Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, D.B. Cooper napisał:

Do końca roku jest promocja na pakiet roczny za 33.25zł

 

W sensie 33,25 miesięcznie, jakby ktoś miał wątpliwości.

 

5 godzin temu, gtfan napisał:

Plotki chodzą ze drugim będzie Jermakow. Podejrzewam też ze mogą w jakiejś roli  zatrudnić Budnika albo Pokrzywinskiego bo w sumie już któryś z nich komentował indy. Do studia by się nadali.

 

Mogliby nawet obu albo wymiennie, bo obaj komentowali Indy z Jermakowem. Sądzę jednak, że wezmą właśnie Maćka i nie zdziwię się jak Aldona też dołączy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2022 o 12:36, D.B. Cooper napisał:

No i co wykupujecie dostęp? Ciekawe czy na wp pilot będzie dostępne

Jak? Przecież Eleven 1234 to pakiet dawany wszystkim, w tym kablówkom czy Orange, powiązany z Polsat od 2018. Jeśli Via będzie to w chorej cenie.

W dniu 26.12.2022 o 12:54, maciucha napisał:

Od 4 lat tylko f1tv za ok. 150zl na rok. :lapka:

Czemu tak tanio? Ja tu widzę 49,99 Euro dla Polski (lub 26,99 nie na żywo).

W dniu 27.12.2022 o 00:21, mattaman napisał:

I tylko wtedy ma to sens.

W każdym innym przypadku F1 TV pro wychodzi taniej.

Tyle, że dla wielu osób po angielsku nie ma sensu. Ja nieco znam, LA Noire i inne potrafię sensownie przechodzić. Ale potrzebne są napisy (nawet ang), w takim tempie, bez napisów wszelkie wywiady tracą sens. W każdym razie biorę F1 Pro (o ile złodzieje z Viaplay nie obniżą kryminalnej podwyżki o ~300%, reszta mnie nie interesuje, na wp pilot oglądałem tylko F1). Oczywiście też można ściągnąć PL z neta (ale to zwykle opóźnienie 1-2 dni).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...