Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dla jednej Zeldy już warto i to mówię teraz a nawet nie dobrnąłem do jej połowy.Już wiem na czym polega slogan reklamowy "Graj zawsze, wszędzie i z każdym" ta gra przenika i prześladuje twój umysł na każdym kroku o niej myślisz żeby tylko zagrać.Skoro taki Nintendo obrało cel to zaczynam poważnie się bać o kolejne ich produkcje ^_^  

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o wyciąganiu z konsoli joy-conów? Nie da się tego zrobić tak jak pokazywali na filmikach, przynajmniej moje dobrze siedzą, więc muszę je wyciągać pojedynczo i przytrzymywać konsolę, która lekko giba się w doku przód - tył, czy przez to nie wyrobi się te wejście na dole? Moim zdaniem mogli to lepiej rozwiązać, bo do samej konsoli i joy-conów nie mam zarzutów (nie licząc synchronizacji).

Odnośnik do komentarza

Sporo Vity ogrywałem w łóżku często z podłączonym ładowaniem w tym samym miejscu - nie jest to może niezauważalne, ale mi osobiście nie robiło większego problemu. Drobna korekcja kąta zgarbienia i grało się ok.

Edytowane przez Janusz Gamingu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o wyciąganiu z konsoli joy-conów? Nie da się tego zrobić tak jak pokazywali na filmikach, przynajmniej moje dobrze siedzą, więc muszę je wyciągać pojedynczo i przytrzymywać konsolę, która lekko giba się w doku przód - tył, czy przez to nie wyrobi się te wejście na dole? Moim zdaniem mogli to lepiej rozwiązać, bo do samej konsoli i joy-conów nie mam zarzutów (nie licząc synchronizacji).

Mam tak samo jak ty, joy-cony dobrze siedzą i wyciągam je pojedynczo przetrzymując konsolę w doku. w sumie to ciesze się że trzymają się mocno bo daje mi to uczucie stabilności sprzętu i niczym się nie martwię ale rozumiem że są osoby które chciały by aby jednak one ciut lepiej wyłaziły. W każdym razie dojdzie się do takiej wprawy jak ten gościu z początkowych minut zwiastuna " First Look at Nintendo Switch" ^_^

 
Odnośnik do komentarza

Nintendo zrobiło rewelacyjny system print screenów. Nie dość, że działa błyskawicznie to nie mrozi gry i nie zmusza nas do skakania po dodatkowym menu, a samo rozmieszczenie przycisku nie użytecznego miejsca. W żadnym sprzęcie łapanie widoczków i momentów w grach nie dało mi tyle frajdy.

Odnośnik do komentarza

Polecam nie naklejac zadnych folii chroniacych na ekran bo z ich odklejaniem zdziera sie tez ekran switcha.

Jest wielki skandal o to teraz w Japonii, doslownie wszedzie o tym trabia bo japonczyki zawsze owe folie chroniace ekrany na wszystko nalepiaja poczawszy od komorek.

Bardzo niepochlebne opinie sa na temat switcha i jego jakosci wykonania.

Od premiery widzialem tylko jednego switcha w Tokio wsrod nadal wszedobylskich ulongow grajacych na komorkach.

Odnośnik do komentarza

Wut? Przecież na ps4 mozna robic screeny jednym kliknieciem share bez żadnych freezow

 

Może da się to w menu ustawić, nie wnikałem w share aż tak mocno, ale jak wciskam to freezuje mi grę, daje bocznego menusa i tam do wyboru kilka opcji jak print screen, zapis wideo czy stream.

Odnośnik do komentarza

Nie można sejwów przenosić między konsolami, naprawdę? Mamy 2017 rok przypominam. Po przeglądarce kolejny brak w tym systemie. To jest jakiś dramat z tymi ograniczeniami. Dobrze w ogóle, że sprzęt się w ogóle włącza, bo włączenie też może przecież prowadzić do zhackowania systemu. I jeszcze paranoję Sony w przypadku Vity częściowo rozumiem, ale Nintendo chyba na słabą sprzedaż gierek nie może narzekać, mimo złamanych 3DS-ów i Wii U.

Odnośnik do komentarza

Polecam nie naklejac zadnych folii chroniacych na ekran bo z ich odklejaniem zdziera sie tez ekran switcha.

Jest wielki skandal o to teraz w Japonii, doslownie wszedzie o tym trabia bo japonczyki zawsze owe folie chroniace ekrany na wszystko nalepiaja poczawszy od komorek.

Bardzo niepochlebne opinie sa na temat switcha i jego jakosci wykonania.

Od premiery widzialem tylko jednego switcha w Tokio wsrod nadal wszedobylskich ulongow grajacych na komorkach.

 

Możesz coś więcej napisać o jakości? Cały czas się czaje z zakupem.

Odnośnik do komentarza

Może da się to w menu ustawić, nie wnikałem w share aż tak mocno, ale jak wciskam to freezuje mi grę, daje bocznego menusa i tam do wyboru kilka opcji jak print screen, zapis wideo czy stream.

Mozna przestawić ze wciśnięcie robi screena a prztrzymanie odpala to menu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polecam nie naklejac zadnych folii chroniacych na ekran bo z ich odklejaniem zdziera sie tez ekran switcha.

Jest wielki skandal o to teraz w Japonii, doslownie wszedzie o tym trabia bo japonczyki zawsze owe folie chroniace ekrany na wszystko nalepiaja poczawszy od komorek.

Bardzo niepochlebne opinie sa na temat switcha i jego jakosci wykonania.

Od premiery widzialem tylko jednego switcha w Tokio wsrod nadal wszedobylskich ulongow grajacych na komorkach.

Chyba chodzi o naklejanie czegokolwiek na plastik, a nie folię na ekran?

 

Co sądzicie o wyciąganiu z konsoli joy-conów? Nie da się tego zrobić tak jak pokazywali na filmikach, przynajmniej moje dobrze siedzą, więc muszę je wyciągać pojedynczo i przytrzymywać konsolę, która lekko giba się w doku przód - tył, czy przez to nie wyrobi się te wejście na dole? Moim zdaniem mogli to lepiej rozwiązać, bo do samej konsoli i joy-conów nie mam zarzutów (nie licząc synchronizacji).

Mam tak samo jak ty, joy-cony dobrze siedzą i wyciągam je pojedynczo przetrzymując konsolę w doku. w sumie to ciesze się że trzymają się mocno bo daje mi to uczucie stabilności sprzętu i niczym się nie martwię ale rozumiem że są osoby które chciały by aby jednak one ciut lepiej wyłaziły. W każdym razie dojdzie się do takiej wprawy jak ten gościu z początkowych minut zwiastuna " First Look at Nintendo Switch" ^_^

Już powoli wiem jak ściągnąć dwa naraz, można palcami przytrzymać konsolkę.

Odkleilem - nic sie nie dzieje.

Takie same bajki jak gubienie sygnalu na sile xD

 

Natomiast uwazajcie z jedzeniem przy switchu. Spadlo mi ziarenko ryzu i spalil sie procesor.

Z tym gubieniem sygnału lewego joycona to akurat prawda, podobnie z wifi, bo przy większej odległości nie łączy z netem, jak można wydać niedopracowaną konsolkę, lekki zawód.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

U mnie w pokoju po pierwszym rozłożeniu switcha przerywało z odległości 2 metry, dopiero przestawienie konsoli w zupełnie inne miejsce zwalczyło problem,

a i tak najlepiej otworzyć lewego joycona i przylutować drut do ścieżki anteny jak na filmie w moim temacie i zrobiłbym to ale ponieważ po zmianie ustawienia konsoli wszystko działa to szkoda mi pozbywać się gwarancji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...