Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Brodziaty zielarzu. Czy ja Cie obrazam? Chyba ze w Sosnowcu mieszkasz to wybacz.

 

No ja nie obrażam tylko nazywam po imieniu ludzi ktorzy mają problem w sterowaniu wiilotem :potter:

Nie no, sterowanie jest spoko ale to zależy od gry. Po (pipi) zmuszać np w wyścigach na sterowanie ruchowe. Dałny to Ci tworcy, ktorzy nie dają chociażby możliwości wyboru. Po(pipi)a.ne to jest, co za problem zrobić opcje przypisywania akcji pod dowolne przyciski. Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

Jedyny problem jaki miałem z dwoma kontrolerami zamiast jednego był kabel, który je łączył. Switch to eliminuje i serio granie tak jak Japończyk z prezentacji Switcha:

 

clnOyJj.png

 

To jest jedna z najwygodniejszych opcji grania jakich do tej pory doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza

Sterowanie jako takie jest ok. Mnie chodzi o sam fakt trzymania dwoch kontrolerow zamiast jednego. Po prostu mnie to wyprowadza z rownowagi. Ale forumek prawde Ci powie, bo jestem dalnem jesli mam inne zdanie. Ok.

 

 

Próbowałeś skleić gruchę i wiilota taśmą?

Odnośnik do komentarza

No i gdyby wszyscy się trzymali reguł z pierwszego posta to takie pytania nie byłyby konieczne :lapka: Ogólnie jak już nie podajecie tytułów to chociaż jakiś komentarz do tego screena, co nam z samej fotki :[ :[ to nie tablica korkowa

Edytowane przez c0r
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no ja grałem ale nie doszedłem do tego etapu bo mnie zmęczył ten tytuł. A że w wczesniejszych etapach nie było broni to sobie myślę łodafak, wyglada jak Uncharted jakieś z psycho klimatem heh (oo w takie to bym grał :banderas: )

Odnośnik do komentarza

Takiego Crasha czy Symulator Bukowiny Tatrzańskiej każdy zna, to aż głupio byłoby podpisywać. Until Dawn niby każdy słyszał, ale "zagrać" w niego to podejrzewam większość kojarzy tylko trailery. 

 

Skończyłem 'Until Dawn' (na konsoli, bez Youtube), wyszło takie mocne 5/10. Lepiej niż ostatnie gierki od Telltale Games, ale i tak słabo/przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie no ja grałem ale nie doszedłem do tego etapu bo mnie zmęczył ten tytuł. A że w wczesniejszych etapach nie było broni to sobie myślę łodafak, wyglada jak Uncharted jakieś z psycho klimatem heh (oo w takie to bym grał :banderas: )

 

To samo pomyślałem, taki miks Uncharted i Evil Within to byłby sztosik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...