Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

 

Prawdopodobnie najbardziej rzetelna recenzja konsoli. Omawia także problem z joyconami, mają też odzielny artykuł na ten temat:

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-switch-joy-cons-tested-are-there-really-de-sync-issues

 

875KLmE.png

 

Problem istnieje, jednych dotknie bardziej, innych mniej, zależnie od odległości w jakiej siedzimy od TV. DigitalFoundry skontaktowało się z Nintendo i czeka na odpowiedź. W trybie handheld nie ma z tym problemu.

 

Aha, wg DF, mechanizm blokowania joyconów jest bardzo solidny i nie ma mowy o wypadaniu w nie wadliwym egzemplarzu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W pracy jestem, więc wiele nie napiszę, ale jak już pewnie wiecie mam swojego Switcha. Na szybko chcę się tylko odnieść do tych wypinających Joy-conów. Otóż trzymają się mocno jak cholera. Ale jest też tak, że trzeba je dobrze wpiąć. Bo mogą wyglądać na wpięte, ale nie będą. Trzeba je do końca wsunąć aż usłyszy się klik. Pewnie ci co na tym filmiku tak wypychali te joy-cony wcale ich zapiętych nie mieli, Sam sprzęt obłędny. Jeszcze nigdy nie miałem takiego cuda w rękach.

Odnośnik do komentarza

Należy pamiętać, że dostaje laga tylko gdy trzymamy go za plecami/zasłaniamy całego ręką. 

 

 

Czytałeś artykuł, który zalinkowałeś?

 

 

 

For the vast majority of the experience, gameplay has been flawless. However, on a couple of occasions, the left Joy-Con did appear to lose contact - with no obvious obstruction between controller and console. The Switch was docked and only 1m away from the Joy-Con. 

Okazjonalne zakłócenia nie są związane z zasłanianiem kontrolera.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No to w takim razie tabelkę z ich artykułu można sobie wsadzić gdzieś, bo z niej wynikało, że przy 1m połączenie jest "perfect".

 

 

 

eShop w akcji.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

aktualizacja Switcha do wersji 2.0 już wyszła

 

 

 

Czy ja tam widzę... Friend-Cody? ._. 

 

Rayos odpal jeszcze raz i włącz 1:16. Jest jak byk podane, że możesz dodać osoby do friend listy z gier ze smarkfonów jak Miitomo czy Super Mario Run a które posiadają Friend Cody. Normalnie nie będą wymagane do użytku pomiędzy konsolami bo od tego masz user-id ale jakoś znaleźć osoby z komórek musisz. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

 

aktualizacja Switcha do wersji 2.0 już wyszła

 

 

 

Czy ja tam widzę... Friend-Cody? ._. 

 

Rayos odpal jeszcze raz i włącz 1:16. Jest jak byk podane, że możesz dodać osoby do friend listy z gier ze smarkfonów jak Miitomo czy Super Mario Run a które posiadają Friend Cody. Normalnie nie będą wymagane do użytku pomiędzy konsolami bo od tego masz user-id ale jakoś znaleźć osoby z komórek musisz. 

 

 

a, to musialem niedopatrzec/niedoslyszec. 

 

also, neogaf dostarcza wiesci, ze mozna bez problemowo kupowac gier na eshopie z innych regionow, wystarczy zalozyc osobne konto na dany region.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1349158

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

also, neogaf dostarcza wiesci, ze mozna bez problemowo kupowac gier na eshopie z innych regionow, wystarczy zalozyc osobne konto na dany region.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1349158

 

 

Ale to wtedy zakup idzie na konto oddzielnego nicku czy jak? I w razie jakiś trofeów ewentualnych czy zyskanych punktów mynintendo nie idzie to na jedno konto? Bo ja juz nie wiem czy to NNID, czy konto, czy nick czy ch... wie co.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...