

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mario10 napisał:

Czyli widzę, że możesz z chłopakami tutaj przybić piątkę :)  no niewielu Was tutaj jest aż tak zakręconych na punkcie Borderlandsa, a może faktycznie więcej ale się ukrywają :)

 

Zapytam co znaczy zgibbowane?
 

Na czym polega farmienie broni jeśli chciałby Ci się wyjaśnić?

Edytor postaci, broni, skorek, itemow, itd. zwie sie Gibbed. Dzialal z platformami PC, PS3 i X360. Mogles modyfikowac wszystko do woli. 

Farmienie w Borderlands ma wiekszy sens niz w takim Destiny z prostej przyczyny: loot jest przypisany do danego bossa, sub-bossa badz okreslonego przeciwnika, ktorego mozna spotkac tylko w danej lokacji. Co za tym idzie wiesz co moze wypasc rozwalajac np. Hyperius’a i tluczesz go do skutku. W Borderlands kazda czesc broni moze pochodzic od innego producenta. Lufa moze byc od innego, klamka od nastepnego, a celownik jeszcze od innego. Idealna kombinacja zalezy od klasy broni. 

Sa tez world dropy. Niektore legendarne bronie moga wypasc z byle mobka, ale jest to niezwykle rzadkie zjawisko. Jestem pewien, ze procz innych zmian w B3 trzon systemu farmienia pozostanie niezmienny.

 

@wet_willy na jakiej platformie borderlandujesz?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale jako takiego składania broni z elementów chyba nie ma Borderlandsie?  Czyli po prostu trzeba mieć farta i podchodzić do danego przeciwnika wiele razy aż wypadnie broń zbudowana z najlepszych elementów tak? dobrze rozumiem?

 

Ja z reguły jak załatwiłem bossa to do niego nie wracałem, a wychodzi na to, że można ich klepać wielekrotnie.

Gram na PS4 ale jestem noobem w tą grę i widzę, że nic o niej nie wiem.

 

Dziękuję za wyjaśnienia serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

No na tym polega farmienie. Przykładowo chcesz mieć Harolda w BL2 to idziesz i farmisz Savage Lee tak długo aż wypadnie (normalni gracze), albo jak będzie miał perfect części (psychofani Borderlands).

 

W przypadku legendarnych i unikatowych broni zawsze zwraca się uwagę na trzy części (w Pistoletach na dwie, a do Wyrzutni na cztery). Każda z nich zapewnia różne bonusy jak np. większe obrażenia ale gorszą celność.

Grip (wszystkie rodzaje broni) - jeżeli grip jest od tego samego producenta co broń to dodatkowo daje większy magazynek i szybsze przeładowanie.

Stock (wszystko poza pistoletami) - tutaj nie ma dodatkowych bonusów jeżeli jest pasujący.

Accessory - zawsze występuje w broniach fioletowych i wyżej, zapewnia różne dodatkowe statystyki.

Celownik - ogólnie zmienia tylko widoczność przy celowaniu. W przypadku Wyrzutni zapewnia różne statystyki.

 

Grafiki z opisem części i jakie dają bonusy.

 

cbURTWN.jpg tM2ysJS.jpg nq1f9Hr.jpg 5CTWEup.jpg pBJLvwB.jpg FNtqMFc.jpg Cyoduly.jpg

 

 

Dodatkowo można rozróżniać bronie po prefiksach https://borderlands.fandom.com/wiki/Weapons_by_prefix_(Borderlands_2_%26_Pre-Sequel)

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 Dziękuję Ci dobry człowieku znów jestem mądrzejszy.

A powiedz mi jeszcze jedną rzecz jak np będę chciał pokonać takiego Iwajira to wpadam zabijam zbieram loot i jak wrócę później to ona znów tam będzie czy trzeba to robić w jakiś określony sposób, zapisywać grę czy coś ?

 

Przepraszam za bardzo proste pytania :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...