Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie jadlem noweg Turbo, ale jak nie ma brzoskwiniowego posmaku to Andreal ma racje, ze to nie to samo.

 

Uwaga dementuje. Turbo nie ma nic wspolnego z Turbo sprzed 20 lat. Za to ma bardzo duzo wspolnego z Donaldem bo wlasnie tak smakuje. Jest obrazek z autem ale rozpier.dala mnie to Azami Hiz/Max. Speed xD. Udalo mi sie trafic Ferrari F430, mysle ze ten obrazek to juz rare item, zalaminuje. Turbo byla brzoskwiniowa a to z biedry nie ma z tym smakiem nic wspolnego. Kolejny falszywy mesjasz i przepakowane Donaldy, ktore z tego co kojarze, jakis czas temu w biedrze juz sie pojawily. Acha, sama guma traci smak po 5min zucia.

Odnośnik do komentarza

Może to nie produkt z biedry, ale z Lidla - skusiłem się na brie z tygodnia francuskiego. O ile klasyczne każualowe sery pleśniowe typu Turek, President itp. łykam bez popity, to ten tak śmierdzi kozim rowem, że po prostu nie mogę.

Pewnie nie tyle jest realnie niedobry, tylko ja nie jestem koneserem zapachu i smaku zgniłego gunwa.

Odnośnik do komentarza

Aż mi się przypomniało jak jakiś czas temu w Dzień Dobry TVN był kącik kulinarny, gotował taki typ, co wygląda na nienormalnego, z łbem jak kartfofel i rozczochranymi włosami po bokach, taki tam popularny kucharzyna w Polsce, zapomniałem jak się zwie. No i on jakieś tam sery świata pokazywał i dał posmakować kawałem Pieńkowskiej, ta wzięła do papy i się jej cofnęło, a kamera szybka zmiana ujęcia, żeby ta mogła wypluć gdzieś :dynia:

Odnośnik do komentarza

Może to nie produkt z biedry, ale z Lidla - skusiłem się na brie z tygodnia francuskiego. O ile klasyczne każualowe sery pleśniowe typu Turek, President itp. łykam bez popity, to ten tak śmierdzi kozim rowem, że po prostu nie mogę.

 

Pewnie nie tyle jest realnie niedobry, tylko ja nie jestem koneserem zapachu i smaku zgniłego gunwa.

 

Tez kupilem (no bo 7,77 za brie :cebula: ). I powiem, ze albo nasze Turki czy innie Mlekovity przyzwyczaily nas smakiem do swoich wersji tego sera albo ten z lidla to jakas ch.ujnia. Bo zakladam, ze prawdziwy francuski brie jakis tam smak ma, ten lidlowy nie ma zadnego.

 

 

@krupek

ten typ od ragusa to nie kucharz tylko krytyk kulinarny. Nie wiedzialem, ze cos gotue xD

Odnośnik do komentarza

Cienkie bolki z was i tyle ;) Te francuskie sery z Lidla są bardzo dobre i chyba najbliższe temu co można dostać w Paryżu (nie mówię o serowarach, ale o średniej półce sklepowej) a taki Pont-l'Évêque jest jednym z lepszych jakie można dostać (niestety w tym rzucie go nie ma). Te seropodobne wytwory od Turka czy innych to wyroby "prawie jak", ale z drugiej strony rozumiem, że polskie podniebienia nie są przyzwyczajone i muszą się zadowalać taką przemysłową miernotą :/ A dobry francuski ser + bagieta + wino + owoce = klasyk. Miłośnikom polecam też odwiedzić Biedronkę po oryginalnego roqueforta od Société (jest teraz na wyprzedażach).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...