Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Raikkonen jest już starym dziadem a pomimo to objeżdża RK w każdym wyścigu. Dlaczego wspominam o Raikkonenie? Bo jest najstarszy w stawce gdzie Robert zajmuje drugie miejsce pod względem wieku.

Russel jest partnerem RK w zespole Williams i też objeżdża go jak chce nawet startując z garażu. 

Kubica tylko po każdym wyścigu narzeka na bolid że ten słabo się prowadzi i szuka dziury w całym.  A to że jestem kaleką wcale w niczym nie przeszkadza. :potter:

Orlen wyrzucił w błoto 12 mln Euro inwestując w team Williams - Mercedes.

Team Williams Mercedes zmarnował jakąkolwiek szansę na walkę o najmniejsze punkty zatrudniając Kubicę gdzie ten tylko narzeka i nic sobą już nie reprezentuje.

 

Wniosek jest taki, Kubica jest już na wylocie z F1. Na otarcie polskich łez zostanie nam Netfliksowy 2 sezon Drive to Survive poświęcony (podobno) w dużej mierze powrocie Kubicy do F1. I tak się skończy Polski sen o mistrzu świata królowej wyścigów. 

Kto przy zdrowych zmysłach po obecnym sezonie zechce w ogóle rozważać kandydaturę Kubicy w swoim zespole? On bez poważnego wsparcia finansowego nie ma już żadnych szans na starty w 2020. Orlen nie jest sponsorem Kubicy tylko zespołu Williamsa. Wątpię żeby ten chciał trzymać go na kolejny sezon słuchając ciągłego narzekania. 

To wszystko brzmi gorzko ale bardzo bliskie jest prawdy niż jakakolwiek ślepa wiara w to że już będzie tylko lepiej. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, u55r napisał:

 

Orlen wyrzucił w błoto 12 mln Euro inwestując w team Williams - Mercedes.

 

Jak im te pieniążki prawdopodobnie się już dawno zwróciły w pierwszym wyścigu tego sezonu, bo yanusze jak jeden mąż wykupiły dostęp do F1, także z punktu widzenia biznesowego był to strzał w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza

@u55r Orlen sponsoruje Williamsa ale tylko dlatego ze jezdzi tam Robert. Jesli Robert odejdzie z Williams to razem z Orlenem

Nie wiem czy Wy nie znacie Roberta i jego charakteru. Na tym powrocie najwiecej mial do stracenie Robert. Po co mu byl powrot skoro wiedzial ze jest wolny i wystawi sie na posmiewisko i szarganie statusu legendy? Po pierwszym tescie w Walencji wiedzial ze nic nie starcil z predkosci i wlasnie dlatego przez dwa lata walczyl o powrot. Szkoda zrezygnowac z czegos co myslalo ze sie stracilo (tempo) a ono jednak jest. Przypominam ze w pierwszym kontacie z samochodami nowej generacji na Wegrzech mial 4 czas (jego szybkie kolko zostalo przerwane przez zolte flagi) .

Gdyby byl faktycznie tak wolny jak piszecie to Reno nie testowaloby go we Francji. Tak samo Williams po co mialy wynajmowac trzy razy tor i sprawdzac Kubice. Nikt normalny nie tracilby pieniedzy i czasu na emeryta bo jest masa mlodych i szybkich kierowcow. Jesli mialbym wybierac to mimo wszystko wierze w to co mowi Robert a nie Williams ktory mimo fatalnej pozycji w f1 robi wszystko zeby chociaz na Wyspach pisalo sie o nich dobrze i kierowcy w porownaniu do legendy.

A i mimo ze wyniki tego nie pokazuja Robert wcale nie jest wolniejszy od Russela :lapka:

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kiedyś myślałem, że użytkownik Ussr jest inteligentny i ogarnia rzeczywistość, ale pokazał, że jednak nie. No chyba, że uprawia trolling i to taki tryhardowy.

Co do wyrzucenia pieniędzy przez Orlen w błoto, to już nawet nie jest śmieszne, w przeciwieństwie do faktu "objeżdżania" Roberta przez Kimiego, przez pryzmat wieku, kiedy Roberta, a dokładnie Williamsy objeżdża każdy, nawet mając okrążenie straty na starcie. Podpowiem taką oczywistoś, że Kimi objeżdżałby w Williamsie Vettela i Hamiltona, nawet jeśli miałby 50 lat. 

Najśmieszniejsza jest jednak kwestia punktów i ich braku przez zatrudnienie Roberta. Nie wiem czy to nie jest trolling w trollingu? Oczywiste, że każdy inny kierowca w stawce i spoza niej trzepałby punkty na potęgę, a zespół byłby 5ty w klasyfikacji. Widać przecież jak na dłoni ile punktów robi George. Nie to ci ten emeryt, który ciągle tylko narzeka na bolid, który skręca podczas hamowania i któremu ucieka tył na 6tym biegu. Jak on śmie? Każdy janusz autostrad, by mu pokazał jak się jeździ :potter:

No i to nie Robert nic sobą nie reprezentuje, tylko jego zespół. Bo On pokazał wielką determinację w dążeniu do celu, do którego dotarł, chociaż Takie Ussry pewnie się uśmiechały pod wąsem i pukały się w czoło słysząc o tym. Także pukajcie się dalej, a Robert niech robi swoje, a wam się wąsy jeszcze nieraz zwiną.

P.s. Orlen tak bardzo wtopił z tym dilem, że aż chcą zostać w F1, nawet jeśli Roberta tam nie będzie. Co za janusze biznesu :turned:

...a mogli dać na ubogie dzieci i obiady w całej polszy...gupki wiejskie...1!1!1!1

 

Nie wiem, po co odpowiadałem, na trolling, ale mi ulżyło.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, u55r napisał:

Raikkonen jest już starym dziadem a pomimo to objeżdża RK w każdym wyścigu. [...] A to że jestem kaleką wcale w niczym nie przeszkadza. :potter:

Orlen wyrzucił w błoto 12 mln Euro inwestując w team Williams - Mercedes.

Team Williams Mercedes zmarnował jakąkolwiek szansę na walkę o najmniejsze punkty zatrudniając Kubicę gdzie ten tylko narzeka i nic sobą już nie reprezentuje.

 

Wniosek jest taki, Kubica jest już na wylocie z F1.

 

Raikkonen objeżdża Kubice? Powiem więcej! Lewis też! Małolat płaczek Leclerc również! Ten Kubica to za państwowe pieniądze sie najeździ cwaniaczek artysta kombinator. Naród zasponsorował mu tournee po świecie a on nic z siebie nie daje. Inwalida okropny. Kanciarz plugawy. 

 

Po „kalece” miałem przestać czytać ale połasiłem sie na cały post. 

 

Brzmisz jak te fejkowe konta na fb które podjudzają pobliczność na fejsbuniu takimi porąbanymi tekstami. 5/10 bo odpisałem ;) 

Odnośnik do komentarza

Obiektywizmu trochę. 

Robicie z Roberta drugiego Shumachera a daleko mu niestety do Michałka. 

Chociaz pecha mieli w życiu podobnego. Jednak to Kubica pokusił los w sposób tak bezczelnie szczeniacki, że tylko jego pewność siebie była w stanie to ogarnąć.

Gdyby  mi przydarzyłoby się podobna historia to pewnie życie bez dwóch kończyn murowane, jeśli w ogóle.

Fajnie, że wrócił ale jego postawa mi się nie podoba.Narzeka na wszystko i wszystkich. Poznał firmę od środka w tym bajzel Paddy’ego, to czego się spodziewał?Że łykną Ferrari w tym roku?

Bicie pianki bym rozumiał jakby Russel wiecznie na podium a ten w ogonie bo mu śrubki pogubili albo zapomnieli koła zmienić a tak sztuka...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, kto tu robi z Roberta Schumachera, ale przeczytaj post, który został skomentowany, to może zrozumiesz, o co chodzi. Jeżeli ktoś pisze ewidentne bzdury, to chyba powinno się je wyprostować. Chociaż dalej uważam, że to było trolowanie z poziomu dna.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Luqat napisał:

Nie wiem, kto tu robi z Roberta Schumachera, ale przeczytaj post, który został skomentowany, to może zrozumiesz, o co chodzi. Jeżeli ktoś pisze ewidentne bzdury, to chyba powinno się je wyprostować. Chociaż dalej uważam, że to było trolowanie z poziomu dna.

Do zobaczenia w takim razie na końcu sezonu. :lapka: Wówczas okaże się kto tu trolował. 

Odnośnik do komentarza

Dokadnie da$io "obiektywizmu trochę". Komentujesz poirytowanie człowieka ze swojego fotela. Jestem w stanie zrozumieć jego zachowanie, nie popieram takiego podejścia i osobiście inaczej bym podchodził. Będąc obiektywnym nie zamierzam się do tego odnosić a już na pewno nie obrażać, bo jako kierowca od któego się oczekuje wyników - tak samo on ma prawo wymagać od zespołu dla którego pracuje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MierzejX napisał:

Dokadnie da$io "obiektywizmu trochę". Komentujesz poirytowanie człowieka ze swojego fotela. Jestem w stanie zrozumieć jego zachowanie, nie popieram takiego podejścia i osobiście inaczej bym podchodził. Będąc obiektywnym nie zamierzam się do tego odnosić a już na pewno nie obrażać, bo jako kierowca od któego się oczekuje wyników - tak samo on ma prawo wymagać od zespołu dla którego pracuje. 

 a z czyjego fotela mam komentować? 

Poza tym mylisz obiektywizm z dyplomacją.

Odnośnik do komentarza

Twoja opinia jest subiektywna. Oceniasz sytuację wyłącznie ze swojej perspektywy. Z definicji bycie obiektywnym polega na ocenie poza własnymi przekonaniami. Jesteś przekonany, że wiesz jakie jest właściwe postępowanie w tej sytuacji, uważasz, że należy zachowywać się w niej tak a nie inaczej. Kierujesz się własną pozycją w ocenie faktów i na tej podsatwie stwierdzasz czy zachowanie Roberta jest właściwe. To nie jest dyplomacja, to jest czysty subiektywizm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...