Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

To dalej jest aktualne, że Nintendo zarobiło tyle na Wii, że przez następnych kilka dekad mogą eksperymentować, bo mają tak ogromny kapitał, że straty im nie są groźne?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przestań bzdury gadać. Jeśli to nie fake, to nowa konsola N będzie się nadawać jedynie do zsypu na śmieci z tym pseudo kontrolerem dla niemowlaków.

 

Jeszcze czytam, że niby będzie można doczepić nakładkę z przycikami... oczywiście sprzedawaną osobno, ale po handheldach bez ładowarki już nic mnie nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza

Według nintendolife (a właściwie developerów z nimi zaprzyjaźnionych, którzy mają dostęp do nx) to fake. Design jest totalnie kretyński więc raczej im wierzę.

 

http://www.nintendolife.com/news/2016/03/rumour_new_nintendo_nx_controller_images_surface_and_set_the_web_alight

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Jak niedawno wrzucalem pierwszy raz ten wyciek to mialem nadzieje ze to fake... teraz wchodze do tematu a tu taka pizda w ryj :/

 

Czyli NX skreslam z listy zakupow, nie wyobrazam sobie na takim gownie grac w gry, o tytulach gdzie potrzebny jest szybki czas reakcji [np moj ukochany Smash] nawet nie ma co juz myslec. Jeszcze teraz sie okazuje ze to nie sa galki tylko ten haptic touchpad :facepalmz:

 

Ja wiem ze nintendo hurr durr innowacja, no ale ... nie tedy droga.

 

Ide przytulic Wii U.

Odnośnik do komentarza

ekran pod kciukami bedzie tylko szybciej zużywać baterie bo i tak chuya tam zobaczymy trzymając kciuki na analogach

 

dodatkowo ostre boki urządzenia wbijające się w trzymające urządzenie dłonie - bez nakładek, powodzenia grając dłużej jak 30 min

 

myslalem ze w nintendo sa bardziej rozgarnieci ludzie

Odnośnik do komentarza

ekran pod kciukami bedzie tylko szybciej zużywać baterie bo i tak chuya tam zobaczymy trzymając kciuki na analogach

 

Pomijając że te obrazki zalatują fejkiem (Mustang dobrze zauważył, że to jest zbyt designerskie), to przedstawione gify raczej źle oddają sposób wyświetlania obrazu w takiej wersji pada. Wydaje mi się, że w strefie gdzie mamy te niby gałki nie byłby wyświetlany ekran gry, a jakaś forma HUDa, przyciski ekranowe itp. W innej formie to faktycznie nie miałoby żadnego sensu, zwłaszcza przy takim kształcie, trzymając pada nie widzielibyśmy jakieś 1/3 obrazu. Koncepcja pokrycia całego przedniego panelu jakąś formą wyświetlacza nie jest zła (to też daje pole do popisu, choćby z wykorzystanej z TV PHILIPSA technologi podświetlania krawędzi telewizora, bardzo fajny i przyjemny dla oka efekt), ale nie w takiej formie i bez pozbawiania fizycznych przycisków. Tylko pytanie ile kosztowałby wyświetlacz (i czy jest to w ogóle technologicznie możliwe) z kilkoma dziurami przez które przechodziłyby fizyczne przyciski? Nie widziałem nigdy takiego urządzenia.

Odnośnik do komentarza

Jak pad nie będzie mial fizycznych przycisków tylko będzie do smyrania po wyswietlaczu to chyba będzie dowodzić że N będzie chciało się przebić na rynku beką.

To że tak pad wyglądać nie będzie to pewne bo jeszcze chyba nigdy wyciek sprzętu w tej branży nie pokrył się z rzeczywistością.

Myśle że często te wszystkie wycieki to fejki prosto z danej korporacji w celu pobudzenia hype'u.

Tak czy inaczej robi się ciekawie.

Odnośnik do komentarza

[zakladajac ze to nie fake] Poki co wiele wskazuje na to ze ida za pokoleniem mobilnym, jesli sie to okaze prawdą no to krzyz na droge. Nie wiem co te chinczyki sobie tam mysla, ze mobilni podgracze nagle rzuca swoje ajfony i beda do pracy brac kontroler NXa? Ze dzieciaki na swieta zamiast o ajfona beda pisaly do mikolaja o NX? Przejada sie na tym pomysle tak jak sie przejechali na wii u, o ile nie bardziej bo wielu core'owych graczy sie na nich pewnie tez wypnie. Dla mnie jedyny ratunek to w zestawie normalny pad, bo jak wyskocza z jakims pro kontrolerem do kupienia osobno zeby miec fizyczne guziczki to niech raka dostana i chocby Bayo 3 i Mon Hun V/XI/XX na to wyszly,(pipi) na nich.

Odnośnik do komentarza

Odnoszac sie do tego co napisales Bansai ze N chce przyciagnac graczy z rynku mobilnego to sie zapewne okaze ze jak to napisales mobilni nie rzuca nagle swoich telefonow dla N a samo N straci wielu swoich dotychczasowych klientow czyli nas.

Podsumowywujac obudza sie z palcem w doopie robiac konsole dla nikogo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...