Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

@jaczes

 

 

Ty no właśnie zwątpiłem przed chwilą jak zdejmowałem xD. Myślałem, że coś źle założyłem, taki opór był. W sumie jak je zdjąłem to nawet lepszy uchwyt jest, więc chyba pójdą do szafy i tyle je widzieli.

Odnośnik do komentarza

No ja testowałem z dziewczyną to demko snipperclipsa i nawet bez stripow było wygodnie. A sama gra śmieszna, demo krótkie ale jest potencjał, śmiechu było co nie miara bo trochę bekowa gra

 

Pograjcie w dojenie krowy, może nauczy się czegoś co w przyszłości Cię mile zaskoczy  :gayos:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Hela

Z USB? Idzie to w miare?

Za godzinę będę testował demo w coopie, powinno być dobrze.

 

Ej, to macie te cyrki z lewym joyconem czy nie? Robiłem już wszystko poza insercją analną i żadnych problemów. Gdyby nie materiały w necie to nawet do głowy by mi to nie przyszło.

 

Nie mam problemow zadnych.

 

W zeldunie gralem na rozlaczonych, fajnie sie gra.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na zlaczonych i mi leza idealnie w dloniach na razie i o pro controlerze nawet nie mysle. Ekranik chodzi miodzio zelda wyglada na nim genialnie jeszcze nie gralem co orawda za dlugo tak bo skupiam sie na razie na tv

Odnośnik do komentarza

konsola jest zaprojektowana pod sleep mode, jak ps4 czy Vita, czy nawet 3DS. razcej nie powinienes sie niczym martwic "tylko" usypiajac sprzet ;)

 

 

No tak, ale mam wszystkie konsole na jedną listwę wpięte. Więc jak kończę grać, to wyłączam konsolę i gaszę listwę. A jak będzie sleep mode, to tak jakbym wyłączył - włączoną konsolę :)

Odnośnik do komentarza

 

konsola jest zaprojektowana pod sleep mode, jak ps4 czy Vita, czy nawet 3DS. razcej nie powinienes sie niczym martwic "tylko" usypiajac sprzet ;)

 

 

No tak, ale mam wszystkie konsole na jedną listwę wpięte. Więc jak kończę grać, to wyłączam konsolę i gaszę listwę. A jak będzie sleep mode, to tak jakbym wyłączył - włączoną konsolę :)

 

 

w sleep mode bateria powinna trzymac grube tygodnie, wiec nic sie nie stanie, chillout ;) 

Odnośnik do komentarza

A, czyli jak odłączę listwę, to konsola automatycznie będzie zasilana z baterii. Ok, rozwiałeś moje wątpliwości.

 

Wam też "lata" konsola w docku? W sensie myślałem, że będzie siedziała sztywno a tu gibie się przód/tył. Oczywiście jak ją dotykamy tylko, ale przez to trzeba delikatnie wypinać Joye, aby z konsolą nie wyszły.

 

A może się mylę i mimo luzu konsola sztywno i mocno siedzi w docku?

Odnośnik do komentarza

giba sie, ale siedzi mocno i niczego nie popsujesz jesli sie o to martwisz ;) luzu musi troche byc, zebys ekranu sobie calkiem nie zrysowal. Keep calm :D tak naprawde, to konsola caly czas jest zasilana z baterii, nawet jak grasz - reporterzy donosili, ze jak grali w zelde w trybie stacjonarnym to bateria nigdy im sie do setki nie uzupelniala, bo tak zelda zarla im baterie :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Uwaga. Jak komuś brakuje loga aktywności... to wystarczy zainstalować tą rodzicielską aplikację od Nintendo na komórkę. Tam są statystyki i czas gry.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nintendo.znma&hl=pl

 

 

 

 

 

 

giba sie, ale siedzi mocno i niczego nie popsujesz jesli sie o to martwisz ;) luzu musi troche byc, zebys ekranu sobie calkiem nie zrysowal. Keep calm :D tak naprawde, to konsola caly czas jest zasilana z baterii, nawet jak grasz - reporterzy donosili, ze jak grali w zelde w trybie stacjonarnym to bateria nigdy im sie do setki nie uzupelniala, bo tak zelda zarla im baterie :dunno:

 

 

No tak, ale problematyczne jest odpinanie joyów. Ja nie umiem zrobić tego dwoma rękami, każdy joy osobną ręką. Muszę jedną przytrzymać konsolę, wypiąć jednego joya. A potem odwrotnie, drugą ręką trzymam i wypinam drugiego. Bo tak mi konsola idzie do góry, jak wypinam ona na raz. Może kwestia wyrobienia tych szyn do wpinania?

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka godzin w Zeldę + demko Snipperclips. Ogólnie wrażenia pozytywne, ALE:

 

  • Oczywiście u mnie są problemy z lewym joyconem. Nie jest to nachalne, ale zdarzyło mi się ze dwa razy - Link przestawał reagować na ruch gałki i sam biegł w ostatnio zarejestrowanym kierunku. Sprawdzałem na kalibracji i jest dokładnie to co pokazywano gdzieś na filmiku: jak zasłonię dłonią kontroler to zaczyna się lag party.
  • Ten przycisk do zdejmowania joyconów ma kijowe umiejscowienie. Nie idzie tego sensownie złapać.
  • Zdejmowanie gripów to potrafi być masakra, mało sobie dzisiaj paznokcia nie zerwałem.
  • Jak dla mnie gałka w prawym joyconie jest za nisko. Ogólnie mam dużą tolerancję na ergonomię, a tutaj jednak pomyślałem, że mogłoby być wygodniej..

Ragus, jak zasłonisz całego lewego joycona to nie ma problemów z łącznością?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...