Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

On 6/12/2022 at 2:18 PM, drozdu7 said:

Dobrze że nie umar podczas wyscigu :)

George za to energicznie wyskoczył z bolidu, jeszcze pewnie by 10km przebiegł


jest dużo młodszy od Lewisa, więc nie ma co się dziwić że lepiej znosi. Zresztą u George może mniej podskakiwać przez inny setup, aczkolwiek to tylko teoria 

Odnośnik do komentarza

No bo to są regulacje dla wszystkich. Po prostu ten kto będzie spełniał "normy" będzie jechał jak do tej pory, a kto nie, ten musi się pogodzić ze zmianą ustawień i utratą osiągów, a nie, że wszyscy będą równani w dół. Mam nadzieję, że Alfa i Alpine dzięki temu przesuną się w górę i powalczą o podia, bo mają dobre auta, które moim zdaniem nie miały okazji pokazać pełnego potencjału. Szczególnie ten drugi z Alonso na pokładzie, który wg mnie do tej pory prezentuje się lepiej od Ocona, ale przez dużą ilość pecha punkty tego nie pokazują. Mam też nadzieję, że Ferrari się ogranie, bo po świetnym początku sezonu w ich wykonaniu, przykro patrzeć jak marnują wysiłki Leclerca. Chłop ma 6 PP na 8 wyścigów, a tylko dwa zwycięstwa. Mógł i powinien spokojnie wygrać dwa z trzech ostatnich wyścigów. Forza Ferrari :claptrap:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie wszystko co jebie w Merca jest piękne. Niech sobie godzinę wychodzi z auta Ibambe, o jezusku jak podskakuje aż mnie poprzestawiało plecki. 

George go wyjaśnia od początku sezonu.

Niech Ferrari się ogarnie żeby było jak najwięcej bezpośrednich pojedynków Maxa i Charlesa, a oponiarz niech sobie taczką popierdala dalej 

Edytowane przez drozdu7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, drozdu7 napisał:

Niech sobie godzinę wychodzi z auta Ibambe, o jezusku jak podskakuje aż mnie poprzestawiało plecki. 

George go wyjaśnia od początku sezonu.

 

Najlepsza była migawka tuż po wyścigu. Lułis wychodził z bolidu jak emeryt z wanny a po chwili widok z pomieszczenia dla kierowców z podium gdzie Dżordż sobie stał oparty o stolik i sączył wodę jakby był w barze na plaży.

 

Merc typowo. Sami mają problem to chcą ogólnych zmian. To samo było z pitstopami. Inne zespoły robiły po 2-2,5 sekundy, oni partolili co chwilę to od razu z płaczem żeby przepisy zmienić i wymusić dłuższe postoje bo oni fajtłapy. Horner już ładnie wyjaśnił Toto że jak mają problem to niech podniosą i zmiękczą bolid. Owszem, ceną osiągów ale w sumie jakich osiągów :yao: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...