Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Arms mnie w ogole nie interesuje, najblizsze plany zakupowe to MK deluxe, Disgaea 5 oraz I am setsuna no i moze jak jakas kasa zostanie i dadza promo to pomysle o eshopowych gierkach bo na razie zelda i tak tyle czasu zabiera ze nie ma opcjhi na inna gre.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wspominał, że po włożeniu JoyCona w Switcha jest jakiś dźwięk systemowy. Czemuż więc u mnie go nie ma? Mam tylko mechaniczne kliknięcie przy wkładaniu oraz na ekranie widać, krótką animację z lewej i prawej strony. Tak jakby coś się wysuwało ku środku ekranu. Swoją drogą fajny bajer.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wspominał, że po włożeniu JoyCona w Switcha jest jakiś dźwięk systemowy. Czemuż więc u mnie go nie ma? Mam tylko mechaniczne kliknięcie przy wkładaniu oraz na ekranie widać, krótką animację z lewej i prawej strony. Tak jakby coś się wysuwało ku środku ekranu. Swoją drogą fajny bajer.

Raczej wątpię byś wyciszył dźwięki. Ten dźwięk czyli charakterystyczny "klik" pojawia się tylko wtedy gdy włożę Joy-cony do samej konsoli z pominięciem samego Docka. Tak jest przynajmniej u mnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak natłuką parę baniek to się lampka zapali we łbach zakutych ea czy ubi, zawsze coś może wyjść. Natomiast ja liczę o dziwo na kotlety. Paper Mario z GC i oba Galaxy w metrze i samolocie... rozmarzyłem się. Może być identyczna rozdziałka, wali mnie HD, żeby po prostu można w to grać bez tv.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podobno sprzedano już 1,5mln zniczy, 1,3mln gra na tym w zeldę, 0,2 mln boi się, że jak wsadzą carta z grą, to odleci im ekran.

 

Akurat 1-2 i Super Bomberman nawet w Europie na top 10 w listach sprzedaży w różnych krajach się pojawią, więc jak widać ludzie nie tylko Zelde kupują co potwierdza chociażby nasze forum, no i nie zapominajmy o cyfrowych pozycjach jak Fast RMX czy I Am Setsuna. 

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

A co byście chcieli, żeby tam było? Przecież to tylko zwykły stojaczek z płytką scaloną. Co tam ma być więcej? Równie dobrze N mogło dać sam kabel i mieć w (pipi)e jak sobie postawicie konsolę podłączając ja do tv. A jednak dali gadżet w postaci docka, który idealnie spełnia swoje zadanie.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...