Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To jaki w ogóle byłby sens ściągać mobilnych graczy? Po co robić im drugie to samo przypominające S.rajphona skoro Nintendo ciągle gada że chce przyciągnąć tych ludzi aby poznali czym było jest i będzie Ninny ze swoimi świetnymi IP. Zresztą na ciul tworzycie teorie spiskowe z (pipi)szcza skoro sami ludzie z NoE zaprzeczyli temu wypierdkowi że to fake. kur.wa ludzie ani przy DS'ie ani przy Wii nawet przez moment nie pomyśleli żeby zrezygnować z fizycznych przycisków. Czym takim jest Gamepad że tak każdy narzeka na to że to Nintendo i tworzy absurdy z padów? Ja tutaj widzę raczej MS i Sony z ich move'ami i kinectami które okazały się niewypałem (choć teraz Sony wciska Move'a do PS VR). 

 

Nie wierzę aby wpadka po Wii U z Gamepadem nie nauczyła Nintendo niczego i jestem bardziej niż pewien iż jeżeli mieliby zostawić jakikolwiek ekranik w padzie to będzie wielkości ekranów z 3DS'a/New 3DS'a (czyli max. 4') jak kiedyś zarejestrowali prototyp pada od GaCka z małym ekranem w centralnym miejscu. 

Odnośnik do komentarza

@chrno-x Ze wszystkim sie zgadzam oprocz jednego co napisales ze jaki jest sens sciagania graczy mobilnych. Bo gracze mobilni zdominowali rynek w szczegolnosci w samej Japonii skad N pochodzi. Tutaj wiekszosc gra na komorkach i zapomniala o stacjonarkach dlatego jest jak jest smutna rzeczywistosc. Dla duzej ilosci Japonskiego nowego pokolenia stacjonarka jest kojarzona z echem przeszlosci i ojcem grajacym na niej...

Odnośnik do komentarza

@Zetta

Nie do końca to miałem na myśli. Chodziło mi o to po co Nintendo miałoby robić dokładną kopię s.rajfona skoro Gamepad nie wypalił to drugie bardzo zbliżone podejście też raczej nie wypali (choć różnie bywa).

 

@Bansai

Drogi kolego forumowiczu. Ja z chęcią poczytam ciekawe teorie spiskowe "co by było gdyby" bo fajnie jest pogdybać ale nie takie wieczne biadolenie jakie to Nintendo jest do bani i w ogóle po co oni jeszcze konsole robią to przypomina modę na sukces (akurat nie odnoszę się do Twoich postów, mam na myśli ogół komentarzy). Zauważyłeś tutaj chociaż jakiś konkretny przejaw optymizmu? ja widzę co każdy post że Nintendo to frajerzy i że są skończeni jak coś takiego wyjdzie. I o czym tutaj dalej pogadać? Proszę pisz co masz ochotę bo przecież Ci tego nie zabraniam (jak mógłbym?) to forum dla każdego ale dziwi mnie tylko takie bardzo negatywne podejście na samo Nintendo, tak jakby nigdy niczego dobrego nie stworzyli to już by dawno byli na skraju upadku a tak przecież nie jest. Osobiście uważam iż nowa platforma będzie ewolucją firmy tam gdzie do tej pory leżała z małym "szokerem" którego raczej nikt się nie spodziewa. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Myśle że często te wszystkie wycieki to fejki prosto z danej korporacji w celu pobudzenia hype'u.

 

 

Albo po prostu badają rynek, jest zainteresowanie - rozwiną pomysł; jest tak jak jest, czyli raczej niechęć - zostanie to na zawsze fake'iem i NX będzie wyglądać zupełnie inaczej 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...