Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Ficuś napisał:

kazdy tu potrafi czerpac przyjemnosc zarowno z gier

 

Wyrwane z kontekstu, ale krótko rozwinę zanim zacznę 5 piwko. Gry służą do zabawy i zabicia wolnego czasu, a nie do rozkładania je na czynniki pierwsze. Doktoratów się zachciało co poniektórym. Niech każdy gra na czym chce.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bulaxyz82 napisał:

 

Wyrwane z kontekstu, ale krótko rozwinę zanim zacznę 5 piwko. Gry służą do zabawy i zabicia wolnego czasu, a nie do rozkładania je na czynniki pierwsze. Doktoratów się zachciało co poniektórym. Niech każdy gra na czym chce.

 

Ja tam akurat lubię popisać o kwestiach technicznych gier, bo mnie to zwyczajnie interesuje (wojenki konsolowe mnie nie interesują, za to jakiego silnika  developer użył i w jaki sposób osiągnął dany efekt graficzny itp. to już tak ale nie mam za często z kim o tym popisać/pogadać :frog:).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, chrno-x napisał:

 

Ja tam akurat lubię popisać o kwestiach technicznych gier, bo mnie to zwyczajnie interesuje (wojenki konsolowe mnie nie interesują, za to jakiego silnika  developer użył i w jaki sposób osiągnął dany efekt graficzny itp. to już tak ale nie mam za często z kim o tym popisać/pogadać :frog:).

 

Ja tylko piwko mogę z Tobą wypić :drinks:

 

Ale wracajcie do sowjej dyskusji bo w końcu coś się dzieje w temacie, a nie zgaduj zgadula kiedy direct i co na nim będzie ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
Teraz, chrno-x napisał:

 

Ja tam akurat lubię popisać o kwestiach technicznych gier.

Tez to lubie. Odnosnie Switch, to predzej czy pozniej zrobia mocniejsza wersje, i wtedy to Wy bedziecie uzywac tego co ja mowilem jako argumentow za kupnem nowej wersji. Lepsze to, lepsze tamto, bierz pan nie zastanawiaj sie.

Tak bedzie.

7 minut temu, bulaxyz82 napisał:

 

Wyrwane z kontekstu, ale krótko rozwinę zanim zacznę 5 piwko. Gry służą do zabawy i zabicia wolnego czasu, a nie do rozkładania je na czynniki pierwsze. Doktoratów się zachciało co poniektórym. Niech każdy gra na czym chce.

Tez otwieram.

Coz, jestesmy na forum dyskusyjnym o gierkach, jak nie tutaj pisac doktoraty, to gdzie.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem jednej rzeczy.
Temat jest o Switchu a wiec po co opierać się o ps4? To oczywiste, że Switch jest najsłabszym sprzętem ale oferuje tą magię. Jedni są jej głodni na codzień a inni cieszą się nią raz na jakiś czas.
Nikt Ciebie nie namawia aphromo, abyś ps4 zastąpił switchem ale możesz być szczęśliwym posiadaczem obu konsol i czerpać z nich inne doznania.
Potraktuj tą drobną konsolę jako uzupełnienie ps4 i ogrywaj tylko exy i indyki. Ja np. słicza nigdy bym nie używał do ogrywania portów z dużych konsol ale za to uwielbiam gry od N.

Odnośnik do komentarza

@aphromo

No cóż ja tam nie uważam, że nasza rozmowa to w jakikolwiek sposób CW bo każdy ma prawo lubić lub nie lubić dane gry i to jego sprawa a jakoś nie widziałem tutaj abyś chwalił Sony pod niebiosa czy jechał gry na Switcha bo nasza rozmowa była w zasadzie na kompletnie inny temat. Tak jednak jak koledzy z tego działu jestem pewien, że jakbyś zagrał w exy na Switchu to przy wielu grach mógłbyś zmienić zdanie i z Twojej pierwotnej oceny 7/7+ mogłyby wyjść mocen 8/9-tki. Co innego obejrzeć grę na Youtubie, co innego w nie samemu zagrać. O grafę na dużym ekranie możesz być spokojniejszy jeżeli chodzi o gry od samego Nintendo. One wyglądają naprawdę dobrze na TV 4K.

 

Co do aspektów technicznych to jestem bardziej niż pewien, że jakaś odrobinę podrasowana wersja Switcha wyjdzie, niczym New 3DS. Problem może tylko polegać na tym, że Nintendo może nie wymagać na developerach jakiegokolwiek wykorzystania tej mocy. To jest problem New 3DS'a. konsola ma raptem 2/3 tytuły na wyłączność i jak można to zrozumieć że developer i wydawca nie chce stracić klienteli tak lepszy framerate, lepsze tekstury itp. mogłyby być na porządku dziennym (a takich gier również można policzyć na palcach jednej ręki). Monster hunter 4 Ultimate korzystał z dodatkowej mocy i widać to było gołym okiem. Niestety późniejsze tytuły z tej mocy i pamięci RAM nie korzystają, więc ja się pytam po co w ogóle była ta rewizja? Dla szybszego wczytywania się menu konsoli i gier ze SNES'a? Dla mnie trochę słabo i niestety obawiam się, że Nintendo pójdzie dokładnie tą samą drogą.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
14 minut temu, Kolos28 napisał:

Temat jest o Switchu a wiec po co opierać się o ps4? To oczywiste, że Switch jest najsłabszym sprzętem ale oferuje tą magię. 

No dobra, to gdzie i kiedy pisalem ze PS4 jest och i ach ? Jedyne co, to w kontekscie wynikow finansowych,tyle.

Albo konkretny cytat, albo nie pisz nic.

14 minut temu, Kolos28 napisał:

To oczywiste, że Switch jest najsłabszym sprzętem ale oferuje tą magię. 

Jak to z ta magia, to juz sam osobiscie napisales, pozwolisz, ze Ci przypomne,

Nie no Switch posiada kilka perełek a tak to sprzęt do zbierania kurzu niestety.
Sam doinwestowałem tyle kasy w Switcha aż wstyd się przyznać.
Po ograniu, zelda, mario, xeno2 czar pryska. Stare gry za kosmiczną kasę, płatny online z grami z nesa to aż szkoda komentować...

 

Szydlo z worka, panie Kolos. A juz nawet nie pisz, ze czegos " nie rozumiesz " bo sam wrzuciles oferte sprzedazy Switch z grami tutaj, dostales konkretne oferty, zaraz Ci sie odwidzialo i zamknales temat. Zachowales sie jak dupa wolowa wtedy stary na 120%.

Kiedys za taka akcje sie lecialo z Pchlego chwila moment, a moze i z forum.

@chrno-x poczekaj chwile ide do sklepu, wchodza te browary jak zloto.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Ale ja jestem z tych ludzi co nie grają na switchu na codzień ale jak uruchomię to przez kilka dni gram tylko na nim.

Dla mnie Switch jest tylko do exów a wiec oczywiste, że jest tylko uzupełnieniem - czego tutaj nie kumasz?

 

 

Widzisz, wystawiłem na sprzedaż ale jednak szybciutko zrozumiałem, że to głupi pomysł i nawet nie wiesz jak się cieszę, że posiadam ten sprzęt!

Aha i tak nie było chętnego na mój zestaw a jedynie jakieś propozycje rozbicia zestawu a wiec dużej krzywdy nie wyrzadzilem nikomu!

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, aphromo napisał:

A wiecie, co jest w tym ... najśmieszniejsze ? Jakby N jeden raz nie zachowywalo sie jak pajac, zrobilo normalna konsole z multiplatformami jak inni, online jak inni, to tak Xbox juz daaaawno temu by gryzl piach. Wyobrazcie sobie ze MS ma exa co schodzi w 15 mln w kilka miesiecy, co by sie dzialo na rynku.

Serio, to jest kontrlogiczne co oni robia.

 

Fanje jest to, że Ninny jest inne, niech Sony z Microsoftem się biją, a trzeci korzysta. Powiem Ci, że trochę zaczynam się obawiać czytania twoich postów, bo znalazłem na necie takie coś: „"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bardziej ja widzę, że kolega @aphromopiszę o jednym czyli o technikaliach (nigdzie nie zauważyłem aby wychwalał tutaj Sony pod niebiosa). Ma święte prawo napisać, że on takową konsolę Nintendo widziałby zgoła inaczej, ponieważ nie jest fanem konsol przenośnych to sami go trochę atakujecie i próbujecie na siłę przekonać do gier jakie są magiczne i szczególne a dopóki sami go nie atakowaliście i nie pytaliście jak ocenia gry to nie było tutaj jakichś problemów.

 

Mnie też tutaj zaczyna nudzić chwalenie Nintendo i Switcha pod niebiosa, uważam, że nasz niebieski kolega przynajmniej tchnął życie w temat i idzie o czymś pogadać więcej niż tylko Direct i to że nie wolno Nintendo mierzyć tą samą miarą co resztę platform. Ja myślę, że wolno bo to od specyfikacji konsoli jesteśmy skazani na to, że niektóre tytuły multiplatformowe wyjdą lub nie. Również męczy mnie to bo Nintendo dużo sobie życzy za swoje konsole ale niestety nie mamy tutaj zasady "Kupuje konsole Nintendo dla ich exów i fajnych multiplatform"jak to jest u Sony i MS. Raczej od lat istnieje tendencja "Kupuję konsole Nintendo jako tą druga dla samych exów bo multiplatformy praktycznie nie istnieją lub wyglądają/działają jak s.raka". Chciałbym aby Switch to zmienił i żeby wróciły czasy GaCka, gdzie nie będę zastanawiał się czy konsola Nintendo w ogóle pociągnie ten tytuł multiplatformowy.

 

Nie oszukujmy się, Nintendo nie chce wrócić do wojen na technikalia z konkurencją ponieważ firma jest mniejsza, ma mniejsze zasoby finansowe i nie potrafi odpuścić swoich gimmicków, dlatego Nintendo 64 i GameCube przegrały walkę o klienta. Jeżeli nie będą zarabiać na hardwarze to nie zarobią jak konkurencja na Sofcie bo nie potrafią ruszyć chociażby z funkcjonalnością Online do przodu i nie chcą wejść na inne rynki jak zrobiła to lata temu konkurencja. Dalej wymyślają jakieś bzdury aby sie wyróżnić i niestety dalej choć często podają, że to 3DS jest idealnym wejściem dla małych człowieczków w świat konsol tak robią wszystko aby to oni byli najbardziej zadowoleni z ich sprzętów i dlatego nie mamy ani wysyłania wiadomości tekstowych, ani voice chatów, niczego. Trzeba posiłkować się durną appką na telefonie.

 

No i oczywiście wielkie sekrety dotyczące wszystkiego. Posiadam konsole i nawet nie wiem na co mogę liczyć, będą jakieś RPGI? Może nowe świetne platformówki? Czy po tych 11 latach otrzymam w końcu nowego Metroida na stacjonarki? Nie wiem, ponieważ Big N dyktuje warunki i jak niektóre  odsłony swoich serii są w stanie zapowiedzieć lata przed premierą, tak inne tytuły zapowiadają na kwartał przed. Dla mnie to porażka ponieważ obecnie jedynie w co mogę pograć to:

a) dorwać jeden z portów z Wii U (konsole przypominam już miałem)

b) kupić jeden z portów gier firm 3rd Party za cenę w pełni nowego tytułu, gdzie u konkurencji kupię go za 30/40zł w znacznie lepszym wydaniu.

c) ewnetualnie pozostaje mi szukanie perełek takich jak Civilization tylko no właśnie tutaj również mogę kupić wersję na PC, lepszą i z dużymi dodatkami, których pewnie się nie doczekamy na Switcha (a podstawka na PC kosztuje połowę tego co na Switcha). 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, chrno-x napisał:

Chciałbym aby Switch to zmienił i żeby wróciły czasy GaCka, gdzie nie będę zastanawiał się czy konsola Nintendo w ogóle pociągnie ten tytuł multiplatformowy.

 

Nie oszukujmy się, Nintendo nie chce wrócić do wojen na technikalia z konkurencją ponieważ firma jest mniejsza, ma mniejsze zasoby finansowe i nie potrafi odpuścić swoich gimmicków, dlatego Nintendo 64 i GameCube przegrały walkę o klienta.

 

Sam sobie odpowiedziałeś. Gamecube (wiem nie czytał DVD), ale przegrał głównie z innego powodu, bo wyszedł rok po premierze PS2, której po ogromnym sukcesie PSXa było dużo łatwiej. Wtedy Nintendo zaczęło szukać pieniędzy gdzie indziej i je znaleźli, dzięki DSowi, Wii, a teraz Switchowi, bo jestem pewny, że pęknie 100mln. Czyli dzięki konsolom unikatowym, że tak powiem. Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ja jestem pewien ze na moment premiery switcha decyzja by zrobic z tego hybryde (i logika za tym idaca, ze bedzie to slabsze niz konkurencja stacjonarna bo inaczej po prostu zrobic sie nie dalo w racjonalnym mysleniu) byla dla nintendo o wiele wiele lepsza niz zrobic z tego tylko stacjonarke o mocy ps4, i nie chodzi tu tylko o koszta (fakt niny jest biedniejsze) ale o fakt, ze wlasnie ta odmiennoscia w kontrukcji sie przebili o czym swiadczy szalona sprzedaz konsoli

 

Jakby nintendo mialo wypuszczac blizniacza stacjonarke o mocy konkurencji bez jakiegos pomyslu na siebie to imo tylko w okolicach premier konkurencyjnych systemow, a i tak by pewnie polegli bo w temacie online to oni sa dalej w epoce ps2+, a wspolczesne systemy stacjonarne w duzej mierze opieraja sie na tym w wiekszym stopniu niz u nintendo (pomimo tego ze to wlasnie na switchu paradoksalnie jest najbardziej popularna ekskluzywna strzelanka online)

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, chrno-x napisał:

Kupuje konsole Nintendo dla ich exów i fajnych multiplatform"jak to jest u Sony i MS.

MS? Exów? No chyba nie teraz. Zresztą akurat XO może w tym albo przyszłym roku dogonią.

 

Nie do chodzi o to że jest duża grupa gier która wychodzi zawsze na premierę na obie mocne konsole. Ale w przypadku PS4 to exy zwracają na siebie uwagę. Przyciągają uwagę.

 

Jakby się zastanowić to przecież ps4/xo nie mają aż tak wiele zapowiedziane. W lutym metro, anthem. W marcu dmc5, dao6, sekiro. Wszystko multiplatformy. Ale konkretne multiplatformy. No crackown3 też. Na kwiecień mk11 a potem ctr (oba także switch). Więc niby szału nie ma. Żadnych konkretów co do last of us 2, ghost of itd. Ale to właśnie te kilka pewnych ma q1 Multi aaa robi różnicę. Dlatego wydaje się że Sony to zapowiada że hoho.

 

A q1 bez exow on Niny jest martwe. Ale jeszcze się zdziwimy i coś dadzą w tym czasie nagle jak mpt. Tyle że wtedy to majtersztykiem marketingowym nie nazwiemy.

 

Wszyscy byśmy chcieli żeby te gry wychodziły też na switcha ale skoro nawet lepszej tegry nie dali to nie ma szans. Dostosowywanie gier kosztuje i nie wiadomo jak się sprzeda. 

Ale fakty są takie że switch się sprzedaje super. Na razie. Bez uruchomienia od kwietnia rury z exami może być ciężko. Ale ac i poki znów rozwala bank. Sprzedażowo nie mają się czego obawiać. A to że mi osobiście nie bardzo będzie się to wszystko podobać to inna sprawa. Ale i ja coś znajdę dla siebi3. Zresztą to na switcha kupuje najwięcej. 

 

Owszem dla mnie switch to w pewnym sensie uzupełnienie reszty konsol. Ale uzupełnienie świetne. Z pewnie większą ilością exow niż gdzie indziej. Plus przenośność. Dsa i 3dsa uwielbiam. 

 

Co do pro to dla mnie lepszy ekran, robiący więcej dock to także jest opcja.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, zdrowywariat napisał:

 

Fanje jest to, że Ninny jest inne, niech Sony z Microsoftem się biją, a trzeci korzysta. Powiem Ci, że trochę zaczynam się obawiać czytania twoich postów, bo znalazłem na necie takie coś: „"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą".

Właśnie ja za tą "inność" cenię Nintendo, bo mi osobiście nie jest potrzebna trzecia podobna do siebie konsola pod TV. A tak mamy po prostu świetne sprzęty, które wzajemnie się uzupełniają. I każdy kupuje to co go interesuje, i na czym chce grać.

Wiem tylko jedno Nintendo jak żadna inna firma podejmuje zawsze największe ryzyko, raz im wychodzi to lepiej a raz gorzej, ale przynajmniej nie jest nudno. I jak potrafię sobie wyobrazić branże bez MS'a (który tak na marginesie z X'a chce zrobić platformę do grania, i to widać w ich działaniach), czy nawet Sony. Tak bez Nintendo, które praktycznie zbudowało tą branże już nie...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kilkanaście miesięcy temu rzucałem podobne hasła co wy, ale człowiek nie będzie jechał cały czas na indie sidescrollerach i 3rd party portach sprzed kilku lat. Szczerze? Po Zeldzie, Mario Odyssey i trochę Xenoblade2 czuje się jakbym wybudził z magicznego snu po grzybkach i jest mi smutno.

Odnośnik do komentarza

Prawda. Ani Smash, ani pseudo-poki, ani Mario party, ani tym bardziej porty i labo do mnie trafiaja aż tak. Jasne podałem w dk (ba nawet teraz kończę), ysa i Octopatha. Z radością dziubłem travisa. Ale. Po wymienionych przez @Dr.Czekolada grach jest niedosyt. Sam nie wiem jak to określić. Brakuje większych gier i różnorodności. Dla mnie na pewno sam fakt że fire emblem i luigi3 będą w tym roku robi różnicę. A jeżeli poki wg. plotek okażą się dla marki czymś na miarę botw dla zeld to mniam. Na ac pewnie sie sparzę. Plus wiele gier jest w plotkach i przeciekach. Ba nawet port mpt to chyba najbardziej wyczekiwany przeze mnie port. Bo takich gier na switchu nie ma. Platformówek 2d za to mnóstwo.

 

Po prostu ta dziwna cisza wraz z restartem mp4 aż szczypią.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
3 godziny temu, chrno-x napisał:

Nie oszukujmy się, Nintendo nie chce wrócić do wojen na technikalia z konkurencją ponieważ firma jest mniejsza, ma mniejsze zasoby finansowe i nie potrafi odpuścić swoich gimmicków, dlatego Nintendo 64 i GameCube przegrały walkę o klienta. 

Nie zgodze sie, Nintendo ma oszczednosci zeby prowadzic biznes przez 38 lat na deficycie, a PS3 zjadlo Sony cala kase z PS1/PS2/PSP, nawet ostatni rok przed PS4 to tez byla strata operacyjna.

https://nintendotoday.com/nintendo-not-doomed/

 

Zreszta, przeciez te konsole to sa laptopy w innej obudowie juz, oni tez poszli na ciecie kosztow, zupelnie nie rozumiem tej argumentacji.

Odnosnie Gamecube, to byl wyraznie mocniejszy niz PS2, tutaj akurat Sony mialo farta z DVD, bo caly swiat sie na to rzucil. No i zadbali o relacje z 3rd stad DMC,Tekken i inne exy ktore zbudowaly pozycje marki. 

3 godziny temu, chrno-x napisał:

Mnie też tutaj zaczyna nudzić chwalenie Nintendo i Switcha pod niebiosa, uważam, że nasz niebieski kolega przynajmniej tchnął życie w temat i idzie o czymś pogadać więcej niż tylko Direct i to że nie wolno Nintendo mierzyć tą samą miarą co resztę platform. Ja myślę, że wolno bo to od specyfikacji konsoli jesteśmy skazani na to, że niektóre tytuły multiplatformowe wyjdą lub nie.

Oczywiscie, ze wolno, bo od tego wszystko zalezy. Na mocniejszym sprzecie latwiej sie robi gry bo sprzet wiecej wybacza, nie trzeba tak optymalizowac, sa mniejsze koszta itp. No i nie oszukujmy sie, dobra grafika to jest duza zaleta w kontekscie sprzedazy.

 

3 godziny temu, chrno-x napisał:

Dalej wymyślają jakieś bzdury aby sie wyróżnić i niestety dalej choć często podają, że to 3DS jest idealnym wejściem dla małych człowieczków w świat konsol tak robią wszystko aby to oni byli najbardziej zadowoleni z ich sprzętów i dlatego nie mamy ani wysyłania wiadomości tekstowych, ani voice chatów, niczego. Trzeba posiłkować się durną appką na telefonie.

Ja bym powiedzial, ze N jest nieco za bardzo zafiksowane na Japonie. Ja rozumiem ojczyzna i te sprawy, ale jako rynek konsolowy to oni maleja.

 

Godzinę temu, P-chan napisał:

Właśnie ja za tą "inność" cenię Nintendo, bo mi osobiście nie jest potrzebna trzecia podobna do siebie konsola pod TV. A tak mamy po prostu świetne sprzęty, które wzajemnie się uzupełniają.

Switch to jedyny aktywny HH obecnie, zgoda. I produkuja AAA platformowki. Innosc N sie konczy. DLC sa, haracz za online jest, nawet nie ma wstecznej w Switch.

 

Godzinę temu, P-chan napisał:

 

Wiem tylko jedno Nintendo jak żadna inna firma podejmuje zawsze największe ryzyko, raz im wychodzi to lepiej a raz gorzej, ale przynajmniej nie jest nudno. I jak potrafię sobie wyobrazić branże bez MS'a (który tak na marginesie z X'a chce zrobić platformę do grania, i to widać w ich działaniach), czy nawet Sony. Tak bez Nintendo, które praktycznie zbudowało tą branże już nie...

Dlaczego tylko Nintendo podejmuje ryzyko ? Przeciez Xbox z 2013, z Kinectem itp. tez byl co prawda glupim, ale odwaznym posunieciem. Sony wprowadzilo VR, model abonamentu online.

Odnosnie budowania branzy to pierwsi byli Amerykanie, dopiero po krachu na rynku podniesli to Japonczycy, a Sony, o ironio, zrobilo PSX, bo Nintendo w ostatniej chwili oglosilo ze nawiazuja kontakt z Philipsem odnosnie dyskow, oglosili to na targach na ktorych mieli oglosic wspolprace z Sony. 

Playstation powstalo jako zemsta na N.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, aphromo napisał:

Na mocniejszym sprzecie latwiej sie robi gry bo sprzet wiecej wybacza, nie trzeba tak optymalizowac, sa mniejsze koszta itp.

 

Większej bzdury nie czytałem. Wystarczy zobaczyć ile teraz gry AAA zajmują czasu, ilu ludzi przy nich pracuje i ogólnie ile kasy na to trzeba. Na mocniejszy sprzęt łatwiej się portuje ze słabszego, chyba tylko tyle. To, że Switch jest trochę z mocą do tyłu to przy tworzeniu gier duży plus, bo mniejszy budżet jest potrzeby na stworzenie gry AAA. Reszty nawet nie komentuję. Daj żyć z tym 4k itp., nie każdy tu jest graficznym onanistą. Ninny znalazło złoty środek, nie tylko stusunkiem ceny do mocy, czy hybrydowością, ale i samą mocą, porównując Switcha do GC i Wii. Switch nie jest, ani za słaby, ani super mocny, jest bardzo ok. Przenośnie miażdży, a na TV daje radę.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
1 minutę temu, zdrowywariat napisał:

 

Większej bzdury nie czytałem. Wystarczy zobaczyć ile teraz gry AAA zajmują czasu, ilu ludzi przy nich pracuje i ogólnie ile kasy na to trzeba.

No zeby zrobic topowa gre AAA to wiadomo ze wiecej ludzi, czasu i kasy trzeba, ale np. taki World War 3, taki BF3,5 bym powiedzial, od polskiego Farm51 wyglada bardzo dobrze a jest malym projektem. Dlaczego ? Bo gotowy silnik, assety itp itd.

Spoiler

 W nawiązaniu do premiery gry "WW3" na platformie Steam, która miała miejsce w dniu 19 października 2018 roku, Zarząd Emitenta informuje, że wstępne przychody brutto ze sprzedaży gry "WW3" osiągnięte w dniach 19-21 października 2018 roku wyniosły ponad 2,5 mln USD, tj. ponad 
9 350 000 zł (liczba sprzedanych kopii gry to ponad 100 000 egzemplarzy). W związku z powyższym zarząd emitenta wskazuje, że osiągnięte przychody z gry "WW3" przekroczyły już dotychczas poniesione przez emitenta koszty produkcji oraz promocji gry, które szacowane są na kwotę ok. 
8 000 000 zł - czytamy w komunikacie spółki.

2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 Przenośnie miażdży, a na TV daje radę.

Odnosnie TV to zalezy, a przenosnie tak jest jedynym HH na rynku o czym mowilem, ale co z tego, jak nawet w Gwinta sobie tam nie pogram, a nie ma innej gry jak karcianka ktora lepiej pasuje do tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

 dej żyć.

Mozesz sobie smieszkowac, ale ta gra to dla wielu osob nie tylko mnie w PL przenosnie to bylaby duza zaleta.  Zwlaszcza teraz kiedy uporali sie z wiekszoscia problemow.

To tez jest paranoja, karcianka tylko na stacjonarki, ale to inny temat.

 

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...