Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Jakąkolwiek decyzję by podjęli, będzie zła. Jeśli nie będzie kary, to będą niekonsekwentni, bo VER zwyczajnie go wypchnął i nie pozostawił miejsca, chociaż miał dla siebie całą wewnętrzną, a za mniej oczywiste przewinienia już karali. Jeśli będzie kara, to znów zostanie ukrócony jakikolwiek przejaw walki na torze, na którą widzowie z takim utęsknieniem czekają. 

Osobiście wolałbym Leclerca, bo Max to zwykły mentalny gbur i burak (ale z talentem do jazdy), ale w obawie o przyszłość i widowiskowość kolejnych wyścigów chciałbym, aby nie było kary. Tylko potem utrzymać już konsekwencję i nie karać kolejnych agresywnych manewrów.

Odnośnik do komentarza

eclerca jaki foch na podium. też bym się wnerwił ale kurna jaka drama queen. manewr może i kontrowersyjny ale równie dobrze można czepiać się że tyle miejsca maxowi zostawił. w końcu jakaś walka, emocje, to nie, od razu pod lupę emerytów. jak znowu zmienią wynik to nic tylko splunąć na ten coraz nudniejszy cyrk. 

Odnośnik do komentarza

Eklerka od początku nie trawie. Kolejny złoty chłopczyk, któremu wszystko się należy. Zachowanie na podium tylko mnie w tym utwierdza. Dostał dzisiaj małą lekcję, niech się cieszy ze dojechał na 2, bo znając Maxa to mogłoby być gorzej.

Gdyby nie klasyczna wpadka makaronów to mieliby dwóch kierowców na podium. Coś czuję, że Vet wróci do Red Bulla jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Verstappen na każdym kółku zyskiwał średnio prawie 0,5 sekundy od czasu kiedy wskoczył na drugie miejsce, więc chłopczyk z Monaco miał czas by się przygotować albo palić rurę do mety. Coś nawaliło: albo kierowca albo bolid albo kiepska strategia. Płacz nie na miejscu.

A propos rodaka: Kubica został kierowcą dnia :reggie: na powrotroberta inna rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę w żadne teorie gorszego silnika. Jestem w stanie uwierzyć w uprzywilejowane traktowanie Russela, jest to bardzo możliwe z wielu względów. Nie koniecznie taki był plan od startu sezonu, ale w miarę jak wszystko zaczęło się sypać to zdecydowali się postawić na jednego kierowcę. Być może nawet lepszego i znacznie pewniejszego. Ile Robert może pośmierdzieć w F1 jeszcze? Dwa, trzy lata? Russel ma przed sobą całą karierę. Bez wątpienia jest to bardzo utalentowany chłopak. W równym starciu myślę, że Robert wciąż robił by mu plecy. Dlaczego mieliby uprzywilejowywać Rusela? Bo jest anglikiem a Williams to dumny, angielski zespół i zawsze się tak pokazywał. Bo to wychowanek Mercedesa z którym Williams musi dbać o relacje, a to Toto pokazywał, że zależy mu na tym chłopaku. No i to, że kiedy była okazja to Robert nie pokazał się jako lepszy kierowca. Dlatego Russel będzie pchany do przodu. Priorytet w strategii. Nawet kosztem kolegi z zespołu. Priorytet w optymalizacji bolidu - z czym też Williams się niespecjalnie kryje i każde usprawnienia trafiają w pierwszej kolejności do George'a. Niestety RK na tym team'ie się nie wybije. Jeśli nie dostanie lepszej oferty, to nawet gdyby chcieli go zatrzymać (a myślę, że wezmą innego pay drivera na przyszły sezon o ile Mercedes nie zabierze im Grzesia), to będzie spełniał dokładnie taką samą rolę. Mimo wszystko i tak uważam, że lepszym wyborem był fotel w Williamsie niż symulator w Ferrari.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jerzyk dostał przed wyścigiem skrzydło w innej specyfikacji, niż miał przed uszkodzeniem, co pewnie też trochę pomogło. No, ale tam musi być składowa kilku elementów. Może Dżordż, po testowaniu Merca, wie jak lepiej używać modów i możliwości silnika.

Co do Roberta i czasu jaki może teoretycznie jeździć to przypomnę, że niejaki pan Raikkonen ma na karku 40kę i kontrakt na jeszcze jeden sezon. Także w metrykę nie powinno się spoglądać, jeśli są wyniki i forma, a nie można przecież powiedzieć, że Kimi nie daje rady.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Luqat napisał:

Co do Roberta i czasu jaki może teoretycznie jeździć to przypomnę, że niejaki pan Raikkonen ma na karku 40kę i kontrakt na jeszcze jeden sezon. Także w metrykę nie powinno się spoglądać, jeśli są wyniki i forma, a nie można przecież powiedzieć, że Kimi nie daje rady.

No wlasnie... a forma/wyniki Roberta = ostatni na mecie (no tak, raz byl przezd Georgem ;)).

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Basior napisał:

https://pl.motorsport.com/f1/news/wolff-dlaczego-mialbym-nie-wspierac-kubicy-jestem-polakiem/4486767/

Toto mówi, że spoko jest.

Jakoś coraz bardziej jestem zdania, że Cezary Gutowski jednak ma rację z teorią spiskową.

A co miał powiedzieć? "Wisi mi koło d.up.y kariera Roberta"? Te pytania od dziennikarza są z d.up.y. Gość zostaje dziennikarzem i nie potrafi wpaść na to, że pytanie można skonstruować tak żeby wydobyć coś więcej z wypowiedzi, tylko pyta jakieś banały.

Nie śledzę Cezarego. Na czym polega ta teoria? Obejrzałem ze trzy filmiki wcześniejsze, gdzie to on śrubował temat "chasis" mówiąc, że podmiana by dużo wyjaśniła. Jak nie wyjaśniła nic, to Cezary stwierdził, że "chasis" nie ma przetłumaczenia adekwatnego na j. polski i to nie był ten element. Później jak się dowiedzieliśmy od RK to w ogóle nie było tematu "chasis" i była to wydmuszka prasy. Także podziękowałem tak rzetelnemu "dziennikarzowi". Jeśli on coś znów wymyślił to osobiście bym się tym nie kierował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...