Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

a czy poróbowałeś już jak smakuje cart?  :sorcerer:

 

Nie, ale po tym wszystkim co czytałem nie powiem że nie kusi :P

 

Jest log aktywności w Switchu? I jaki konsola ma ekran? Jaka matryca?

 

Logu aktywności jak do tej pory nie znalazłem, ale nie dłubałem dużo, wchłonęła mnie Zelda. Ekran porównując z moim monitorem do obróbki zdjęć wydaje się, że IPS i to bym obstawiał.

Edytowane przez Janusz Gamingu
Odnośnik do komentarza

BTW ładowania:

 

 

 

Regular USB (and even USB-C) charging accessories are NOT fully compatible with the Nintendo Switch. They will not even charge it fast enough to keep up with the drain of active gameplay. For an even acceptable charger experience, the charger needs to be USB PD (Power Delivery) compliant. This a new-ish standard for higher drain devices, so it is very uncommon in accessories. The Switch is NOT compatible with Qualcomm Quick Charge or other non-standard fast charging technologies. Additionally, USB PD only works over USB-C cables. It must be USB-C on both ends.
Odnośnik do komentarza

Neon- jakbym wiedział że ten dydek wchodzi w róż lekko jak Nike te oczo(pipi)ne w gimnazjum, to bym brał Greya :D Ale nic, przynajmniej jest kolorowo i się wyróżnia pod TV.

 

Na plus wykonanie, po N3DS jestem zaskoczony. N3DS nie jest wysokich lotów i tym do czego nas N przyzwyczaiło. 

Obawiałem się tego "pieska" i że będę musiał kupić Pro. Jest dobrze, rączki dziewczynki nie mam, ale graby koksa też nie. Jest trochę wąsko w porównaniu do xboxowego Elite, ale idzie grać bez męczarni.

Krzyżak wyglądał średnio na zdjęciach, ale miło klawisze wchodzą w dydki. 

Jest dobrze.

Oby N tego nie spierdo*ło.

Odnośnik do komentarza

Ja już czuję, że analogi będą wymagały przyzwyczajenia z mojej strony. Malutkie i niskie. W sumie zacząłem na poważnie się zastanawiać nad pro controllerem, no ale zobaczymy dzisiaj jak odpalę po powrocie z pracy.

 

A i pudełeczka gier bardzo fajne - cieniutkie! Zmniejszyłbym o połowę na wysokość i byłby ideał.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

-ekran wspaniały

-jakość wykonania wspaniała (ta matowa powierzchnia <3)

-joycony mi nie rozłączają (trzymałem za plecami xd)

-pad piesek trochę dziwny ale po chwili w sumie nie widzę problemu, żeby na nim grać

 

Najwspanialszy sprzęt od Nintendo jaki miałem w rencach.

Odnośnik do komentarza

-ekran wspaniały

-jakość wykonania wspaniała (ta matowa powierzchnia <3)

-joycony mi nie rozłączają (trzymałem za plecami xd)

-pad piesek trochę dziwny ale po chwili w sumie nie widzę problemu, żeby na nim grać

 

Najwspanialszy sprzęt od Nintendo jaki miałem w rencach.

 

potwierdzam, absolutnie ze wszystkim sie zgadzam.

 

Konsola jest wykonana PERFEKCYJNIE, siedzi w rekach IDEALNIE. ekran wspanialy, joycony neonowe slicznie kolorowe i matowe, no cudo po prostu, wygoda uzytkowania masakrycznie dobra :banderas: 

 

co do jednego tylko by msie przyczepil - trzeba uwazac z tymi joycon stripami czy jak to sie tam nazywa, ja nie zauwazylem ze sa one obustronne i mozna je podlaczyc "na odwrot" do joycona, balem sie ze cos zepsulem, ale w koncu udalo mi sie go zjdac :obama: takze tego - uwazajcie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...