Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Dante2212 napisał:

Nie ma co się tak cieszyć bo 90% zapowiedzi już znamy bo pewnie przecieki są legitne i będzie kolejny "zawód" bo wszystko było wiadome :P Ja czekam na nowe szczegóły na temat Fire emblem(może tak konkretna data) :D 

zawod jest po kazdym directie przeciez

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Rayos napisał:

zapowiedzą AC3 + Retribution, pokażą Spyro Trilogy i przez resztę 30 min będą mówić o Fire Emblem, mark my words :potter: 

 

 jak ja bym chciał abyś się mylił tylko kogo ja chce oszukać? :frog: (Nintendo wy ku.rvy pamiętam to E3 z zeszłego roku jakby to było wczoraj!:shotgun:)

 

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czas na spekulacje co jutro pokażą. King Zell podał typy do końca roku, a jutro części z nich nie będzie, więc obstawiam:

Fire Emblem 

Yoshi 

Metroid Prime Trilogy lub Samus Returns HD

Jakaś gra do eshopa dostępna od jutra lub czwartku (nowy Box Boy lub Pushmo)

Final 7 dostępny zaraz po ND

Na koniec Animal Crossing 

A oprócz tego jeden ex od third party i coś od Retro

W Japonii dodatkowo data Yokai Watch 4

Odnośnik do komentarza

Fire emblem mnie jara cholernie. Ciekawi mnie czy nie dadzą 3 wersji zgodnie z nazwą ;-). Ciekawe jak będzie zrobiona eksploracja bo z filmiku z e3 wynika że coś będzie. W echo cholernie mi się to podobało. A jeszcze jakby dodali rozbudowę zameczku z filmiku. Mniam. Ogólnie jaranko. 

 

Co do directa to liczę na mpt. Najlepiej w pudełku. I najlepiej przed yoshim. Może krótkie zajawki ac i lm3. Port pikmina 3 raczej jeszcze nie teraz. Cos od platynowych w końcu.

 

Poksy na pewno nie teraz ale zapowiedź directa na pokemon Day który chyba niedługo. Oj byłoby miło.

 

Z 3rd party ace attroney i port gta5 (Jak marzyć to marzyc).

 

A najlepiej coś kompletnie nowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...