Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

W złym Mercu nakrętka się zacięła :reggie: świetne podium, beka z bottasa i jego pecha. Brawo dla Lando bo presja była. Cieszy że ten piękny McL w czubie.

Teraz, Dud.ek napisał:

Serena raczej by się do bolidu nie zmieściła :kaz:

Za to bez problemu by wyrwała zablokowane koło bottasa :Coolface:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Patricko napisał:

No cringe z Sereną gruby, najpierw flagą nie potrafi machać, a potem pcha się do mikro nie wiadomo po co. Biedny Max musiał tego słuchać emoji1787.png Najbardziej mnie bawiły płaczę i zdziwienie Hama, że cały czas za Gaslym jest, dobry polew miałem.

O co kaman? Zasnąłem, taki porywający był wyścig, że tylko wyniki na końcu zobaczyłem i polewanie szampana... 

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

No zaprosili Serenę na tor i koniecznie chcieli ją pokazać, więc wjebali ją na siłę podczas wywiadu z Maxem, chociaż nic ciekawego do powiedzenia nie miała, bo widać, że się nie orientuje w temacie.

Takie:

Serena, jak ci się podoba F1?

No fajne, fajne, szybkie samochody robią brum brum.

Dziękujemy, powodzenia na korcie.

 

comment_1621783130NjJZrAKTMpHa00ELMaKGen

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

083E6DA2-BD08-438E-B359-8A0F088EDD3A.jpeg
 

I CAN’T WIN

 

Facet nie ma klasy.

 

Ma P1 - wygrał razem z zespołem i ludźmi z fabryki

 

Ma P7 - w Ziggo Sport mówi „nie wyciągne żadnej lekcji z wyścigu bo nie mam nic sobie do zarzucenia, ale zespół już tak”

 

Wygrywamy razem a przegrywamy osobno. Ciesze sie z jego chamstwa i dwulicowości. Więcej napięć tym więcej błędów w Hama i bardziej nieprzewidywane podia 8)

Edytowane przez Kron997
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

No Lewis stękał pół wyścigu. Jak się okazuje kierowca to tylko część wyniki zespołu. Russel też dawał czadu w mercedesie więc HAM tylko ma szczęście jeździć tam gdzie jeździ. RUS i HAM w jednym zespole byłby ciekawą kombinacją... Jedna Lewis już chyba będzie kończył karierę, bo drastyczne zmiany, które już w tym sezonie miały wejść w konstrukcji bolidów może zmienić strukturę stawki. Oby. Wolałbym by umiejętności miały większe znaczenie niż kasa. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kron997 napisał:

Facet nie ma klasy.

 

Ma P1 - wygrał razem z zespołem i ludźmi z fabryki

 

Ma P7 - w Ziggo Sport mówi „nie wyciągne żadnej lekcji z wyścigu bo nie mam nic sobie do zarzucenia, ale zespół już tak”

 

Wygrywamy razem a przegrywamy osobno. Ciesze sie z jego chamstwa i dwulicowości. Więcej napięć tym więcej błędów w Hama i bardziej nieprzewidywane podia 8)

 

To jest odwieczny element jego osobowości. Niech pracuje na atmosferę w swoim zespole, każda cegiełka na pomoc przeciwników jest na wagę złota. Kolo potrafi utrzymać opony na zupełnie innym poziomie żywotności niż większość stawki, ale zapomina że to V6 hybryda oddzieliła ich na 3-4 lata od reszty stawki i dlatego zaczął żyłować rekordy, a nie przez swój talent. Jedyne co mu oddam to, że jeśli prawdą jest to że oszczędzał gumę, to w takim razie to Merc zepsuł mu wyscig, bo Monaco to jeden z nielicznych torów, gdzie najłatwiej przeciągać 1szy stint... i w Mietku na pewno o tym wiedzieli. HAM mógł spokojnie skonczyc ten wyscig na 4tym miejscu, gdyby miał długi stint na sofcie to znalazłby się przed PER, VET, GAS. 

 

I jeszcze ciekawostka odnośnie Ferrari... jednak nie sprawdzili wszystkich części po kolizji i zamontowali uszkodzone (!!!) części do auta na wyścig

https://www.formula1.com/en/latest/article.ferrari-investigation-finds-that-leclerc-qualifying-crash-was-to-blame-for.1NNRCOZ5MBnYZVLGSg1HrC.html

 

ahh, ta WŁOSKA ROBOTA :dafuq:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...