Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.12.2021 o 16:00, Arek_ napisał:

Przypomnę, że:

-na Silverstone Hamilton wysłał Maxa do szpitala, dostał zero realnej kary i wygrał wyścig

-na Węgrzech Bottas wykończył oba Red Bulle.

Tylko dlatego teraz jest walka, ba mistrza konstruktorów Merc już ma. Problemu by nie było gdyby Hamilton na Silverstone przepuścił Maxa (czyli czekał aż tamten wróci ze szpitala itd).

 

Wiem co wyczynia Max, że się agresywnie broni przed nieuchronnym, że zasługuje na kary dużo większe od Hamiltona, ale tylko wg przepisów FIA. Problem, że:

1. Merc może wygrać mistrza oszustwem.

2. Kara śmierci za splunięcie na ulicę i klaps za morderstwo to nie są właściwe kary, nawet jeśli nakazane prawem FIA.

Np. ta akcja na Węgrzech zasługiwała na dużo większą karę niż to co 5 dni temu. A realnie pokrzywdzeni stracili 35-40 pkt vs 0 pkt.

 

Dlatego jestem za tym żeby Tsunoda skasował Hamiltona przy dublowaniu. To bardzo nieuczciwe, wstrętne, ale częściowo naprawi wyniki sezonu.

Ciekawa dyskusja. Też mam powymieniać wszystkie wpadki i wałki Maxa i RedBulla z tego sezonu a najlepiej z paru lat? Określcie tylko jaki zakres czasowy bierzemy pod uwagę. Jak bym w przedszkolu rozmawiał - prosze pani bo on więcej nabroił... Podawać przykłady - również te urojone, będące w mojej głowie jak berak check Hamiltona? Widzę sami wielbiciele Maxa. Wypisuję się z tej chorej dyskusji. Ehh. Psychofani. Jak kiedyś wspomniałem - ten sam poziom co w CW przy okazji koła na kasku Hama. 

O tyle fajnie że czeka nas wszystkich najciekawszy wyścig w ostatnim dziesięcioleci.  Peace and out.

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...