Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Z najbliższych premier najbardziej zależy mi na Mario Kart 8 Deluxe i w związku z tym pojawiło mi się bardzo istotne pytanie : z tego co rozumiem to mozna grać we dwóch na pojedynczych joyconach - czy dotyczy to tylko trybu handheldowego czy konsola może być w doku a joycony moga być używane osobno do local multi ?

Odnośnik do komentarza

Na filmach widziałem, że można. Wiem z kolei, że ekran jest malutki, ale mnie ciekawi czy w trybie tableta, postawionym na stole, można grać na 4 osoby (MK8) ;-) To najlepsza gra pod słońcem do kanapowego multi po prostu. I pisze to osoba, która nie lubi i nie gra w wyścigi.

Odnośnik do komentarza

Dragon Quest Heroes na switcha to jawna kpina z gracza, jak mogli wydać coś takiego? Nie podłączałem do tv bo w (pipi)e mam ten tryb a w hh to istny pokaz slajdów. Nawet jak przeciwników nie ma. Brak słów, mam nadzieję że to tylko premierowy potworek i następne gry od 3rd będą działały zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dragon Quest Heroes na switcha to jawna kpina z gracza, jak mogli wydać coś takiego? Nie podłączałem do tv bo w (pipi)e mam ten tryb a w hh to istny pokaz slajdów. Nawet jak przeciwników nie ma. Brak słów, mam nadzieję że to tylko premierowy potworek i następne gry od 3rd będą działały zdecydowanie lepiej.

 

Zwłaszcza, że takie studia Indie działając na Unrealu 4 chociażby tworzą lepsze graficznie cuda na Switchu, gdzie nie mamy pokazu slajdów. Square odwaliło kawał chuyni i tyle. Widać, że śpieszyli się aby grę wydać na premierę zamiast dać sobie jeszcze te 2/3 miechy. Miejmy nadzieje, że jeżeli ta kompilacja wyjdzie na zachód to poprawią frame-rate bo tutaj moc konsoli nie ma nic do rzeczy (zwłaszcza, że w Japonii wyszło to również na Vite/PS3).  

Odnośnik do komentarza

Ależ ta konsolka robi pozytywne wrażenie :) zwłaszcza waga jak najbardziej na plus. Joy cony są niesamowite, gram i z nałożonymi jak i z wypiętymi, wygoda na 100%. Ekran i samo wykonanie switcha to esencja Nintendo, delikatne ciche kliki, bez zgrzytów i trzasków. Jestem mega zadowolony z zakupu :)

Odnośnik do komentarza

Naczytalem sie o nowej Zeldzie, nie wytrzymalem cisnienia i rowniez zamowilem Switcha  :dog: Ale przychodze do was z ciekawostka. Zamowilem Pro Controller na X-komie w ladnje cenie.

Na drugie dzien dostalem info, ze dostawa przewidziana na polowe kwietnia. Oczywiscie zamowienie anulowalem. Dzis cos mnie tknelo i polecialem do Media Markt. Pokazalem cene na stronie X-komu i podpytalem, czy daloby rade cos zejsc w kwoty. Sprzedali po tej samej co u konkurencji, ktora fizycznie nie ma towaru  :kaz:

 

2urb5nb.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Normalne w Media Markt, zawsze tak robimy z cenami. Sam kupilem Zelde i Switcha w cenie innych sklepow bo MM na stronie ma drozej o 50zl jedno i drugie.

Edytowane przez mastafaker
Odnośnik do komentarza

Jak jest z głośnością na wyjściu słuchawkowym ? Tragiczny poziom podobny do Wiiu czy jest może głośniej ?

 

Sprawdzałem już kilka słuchawek i wszystkie , jak dla mnie zdecydowanie za cicho grają. Z testów zauważyłem,ze no name z mikrofonem takie do gadania przez fona grają najgłośniej.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jak jest z głośnością na wyjściu słuchawkowym ? Tragiczny poziom podobny do Wiiu czy jest może głośniej ?

Sprawdzałem już kilka słuchawek i wszystkie , jak dla mnie zdecydowanie za cicho grają. Z testów zauważyłem,ze no name z mikrofonem takie do gadania przez fona grają najgłośniej.

 

 

Wszystko zależy od słuchawek, od ich budowy i od impedancji- im mniejsza tym będą głośniej grały. Nintendo widocznie poszło na zrozumiały tutaj kompromis (cena/bateria/miejsce) i nie wzmocniło mocy na wyjściu, ale ja jakoś problemu z głośnością nie zauważyłem. Testowałem z:

 

Dokanałówki (UE TripleFi 10)- głośność Switcha mi wystarczała na około 60% i wraz z dobrą izolacją pozwoliło mi to nie słyszeć dość głośno grającego telewizora.

 

Na nausznych otwartych o dość niskiej impedancji (Grado SR60) ze względu na budowę słuchawek (nie izolują) już wszystko dookoła słyszałem, ale nie miałem potrzeby podgłaśniać na więcej niż 80%.

 

Natomiast na zamkniętych Shure SRH840, o największej impedancji z tych wspomnianych wcześniej i dobrej izolacji również miałem jeszcze sporo mocy do wykorzystania, prawie 50%.

 

Reasumując- imo nie jest źle, Switch napędził wszystkie słuchawki jakich słucham na codzień, testowo również stereo headset do Xbone, nie czułem żeby któreś z nich miały jakiś problem. Spróbuję jeszcze na tygodniu podłączyć 150-omowe  Beyerdynamic, bo nie mam ich teraz w domu. Sama jakość dźwięku ze Switchowego gniazdka zaś nie jest zła jeśli chodzi o gry, porównywalna z konsolami konkurencji. Na minus zaś- słyszałem trochę więcej szumów, nie na tyle żeby wqurwiały i były cały czas, ale wyraźnie wyłapywałem np w cichych momentach w Zeldzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...