Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzet kosztuje 1/2 ceny topowych modeli telefonow a tutaj dyskusja jak przy zakupie merca. Ja odpukac mam egzemplarz bez wad. Wszystko smiga za(pipi)iscie majac do czynienia z poprzednimi konsolami N az za dobrze nawet. Z grami faktycznie jest biednie bo juz sie zastanawialem co kupie w eshopie do czasu az mario wyjdzie i potem disgaea ale licze jednak ze jakies sztosy zapowiedza i szybko wydadza.

Pamietajcie ze sprzet nintendo traci wolno na wartosci wiec zawsze mozna zbulic szybko

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No bez kitu, ja to bym chciał, żeby każdy sprzęt jaki kupuję działał mi tak jak Switch :cool: Może to brzmieć jak koloryzowanie fanboja, ale od wczoraj mam w domu a e s t e t y c z n i e działającą konsolę, która przy okazji jest handheldem, która działa, nie wybucha, nie gubi zasięgu i która odpala grę roku.

 

jednakże rozumiem frustrację pechowców oczywiście

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Hmmm w sumie własnie do mnie dotarło ze nigdy nie kopiowałem zadnych save'ów z konsol/memorek nigdzie. Nawet nie myślałem ze ta opcja moze miec jakies znaczenie. Z tego co wiem to np. w DQ VII jest jakis problem i czasem save moze nawalic i to chyba jedyna gra która zmusiła mnie z ostrożności uzywać backupu. Switch na tę chwilę albo jest wadliwy i widać to od razu albo wcale. Jak to się nie zmieni to taka opcja transferowania zapisu gry nie będzie do niczego potrzebna.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

jestem zaskoczony paczkomatem, nie sadzilem ze w soboty tez dostarczaja, juz dzis moglem odebrac zamowiony w czwartek wieczorem etui z folia ochronna :banderas: etui bardzo fajnie wykonane, duzo miejsca na carty i mozna wykorzystac jako podtawke pod konsole :lapka:

 

folie nalozylem, wczesniej skrupulatnie czyszczac przez 10 min caly ekran, ale oczywiscie jak juz nalozylem pol folii kot przebiegl obok i malutki fragment siersci spadl pod folie.... musialem zdjac, czyscic od nowa i nakladac, ale wiadomo jaki to moze miec efekt... skonczylem z jednym mikropaprochem mniej wiecej na srodku ekranu ktory widac na bialym tle i z rogiem folii ktory juz nie chce przylegac do ekranu bo chyba za bardza ja odgialem jak odklejalem :/ NO ALE LEPIEJ TAKA FOLIA NIŻ ZADNA... prawda? :dog:

 

aha, wylaczylem jednak te kontrole rodzicielska, no badzmy powazni, nie bede sam siebie kotnrolowal xD 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ktoś chętny na takie akcesorium? :)

 

C5-5evJUwAANhkb.jpg

【情報初公開!】「リアルアーケードPro.V HAYABUSA for Nintendo Switch」の 発売が決定しました!詳細情報は随時公開予定ですので、お楽しみにお待ちくださいませ!

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

Glowna zalwta pro kontrolera...połowa ani nawet cały pad nie desynchronizuje sie w odległości 2m. A tak serio to obejrzyjcie sobie oficjalna pokazowke joyconow. One maja inne funkcje. Jeden np ma hakas kanerke/czujnik, który oblicza odległośc i mierzy kształt obiektu przed joyem a drugi pad ma co innego. To nie sa lustrzane kawałki pada. Stąd np jeden moze działać gorzej od drugiego.

Odnośnik do komentarza

Pro petarda, prawie poziom elitowego od MS. 

Pro do Wiiu był dobry, a ten podobno jeszcze lepszy + czas pracy. 

 

Pytanie czy warto wydać 250+- na jedną grę aktualnie. Ciesze się że na tym gripie da się normalnie grać i nie muszę brać Pro. dwie i pół stówki w kieszeni.

 

Jest jeszcze jeden plus. Odejdzie odpinanie joyconów, bo będą cały czas w konsoli. Konsola w docku i gramy na Pro. Nie wiem jak przełączenie. W przypadku wiiu odpalał się tablet mimo że odpaliłem konsole na Pro padzie. Potem jak chciałem grać na padlecie, to pro był aktywny i wszędzie miałem do wyboru dwie postacie. Działał padlet i pad, a jak chciałem wyłączyć Pro, to się wszystko wyłączyło- nintendo :reggie:

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...