Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tylko boję co dalej. Bo ten rok i początek następnego to jakaś masakra, tylko że wystrzelą się z najlepszych serii i nie wiadomo, czy coś zostanie. Dobrej gry się nie pisze w pół roku. Może dlatego czekają z VC? Jak będzie sucho to chociaż kotleta rzucą z meta >90% i klientów znajdą i tak. Ale może się mylę i mają lineup ustawiony na 2-3 lata (chcę tak myśleć).

Odnośnik do komentarza

No to po czesci prawda, ale do konca roku bedziemy juz po premierze mariana i xc2, wiec te wielkie serie chyba wszystkie beda odhaczone.

 

Na przyszly rok juz teraz jest na szczescie kilka tytulow zapowiedzianych - kirby, yoshi i pewnie cos jeszcze, wiec tragedii nie bedzie. Z poksami i metroidem za to na bank sie nie wyrobia na 2018.

Odnośnik do komentarza

No jak już chcecie podbijać słupki sprzedażowe to może lepiej FIFĘ czy Wolfa 2 kupować, które faktycznie są nowe. Sprzedaż milionowego wydania Skyrima nie jest w żaden sposób miarodajna - jak się sprzeda zaje,biście ponad oczekiwania to jeszcze Obliviona z rozpędu na Switcha wrzucą i Morrowinda, a jak się sprzeda słabo to w sumie kto wie dlaczego? Publika Switcha już dawno ograła, publiki Switcha ta gra nie interesuje? Jak to stwierdzić?

Odnośnik do komentarza

Przez tyle lat Nintendo nabijało słupki oryginalnością, pomysłem, innowacyjnością, więc wiedzą jak to robić, ale widać wypluwanie starych gierek jest łatwiejsze i mniej zasobożerne. Rozumiem, miałem bekę na początku roku jak wszyscy dostawali orgazmu grając w tetrisa jakby to było ku,rwa nie wiem co, ale line-up na 2017 w postaci skyrima, dooma, re revelations czy la noire czyli więcej remake'ów niż exów. Nawet PS4 tak nie miało w 2014 roku, żeby wychodziło więcej starych gier niż nowych.

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

No to po czesci prawda, ale do konca roku bedziemy juz po premierze mariana i xc2, wiec te wielkie serie chyba wszystkie beda odhaczone.

 

Na przyszly rok juz teraz jest na szczescie kilka tytulow zapowiedzianych - kirby, yoshi i pewnie cos jeszcze, wiec tragedii nie bedzie. Z poksami i metroidem za to na bank sie nie wyrobia na 2018.

masz kirby, yoshi, fire emblem rpg, no more heroes, octopath travelers i moze pokemony - tyle wiadomo teraz, na bank jeszcze niny cos wyciagnie z rekawa, masz tez retro co ponad trzy lata siedza cicho, zreszta direct dzisiejszy tyczyl sie zblizajacych miesiecy wiec podejrzewam, ze pod koniec tego roku zaatakuja z kolejnym i ujawnia wiecej z lineupu 2018

 

btw w najnowszym famitsu z okazji tgs ma byc ujawnione 10 niezapowiedzianych jeszcze gierek, z racji tego, ze to kkw obstawiam, ze cos moze tez dotyczyc switcha

Odnośnik do komentarza

Wreszcie konsola Nintendo rozpala DYSKUSJĘ. Nie jakieś bezpieczne 3DSy i inne WiiiiiiUuuuuUuuU. Tutaj są prawdziwe emocje.

 

Wspaniałe gry? Check.

Chu,jowe gry? Check.

Kontrowersyjne gry? Check.

Perełki? Check.

Raki? Check.

Świeże pomysły? Check.

Kotlety? Check.

 

Nie ważne jak się o czymś gada, ważne, że się gada.

 

:banderas: Nintendo wróciło. Iwata? Dobrze, że zdech. Pora na nowego króla, tylko Koizumi.

 

QUgXgmI.png

 

Ballin'

 

Baczność. Ja ragus przysięgam wierność marce Nintendo. Spocznij.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Przez tyle lat Nintendo nabijało słupki oryginalnością, pomysłem, innowacyjnością, więc wiedzą jak to robić, ale widać wypluwanie starych gierek jest łatwiejsze i mniej zasobożerne. Rozumiem, miałem bekę na początku roku jak wszyscy dostawali orgazmu grając w tetrisa jakby to było ku,rwa nie wiem co, ale line-up na 2017 w postaci skyrima, dooma, re revelations czy la noire czyli więcej remake'ów niż exów. Nawet PS4 tak nie miało w 2014 roku, żeby wychodziło więcej starych gier niż nowych.

zayebisty lineup exow mialo ps4 w 2014 roku, no po prostu gniecie switcha: remaster tlou, najgorszy infamous, najgorsze lbp, niedorobiony na premiere driveclub, dodajmy do tego sztosy z 2013 bo to juz bylby koniec wyliczanki bez nich czyli najgorszy killzone i knack

Odnośnik do komentarza

sony wypluło więcej ilościowo remasterów swoich gier wiec sony bardziej kocha graczy i robi dla nich wszystko by mogli nadrobic zaleglosci


 

Przez tyle lat Nintendo nabijało słupki oryginalnością, pomysłem, innowacyjnością, więc wiedzą jak to robić, ale widać wypluwanie starych gierek jest łatwiejsze i mniej zasobożerne. Rozumiem, miałem bekę na początku roku jak wszyscy dostawali orgazmu grając w tetrisa jakby to było ku,rwa nie wiem co, ale line-up na 2017 w postaci skyrima, dooma, re revelations czy la noire czyli więcej remake'ów niż exów. Nawet PS4 tak nie miało w 2014 roku, żeby wychodziło więcej starych gier niż nowych.

zayebisty lineup exow mialo ps4 w 2014 roku, no po prostu gniecie switcha: remaster tlou, najgorszy infamous, najgorsze lbp, niedorobiony na premiere driveclub, dodajmy do tego sztosy z 2013 bo to juz bylby koniec wyliczanki bez nich czyli najgorszy killzone i knack

 

 

nie mowilem o exach tylko o nowych tytulach ktore mialy premiere rynkowa w 2014 roku

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

to logiczne ze na sprzecie wielokrotnie slabszym z uwagi na jego hybrydowosc ich nie bedzie tyle jak u konkurencji - no chyba ze np chcialbys by tydzien temu wyszedl na switcha destiny2 w 480p zeby gadac, ze jestes zadowolony z lineupu (a pozniej miec beke jakie to wykastrowane i brzydkie)

 

nowosci multiplatformowe ogranicza sie do indykow i pewnie mniej mocozernych serii/gier duzych firm - przeciez to logiczne

Odnośnik do komentarza

to logiczne ze na sprzecie wielokrotnie slabszym z uwagi na jego hybrydowosc ich nie bedzie tyle jak u konkurencji - no chyba ze np chcialbys by tydzien temu wyszedl na switcha destiny2 w 480p zeby gadac, ze jestes zadowolony z lineupu (a pozniej miec beke jakie to wykastrowane i brzydkie)

 

nowosci multiplatformowe ogranicza sie do indykow i pewnie mniej mocozernych serii/gier duzych firm - przeciez to logiczne

 

aha, czyli nie moga robic nowych gier tylko beda wydawac stare, bo sprzet jest za slaby, co ty ćpiesz

Odnośnik do komentarza

Czyli maja wypuszczac kazdy nowy tytul i go bekowo ciac z grafiki lub by chodzil w 20fps?

 

Sa oczywiscie nowe tytuly z ktorymi switch by sie poradzil jak np south park czy dragon ball z ale co Ty cpasz ze bys chcial kazdy duzy tytul na sprzet o tej mocy

 

oczywiscie ze destiny 2 nie wyjdzie na switcha bo nintendo nie ma takiej infrastruktury sieciowej zeby uciagnac taka machine online ale skoro ma wyjsc wolf 2 i doom to podaj mi jakies 2-3 inne gry multiplatformowe z tego roku, ktorych nie dalo by sie dostosowac do switcha?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...