Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Może i zdjęcia bez duszy, ale po pierwsze robione na spontanie (nie zdążyłbym z telefonem), a po drugie będzie jak znalazł jako tapetki na pieca. Co prawda tylko 1080p, ale może jeszcze kilka osób używa takiej rozdziałki. :ragus:

 

Sd324dj.jpg

sBqztIY.jpg

 

Btw. piękne zwieńczenie trylogii. Bardzo fajny dodatek. Polecam serdeczne.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ale weźcie jak wrzucacie screeny to dawajcie też tytuł gry.

 

okay :usmiech:

 

Journey

 

1PN68vY.jpg

 

Disney Princess: Royal Adventure

 

x9mHNQz.jpg

 

ICO

 

O74W0Cd.jpg

 

Oddworld Abe's Exodus

 

RqVyH3r.jpg

 

Metal Gear Rising

 

CGVXIEQ.jpg

 

Lqd6SMn.jpg

 

Transistor

 

Oyj3RDL.jpg

 

GOTY 2017

 

kyQix1B.jpg

 

qFUYecN.jpg

 

szkoda że można dawać po jednym, max paru screenach z jednej gry

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Metro2033 mam już na Steamie parę dobrych lat ale dopiero ostatnio sobie to odpaliłem. I trzeba przyznać,że klimat jest prześwietny,do tego graficznie i gameplay'owo wyśmienicie.

tiswz6r.jpg

Pomęczyłem też troszkę dłużej Alice Madness Returns. Jak już ją skończę to trzeba bedzie się rozejrzeć za jedynką.

7V1s98q.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Killzłom:

Qbsyf6D.jpg1Ct96LV.jpg


Nie wyobrażam sobie tej gry na najtrudniejszym poziomie. Bez 99% skutecznosci w headach chyba nie do przejscia skoro na normalu gine czesto i gesto. Ogólnie gra bardzo spoko - swietny klimat i ta "ociężałość" robi robote, do tego naprawdę skillowy FPS multi bankowo był.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Z początku myślałem, że to jedynka w HD, ale jak napisałeś o multi to wiedziałem, że to dwójka. Mi się gierka bardzo podobała i była dosyć wymagająca, szczególnie końcówka potrafiła dać w kość. :) 

Odnośnik do komentarza

Killzłom:

Qbsyf6D.jpg1Ct96LV.jpg

Nie wyobrażam sobie tej gry na najtrudniejszym poziomie. Bez 99% skutecznosci w headach chyba nie do przejscia skoro na normalu gine czesto i gesto. Ogólnie gra bardzo spoko - swietny klimat i ta "ociężałość" robi robote, do tego naprawdę skillowy FPS multi bankowo był.

 

aż mi się przyomniał ten psychofan Killzone 2 który czekał na gierkę jak na zmartwychstanie jezusa chrystusa, ktoś pamięta nick? Miał Helghasta w avatarze

Odnośnik do komentarza

Z początku myślałem, że to jedynka w HD, ale jak napisałeś o multi to wiedziałem, że to dwójka. Mi się gierka bardzo podobała i była dosyć wymagająca, szczególnie końcówka potrafiła dać w kość. :)

ja z ogromnym bólem dupy męczyłem kampanię w dwójce, pamiętam że tylko końcówka mi się podobała

 

żałuję że nie zrobiłem Killzone 3, bo coś tam chyba zacząłem i wydawał mi się dużo lepszy

 

ociężałość i feeling broni to jedno - na plus

ale resposywność i ten (pipi)y lag względem tego co robisz na padzie, a co dzieje się na TV -  dla mnie koszmar

może wynika to z tego że przechodziłem to jak juz BD można było kupić za 30zł

pewnie w 2009r byłoby inne wrażenie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...