Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.05.2021 o 11:18, mitra napisał:

No to lipton, chyba, że naprawdę będą robić jakąś konkretną sublicencję dla innych. Za samo F1 trochę drogo, nie powiem.

W ofercie nie będzie tylko F1. Według założeń mają isć w stronę "sportowego Netflixa", i na pewno rozszerzą portfolio.Zresztą w samym artykule jest o tym wzmianka.

 

Grupa NENT niedawno przedłużyła swoje polskie prawa do Bundesligi do 2029 roku, a od jesieni pokaże również Ligę Europejską UEFA i Ligę Konferencyjną UEFA. Viaplay pojawi się w Polsce w sierpniu z pojedynczym pakietem w cenie 34 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to mogliby wykupić większość serii wyścigowych, które ma Eurosport, bo te reklamy podczas zawodów to jest jedno wielkie G i jeszcze wyścigi moto są retransmitowane w większości. I wtedy mógłbym się nad tym pochylić. Niestety cała mnie nie interesuje.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Ale fajne te treningi w Monaco. Akurat miałem okazję obejrzeć wszystkie po raz pierwszy i naprawdę nie ma nudy. Tym bardziej teraz, kiedy zostały skrócone do 60 minut. Tak jak nigdy treningów nie oglądam, chyba że przypadkiem mam wolną chwilę, tak tutaj będę oglądał zawsze. Mam nadzieję, że Scuderia utrzyma tempo na kwalifikacje i przynajmniej jedno Ferrari będzie w pierwszym rzędzie. Co ciekawe, to póki co Carlos wygląda na pewniejszego kandydata, ale znając Charlesa, to pewnie coś wyciągnie z kapelusza ad hoc i Sainz obejdzie się smakiem. Tak samo Hamilton, który był siódmy w ostatnim treningu coś wyrwie, ale o pierwszy rząd będzie bardzo ciężko, bo oba merce nie wyglądały za dobrze. Chyba brak im balansu, bo drifty wchodziły. Do tego Latifi i Schumacher w ścianie. Czekam na najlepsze kwale sezonu jak na śnieg w zimie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...