Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Słyszeliscie, że nintendo aplikuje substancje chemiczną na kart żeby zdrowi wariaci czasem nie lizali kartridzy?
 

 

„Włożyłem kartridż do ust i nie wiem z czego to jest zrobione, ale nadal czuję ten smak” - napisał Jeff Gerstmann z serwisu GiantBomb. Nie sprecyzował, po co wkładał kartridż do ust. „Nie próbujcie tego w domu” - dodał.

 
Natychmiast pojawiły się głosy, że celowe obrzydzanie smaku karty z grą jest niemożliwe lub co najmniej bezcelowe. Przecież to plastik, nie truskawki.
 
Kolega z brytyjskiej redakcji także potwierdzał, że kartridż nie ma żadnego smaku.
 
Na tym sprawa powinna się zakończyć, gdyby nie fakt, że Nintendo rzeczywiście celowo obrzydza smak nośnika.
 
„Aby uniknąć przypadkowego połknięcia, kartridże należy trzymać z dala od dzieci” - napisał rzecznik firmy w komunikacie dla serwisu Kotaku.
Odnośnik do komentarza

 

Słyszeliscie, że nintendo aplikuje substancje chemiczną na kart żeby zdrowi wariaci czasem nie lizali kartridzy?

 

„Włożyłem kartridż do ust i nie wiem z czego to jest zrobione, ale nadal czuję ten smak” - napisał Jeff Gerstmann z serwisu GiantBomb. Nie sprecyzował, po co wkładał kartridż do ust. „Nie próbujcie tego w domu” - dodał.

 

Natychmiast pojawiły się głosy, że celowe obrzydzanie smaku karty z grą jest niemożliwe lub co najmniej bezcelowe. Przecież to plastik, nie truskawki.

 

Kolega z brytyjskiej redakcji także potwierdzał, że kartridż nie ma żadnego smaku.

 

Na tym sprawa powinna się zakończyć, gdyby nie fakt, że Nintendo rzeczywiście celowo obrzydza smak nośnika.

 

„Aby uniknąć przypadkowego połknięcia, kartridże należy trzymać z dala od dzieci” - napisał rzecznik firmy w komunikacie dla serwisu Kotaku.

Haha :).

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

To tak na serio?

 

Tak. Zabezpieczenie przed dziecmi. Jest tam jakąś substancja, która wg księgi guinessa jest najbardziej gorzką rzeczą na świecie, ale generalnie jest neutralna dla ludzkiego organizmu.

Odnośnik do komentarza

Ta ładowarka/zasilacz z konsolą, to jest dokładnie ta sama ładowarka co sprzedają osobno?

Potrzebuję takiej przenośnej. Wiadomo jakie to ma parametry czy mam brac oryginal?

Sam mam ładowarkę od G5 z wyjściem typu C, ale czytałem że można kupić tanią ładowarkę nokii typ C za jakieś 40-50zł i będzie ładować tak samo

Odnośnik do komentarza

Sam mocno się nad tym zastanawiałem więc zrobię Wam ciekawostkę porównawczą.

 

u60gjDi.jpg

 

Oba ekrany ustawione na 70% podświetlenia. Z rzeczy, których nie widać gołym okiem to nasycenie kolorów wypada bardzo podobnie, za to kontrast sami widzicie.

 

2xr4TwL.jpg

 

KpnEY6Q.jpg

 

Z dodatkowych obserwacji bateria ładuje i rozładowuje się mniej więcej tyle samo czasu czyli około 3 godzin. Do tej pory nie znalazłem w opcjach ręcznego wyłączania wifi, więc nawet jak nie korzystamy to i tak wciąga jakiś % baterii.

Edytowane przez Janusz Gamingu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...