Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa ale przecież na zdrowy rozsądek to jest przyjebane. Dostał karę, więc sędziowie uznali go winnym tego incydentu. Ofiara incydentu nie dojeżdża do mety i ląduje w szpitalu. A winowajca ma naprawiony bolid, karę jak za przekraczanie limitów toru i dojeżdża na pierwszym miejscu. 

 

To przecież nie jest normalne. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dopiero skończyłem oglądać z odtworzenia ale właśnie wynik mówi wszystko jak nieadekwatna kara to była to zagrożenia jakie niósł ten manewr Hama. Nie pierwszy raz eliminuje przeciwnika w ten sposób. Max mógł zginąć. Gdyby jechał przodem na bandę, ok normalny wypadek, ale IMO niewiele brakło a mógł rolować na tym żwirze i trochę mi to przypomniało sytuację z Grosjeanem. 

51G!

Faktycznie brak szacunku i wpis Maxa bez pier.dolenia się. 

Odnośnik do komentarza

Kompletnie niepoważna sytuacja, że po takim dzwonie Hamilton mógł sobie elegancko wyrobić bufor tak, że kara ostatecznie kosztowała go 1 miejsce po pitach, bo bądźmy poważni, Bottas się nie liczy. Do tego po 50 okrążeniach wyprzedził auto ze środka stawki z przerywającym silnikiem, a świętował jakby co najmniej wygrał w Williamsie.

 

Ogólnie żenujące zachowanie, ale cóż, nigdy nie miałem go za uczciwego sportowca. Oby tylko Max był w stanie wrócić na Węgry.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

jego mina i reakcja na 51G mówi wszystko.

śmieszna ta kara, śmieszna w chuj. w Austrii Perez dwukrotnie wypchnął rywala na pobocze w szuter - 10 sekund, Tsubasa dwa razy najechał na linię przed pitstopem - 10 sekund. cHam prawie zakończył karierę i żywot rywala - 10 sekund. 

mam szczerą nadzieję że na Węgrzech albo innym najbliższym GP karma tak go dojedzie że się posra. 

Odnośnik do komentarza

https://www.formula1.com/en/latest/article.formula-1-fia-and-mercedes-condemn-online-racist-abuse-of-hamilton.1Ml2uo6t9cGtHOglVYxNce.html

 

Ja wiem, że na necie są po/j/eby co zaczną komentowanie od N-worda i gorzej, ale już zaczyna się granie kartą ofiary i odwracanie kota ogonem. 

 

Ehh, ale liczę na to że Max i Red Bull zachowają zimną krew i będą po prostu robić swoje chociaż nie zdziwie się jak przy kolejnej przewadze Maxa +25 pkt zobaczy podobny "myk"...

Odnośnik do komentarza

Hejt się Hamowi należy, bo to burak i wczoraj to pokazał. Normalny człowiek z choćby śladową ilością empatii tak się nie zachowuje. To jest nienaturalne. To tak jakbyś samochodem potrącił przechodnia, odesłał go do szpitala, a potem wsiadł z powrotem do auta i pojechał potańczyć, albo obejrzeć w kinie jakąś komedię. Nawet jeśli - zakładając - pieszy wszedł ci przed maskę i obiektywnie nie jesteś winny, to jednak nadal ty jesteś sprawcą i w jakimś stopniu czujesz się odpowiedzialny. Bo mogłeś to przewidzieć, bo się zamyśliłeś, bo mogłeś zareagować lepiej, albo jechać wolniej.

A tutaj nic, ego wyjebane na orbitę, pierdolenie o równości, fair play, BLM, a przychodzi taki test prostego człowieczeństwa i hipokryta oblewa go śpiewająco.

 

W ogóle najbardziej mnie rozjebała ta babka, co cały czas biega za Hamiltonem i wczoraj tuptała za nim z jakąś kurwa dmuchawą, tak jak kiedyś niewolnicy chłodzili swojego pana machając liściem palmy czy innym wachlarzem. Ja pierdolę, jakie poniżenie, czułem się zażenowany. Żaden inny kierowca nie ma przybocznego sługi, asystenta, lokaja i niewolnika w jednym, to tylko pokazuje jak bardzo napompowany samouwielbieniem jest Ham.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Myśle ze może być tak jak Gutowski mówi ze jak będzie miał okazje to Max odegra mu się na torze tym samym. W Brytyjskim internecie oczywiście wylał się rasizm na winowajcę, i teraz Merc odwraca kota ogonem ze Ham ofiarą rasizmu. Żeby nie było nie popieram rasizmu, mogli by już nie egzegerować tak i straszyć ludzi sądami….

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szymek napisał:

A Ham lubi ostatnio te tylne prawe koła rywali. Max zostawił mu kupę miejsca. Dla mnie odpowiednią kara powinno być przejazd przez aleje zaraz po wznowieniu. 

 

Przerażające, choć z drugiej strony to,że Max wyszedł z tego właściwie bez szwanku jest pięknym triumfem myśli technicznej,i pokazuje niesamowity poziom zabezpieczenia kierowcy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gregorius napisał:

Przerażające, choć z drugiej strony to,że Max wyszedł z tego właściwie bez szwanku jest pięknym triumfem myśli technicznej,i pokazuje niesamowity poziom zabezpieczenia kierowcy.

 

warto tu przypomnieć jakie swoje zasługi w tym temacie miał chociażby Sid Watkins, co wymuszał od organizatorów i inżynierów. wielu kierowców już mu dziękowało na kolanach.

w ogóle to jest kosmos. każdy inny przy 51G już by praktycznie prasował sobie garniaka do trumny a tutaj sam wyszedł, ledwo ale wyszedł. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...