Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Persona 4 Golden

 

Y7MhOYj.jpg

 

Po szkole trzeba coś zjeść ze znajomymi :cool: Odpaliłem na chwilkę, a tu 90 minut zleciało i przerwałem tylko dlatego bo vita się wyładowała. Na razie zapowiada się świetnie, dialogi są naturalne i wciągające, zobaczymy potem jak z tą erpegową częścią gry i dungeonami.

Odnośnik do komentarza

Alien: Isolation

 

tsyeXWi.jpg

 

 

RhwEqkh.jpg

 

O ja pier.dolę, jaki ta gra ma klimat :obama: Specjalnie dla forumka chciałem uchwycić obcego i się udało (mimo odbijającej się je.banej zasłony po lewej i mimo że widać tylko jego zarys), a nie było to łatwe bo nie dość że jest mega dynamiczny, to jeszcze musiałem opanować stres i nerwy żeby ręka się nie trzęsła :chicken:

Edytowane przez c0r
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

taki system seller był podobno jak wyszedł, a tu wychodzi na to że fałszywy mesjasz

 

Co do Killzone'a 1 jeszcze to przypomniałem sobie że jedna rzecz mi się mega podobała, mianowicie animacje przeładowywania, które wyglądały jakby wyprzedziły swoje czasy.

 

Odnośnik do komentarza

dwojka killzone w singlu slabizna, z turbo chuyowym ostatnim killromem i bossem ale w multi to byl turbo sztos, niezbalansowali tego wcale ale dali cos co niesamowicie brakuje mi w wspolczesnych fpsach na ps4 - pelnej customizacji w tworzeniu wlasnych pokoi (community dzieki temu samo zbalansowalo gre) i tego calego systemu turniejow i klanow wewnatrz gry - byly zawody, nagrody, gra sama o wyznaczonej godzinie otwierala serwer pod turniej itp, no cudenko a tak dawno to bylo

Odnośnik do komentarza

Również nabiłem kilkadziesiąt godzin w Rogue Legacy (wersja na Vite i szybkie sesje w autobusie - sam miód :banderas: ) Rzeczywiście trochę źle się wyraziłem, gra jest bardzo dobra, jednak IMO balans poziomu trudności nie jest zbyt dobrze wyważony. Na początku jest trudno, ginie się bardzo często, nie jest  to skillowy rogue-like w stylu Spelunky gdzie od początku jesteśmy w stanie ubić ostatniego bossa o ile umiemy grać. Rogue Legacy to raczej mozolne ciułanie złota aby podbić statystyki, cholernie satysfakcjonujące i grywalnie ciułanie, ale jednak ciułanie ;)

Odnośnik do komentarza

dwojka killzone w singlu slabizna, z turbo chuyowym ostatnim killromem i bossem ale w multi to byl turbo sztos, niezbalansowali tego wcale ale dali cos co niesamowicie brakuje mi w wspolczesnych fpsach na ps4 - pelnej customizacji w tworzeniu wlasnych pokoi (community dzieki temu samo zbalansowalo gre) i tego calego systemu turniejow i klanow wewnatrz gry - byly zawody, nagrody, gra sama o wyznaczonej godzinie otwierala serwer pod turniej itp, no cudenko a tak dawno to bylo

 

KZ2 przeszedlem na najtrudniejszym poziomie trudnosci i potem doszedlem do wniosku ze juz nigdy nie przejde kolejnego killzona.

 

 

i nie przeszedlem

 

 

Krotkie, nudne i bez polotu.

Odnośnik do komentarza

tak z ciekawosci bo moja pierwsza zelda ever to breath of the wild, a okami kocham i za chuya ta nowa zelda nie jest do okami podobna

 

ktora zelda jest najblizsza konstrukcji okami? ze przyjelo sie mowic, ze okami to najlepsza niezelda ever? pytam w perspektywie virtual console na switchu

Odnośnik do komentarza

No ja raczej Killzone 2 rzucę w piz,du w kąt, nigdy nie zrozumiem czym ludzie się tak jarali. Może multi było dobre, nie wiem, ale z tym celowaniem i strzelaniem nie umiem sobie tego wyobrazić. Szkoda życia na męczenie się z gierką jak są inne i ciekawsze.

 

A Rogue Legacy polecam bardzo serdecznie, niesamowity indorek który sprawia w ch,uj radości swoim wymagającym gameplayem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...