Skocz do zawartości

Life is strange


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi przykro jezeli zasmucilem cie moją krytyka ale LiS to bardzo dobra gra i polecam ja wszystkim nawet jezeli nie podeszly wam inne samograje czy gry od Telltel (mi tylko Borderlandsy się podobają ale to głównie z powodu specyficznego humoru, resztę gier od nich zaorać)

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

nie przecze, ze life is stange moze byc dla kogos super gra, nie gralem w fulla, a demko mnie zaciekawilo wiec jest szansa, ze mi rowniez sie spodoba pelniak - bawi mnie tylko wytykanie od crapow heavy rain  - gierki, ktorej na oczy nie widziales ale hejtowac trzeba bo ex na playstation, a console wars rzecz swiata

Odnośnik do komentarza

Wow, czy ta historia przerodziła sie w jakiś dreszczowiec czy coś takiego?

Pamiętam demo zaczynało sie lekko przyjemnie w szkole

 

Najlepiej jak sam się przekonasz i sprawdzisz sobie grę, tym bardziej że zaraz wychodzi ostatni epizod i można ograć całość bez czekania. :)

 

Co do gier od Telltale to cienko wypadają przy LiS w sumie pod każdym względem, żeby nie było ograłem kiedyś TWD 1 i obecnie też czekam na finał Tales from Borderlands i nie mam nic do zarzucenia, ale Life is Strange to zupełnie inna jakość. 

Odnośnik do komentarza

 

Ficus, w teorii zalicza się do tej samej szkoły ale proszę nie porównuj Life is Strange to krapiszczy z festivalem qte.

ostre slowa, nawet wzialby je do serca ale przypomnialem sobie, ze ty heavy rain najprawdopodobniej na oczy nawet nie widziales bo szybki rzut oka w psn profiles i gierki ogranej nie masz

Ja grałem w heavy rain i serio Life is Strange niszczy go całkowicie tak samo jak gry od talltele games,

 

Dobrze ze sie dałem namówić Colinowi i hevenowi na zakup bo gra niszczy i te wybory naprawdę maja konsekwencje i sa ku,rewsko trudne do podjęcia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

wybory na poczatku czwartego sprawiają że musisz zajrzeć wewnątrz swojej duszy aby przekonać się jakim jesteś człowiekiem :daddy:

 

Kto nie zagra to chuy.

mocne. powinienem tak przekonywać do Tormenta i To The Moon.

Uwierz że wystarczy jak szlajałeś się po forumku i pouczałeś jak grać w tlou, normalnie jak świadek jehowy :yao:

 

Nie mogę doczekać się ep 5, kurde mam nadzieję że nie zawalą zakończenia, że nie będzie coś w stylu

 

że Max użyje swojej mocy żeby uratować Chloe pózniej wszystko się posypie i jedynym rozwiązaniem będzie cofnięcie się do momentu zdjęcia z motylkiem i dać się zastrzelić Nathanowi ;) ale zostaje jeszcze kwestia tornado.

 

 

Ale z drugie strony po tym co do tej pory zobaczyłem to wierze że zakończenie nas pozamiata ;)

Odnośnik do komentarza

poczekaj. po uważnym doczytaniu tego co zhejtowałeś przed "yao", załapałem że nie odebrałeś kolejny raz mojego posta jako złośliwości do odegrania tą samą nudną nutą since 2014.  :[

 

ale to serio był naprawdę dobry argument. więc go pochwaliłem. bo czasem brakuje mi tak trafnego doboru słowa. tylko niestety nie znam innego zestawu równie podobnych tytułów. przepraszam jeśli tak to zabrzmiało.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...