Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli już to Padi LOL :rayos:

Tu z kolei, aż mi się łezka zakręciła 

 

 

P.S. Co do tej fotki na poprzedniej steonie, to mam uzasadnione podejrzenia, że to pic na wodę, fotomontaż. Po pierwsze Robert nie pali, a po drugie i ważniejsze spójrzcie na dłoń. Przecież on ma prawą rękę niesprawną, więc skąd ta kątówka? :scratch_one-s_head:

 

P.P.S. Nowa strona, więc prawda to :potter:

Edytowane przez Luqat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wgl co w tym Williamsie to nie mam pytań.  Z Paddym podobno jakąś grubsza afera jest kręcona. Jego akcje zostały chyba wykupione. Jak się wczytać w newsy to jest jakieś drugie dno całej tej sytuacji w Williamsie. Tak jakby się zastanowić to słowa szefowej na koniec testów o tym że Robert byłby świetnym dyrektorem technicznym jakoś tak dziwnie teraz brzmią :D Swój team w WRC prowadził i mimo trudności dawał radę. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie przypadkowo trafiłem w sieci i obejrzałem gp Australii '09, w którym paluch pięknie wykolegował Roberta :frog:Już wiem czemu go tak nie lubiłem (między innymi) i dalej nie przepadam. Niepotrzebnie się człowiek denerwuje jak widzi, że zwycięstwo w wyścigu było w zasięgu.

Swoją drogą, to już dziesięć lat panie :rolleyes:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

 

 

Bardzo mi się nie podoba ten pomysł. Będzie bardzo brakowało widoku pracy opon w slow motion. Opony balonowe to również amortyzacja, dobór ciśnień, zmiana temperatur. Czasem spojrzę na Formułę E i wygląda to strasznie. Wraz z osiemnastkami trzeba będzie złagodzić krawężniki. Nie podoba mi się kierunek w którym ten cyrk zmierza :/ 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Williams do Australii przywiozl troszke poprawek wzgledem Barcelony. Poza tym co nakazala FIA czyli zmiane lusterek i zawieszenia (zniknela jedna rurka) mamy duzo bardziej rozbudowane sekce boczne oraz tyl. Dodatkowo pojawilo sie skrzydelko T. Logo Orlenu znajduje sie takze na przednim spoilerze na bocznym placie. Cos czuje ze obudze sie dzis w nocy na ktorys trening xD

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, sprite napisał:

W dalszej części konferencji(na filmiku nie ma) bili brawa Robertowi. I też Ricciardo zaczął.

 

Oglądałem całą konferencje, myślałem, że tamto wyżej to to samo. 

 

Przeczytałem wikipedie Roberta. Najbardziej uderzył mnie ten fragment: 

 

Wypadek przerwał występy Kubicy w Formule 1 i pokrzyżował plany jego dalszej kariery. Jak przyznał sam Robert Kubica, Polak w chwili wypadku był związany przedwstępną umową z zespołem Scuderia Ferrari i po zakończeniu sezonu miał zostać przedstawiony jako nowy kierowca włoskiej ekipy”

 

Wow. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...