Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Od chwili kliknięcia w eShop, po 20 sekundach już zdołałem wpisać w wyszukiwarkę snipperclips i zacząc pobierać demo. Bardzo sprawnie działająca usługa sklepu. Bije na głowę te koszmarki z 3ds/WiiU, a także z PS4 i XO.

 

Aha, samo snipperclips zapowiada się na uroczą grę do Co-opa. Polecam obadać demo.

 

I to jest właśnie zaje,biste, od razu można grać na 2 osoby, bez brania kolejnego pada.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Komuś udało się dorwać Bombermana? Podobno N głosi, że premiera opóźniona i gry nigdzie nie ma. Takie dostałem informacje jak dzisiaj szukałem gry po sklepach.

Mi się udało dorwać Bombermana na Ultimie. Wieczorem będę testował z dziewczyną w co-opie.

Ja też w Ultimie byłem. Nie dotarł do nich Bombi. A teraz sie okazuje, że nigdzie nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

 

No jak nie dotarł jak mam gierkę xD

To jaki mieli by cel okłamywać klientów? Wrzuć paragon, bo pisać to można :)

 

 

Kurwa co a typ. Pal gumę cieciu

 

ZgFScM7.jpg

Grzeczniej gówniarzu.

 

Zwracam honor. A teraz o(pipi)e ich jak trzeba za kłamstwa.

Odnośnik do komentarza

Ok, daliśmy sobie po razie a teraz zgoda. Nie miałem na celu nikogo obrażać. Po prostu sie dziwię, że mówią, że gra nie dotarła a jednak ludziom powysyłali.

 

No nic, pewnie mają na to logiczne wytłumaczenie. Zobaczymy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A może nie mieli dostawy do sklepu stacjonarnego i wszystko poszło bezpośrednio z magazynu? Cholera wie, ale mogli wprost powiedzieć jak jest i tyle. Aczkolwiek w innym sklepie powiedzieli, że gry w ogóle nie ma i Nintendo nawet nie wie kiedy będzie. Wtf?

 

Ja w ogóle się nieco dziwię, że moje zamówienie zrealizowali (sama konsola), bo zamówiłem na ostatnią chwilę.

 

Zgrzyt jest bo Bombi miał być moim tytułem startowym a zostałem na razie z samą konsolą :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...