Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie licząc gier to wszystko Rayosik. Mój 20-letni padzik od PSX-a traktowany jak gówno, jest mniej sfatygowany niż 3DS-y z którymi obsługiwałem się jak z jajeczkiem (teraz mam New, Olda oddałem). No i sama ergonomia bardzo przeciętna, chociaż to zrozumiałe. Mobilność płaskiego prostokątna ponad jakieś wyprofilowania które tylko wypchają kieszeń czy będą wbijać się w jajko. Coś za coś. Tak czy siak mnie tam się "marzy" kieszonsolka z ekranikiem wprasowanym w pięknie wyprofilowany pad. Ale nie jak ten paździerz powyżej. Z normalnymi guziczkami!

 

PS : Wydupcać ode mnie spamerzy! Nie robić mi tak!

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

 Rayosik

 

 Rayosik

 

 Rayosik

 

 

 

 Rayosik

 

:daddy::shotgun::joe:  :yuno:  :[  :verymad:

 

A co do pozostałych argumentów - może powinieneś sprobować w takim razie wersji XL, skoro klasyczna Ci nie podpasiła? przecież 3DS ma praktycznie taką samą bryłę jak DS :facepalmz:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ale chwileczkę mała 

hehehehehehe, nic już tu nie ma xDD

. Czyżbyś ty naprawdę sugerował, że ergonomia 3DS-a to jest coś więcej niż przeciętność przy takie płaskim, jednostajnym, prostokątnym kształcie ? Tutaj chyba dyskusji nie ma , że to nic specjalnego pod tym względem. Tobie by cegłówkę dać z napisem Nintendo i wyskoczysz, że super leży w rączkach.

Edytowane przez Tankietka
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Z szacunkiem randomie. Nie sugeruję, że ergonomia 3DSa to coś więcej niż przeciętność, ale nie mówię również, że jest zła, tym bardziej DSa, który po prostu dobrze w łapach leżał. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś na to narzekał, dlatego po prostu się dziwię :) A cegółwka byłaby za cieżka. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

GB8lTkz.jpg

 

pkfWmFK.jpg

 

 

along the bottom 'sphere'.

The rollers on the top feel and look pretty much identical to a mouse scroll-wheel. Though I do don't believe this will be the final design.
Haptic feedback is feels like Apples 'taptic' engine. Not like regular rumble.
3.5mm headphone jack on the bottom

https://www.reddit.com/r/NintendoNX/comments/4bn6nm/nx_controller_pictures/

Odnośnik do komentarza

Jak z każdym patentem? Chcesz zobaczyć pierwsze patenty na Gamepada? Dwa wiiloty sklejone do osobnego ekranu a widziałeś pierwsze patenty na Wiilota? Pierwotnie miał to być normalny pad który niczym transformers mógłby się odczepić itp. A to co pokazali to kurde Wii U w domu nie masz aby siać taki sam zamęt? Patent i próba sprawdzenia "czy to działa" była jest i będzie. Osobiście nie wierzę iż Ninny będzie się bawić w Gamepada 2.0 zwłaszcza iż wykonanie takiego ekranu jest rzekomo bardzo trudne i czasochłonne a to równa się z dużymi kosztami produkcji a przy ew. niewypale = potężna klęska finansowa. No ale do E3 zostało niecałe 3 miechy i według bardziej wiarygodnych przecieków niż Reddit (seriously?) Nintendo może ujawnić NX\a jeszcze przed targami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...