Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj używałem do ładowania konsoli kabla USB, który był w zestawie z Pro Controllerem. Kabel był podłączony do takiej ładowarki: http://allegro.pl/ladowarka-sieciowa-podwojna-na-2xusb-2a-uniwersaln-i6680127612.html

 

W trakcie grania % nie spadały, a nawet lekko się zwiększały. Przy uśpionym systemie ładowanie odbywało się stosunkowo szybko (zdaje się, że niewiele wolniej, niż przy ładowarce sieciowej dołączonej do zestawu). Jeśli więc macie Pro Controller i nie chcecie często odpinać docka, żeby naładować konsolę w trybie przenośnym, to polecam taką opcję :). No i w ogóle takie zasilacze są o tyle fajne, że na jednym możemy ładować jednocześnie 2 urządzenia.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzono, że w Switchu siedzi Tegra X1:

 

We have had confirmation today that the Nintendo Switch is powered by the Tegra X1. The news has come courtesy of Tech Insights who have examined Nintendo’s latest system and performed a detailed teardown. The site reports that “after subsequent processing of the GPU from the Nintendo Switch, we have determined that the processor is the Nvidia Tegra T210. The T210 CPU features 4 Cortex A57 and 4 Cortex A53 processor cores and the GPU is a GM20B Maxwell core.” So that’s that cleared up.

 

main-unit-6.jpg?w=376&h=251&crop=1&ssl=1nvidia-t210.jpg?w=376&h=251&crop=1&ssl=1

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dzis cos mnie tknelo i polecialem do Media Markt. Pokazalem cene na stronie X-komu i podpytalem, czy daloby rade cos zejsc w kwoty. Sprzedali po tej samej co u konkurencji, ktora fizycznie nie ma towaru  :kaz:

 

 

 

Byłem dzisiaj w lubelskim MM i nic z tego nie wyszło :frog:

Odnośnik do komentarza

 

Dzis cos mnie tknelo i polecialem do Media Markt. Pokazalem cene na stronie X-komu i podpytalem, czy daloby rade cos zejsc w kwoty. Sprzedali po tej samej co u konkurencji, ktora fizycznie nie ma towaru  :kaz:

 

 

 

Byłem dzisiaj w lubelskim MM i nic z tego nie wyszło :frog:

 

Serio? Bo jutro z rana chciałem iść właśnie :/

Odnośnik do komentarza

No na dziale gierkowym to w ogóle nikogo nie było, w końcu jak się pojawiła jakaś babeczka to zrobiła tylko :dunno: Dla pewności poszedłem jeszcze na informację, a tam z kolei mi kobitka powiedziała, żeby gadać z osobą na dziale. Także ten.

 

Serio? Bo jutro z rana chciałem iść właśnie :/

Idź, idź - jak się trafi ktoś ogarnięty to jak to nie problem to weź też jedną sztukę dla mnie i odezwij się na PW to byśmy się jakoś dogadali z odbiorem :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

https://www.wsj.com/articles/nintendo-to-double-production-of-switch-console-1489728545

 

 

 

TOKYO—Nintendo Co. has decided to at least double its planned production of the Switch console in the year ending March 2018 owing to strong demand, people briefed on the plans said.

 

Z 8 milionów do końca roku fiskalnego, na 16 milionów. Ładnie, ktoś we firmie zaczyna wierzyć w sukces swojego dziecka. Gwiazdka 2017 powinna być niesamowita.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Joycon w rękę i machasz jak na TV i w sumie tyle, dzieciaki zadowolone. Ale jak masz X'a z kinectem to chyba lepiej na to kupić.

.

 

Czyli właściwie nie trzeba z kanapy wstawać?

 

 

Na upartego na siedząco jak dobrze pomachasz to łapie punkty, dlatego napisałem, że lepiej na kinecta czy inną kamerkę ale dzieciakom nie przeszkadza i mają taką samą radochę jak na kamerce.

Odnośnik do komentarza

https://www.wsj.com/articles/nintendo-to-double-production-of-switch-console-1489728545

 

 

 

TOKYO—Nintendo Co. has decided to at least double its planned production of the Switch console in the year ending March 2018 owing to strong demand, people briefed on the plans said.

 

Z 8 milionów do końca roku fiskalnego, na 16 milionów. Ładnie, ktoś we firmie zaczyna wierzyć w sukces swojego dziecka. Gwiazdka 2017 powinna być niesamowita.

 

Jeżeli rzeczywiście co miesiąc będą sprzedawać się 2mln (lub jak podał WSJ nawet 2.5) to Switch w pierwszym roku może osiągnąć sprzedaż Wii a tym samym już w pierwszym roku pobić łączną sprzedaż Wii U. Fingers crossed

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Pograłem trochę w Fast RMX przez neta. Router ustawiony na 5,0GHz, stoi 2 pokoje dalej. Nic nie rozłączało, bez laga, wyścigu szukało 20 sekund (sporo ludzi gra swoją drogą).

 

Miło. W sumie oni chcą za to pieniądze brać, więc łaski robić nie powinno, że dobrze działa.

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans żeby co miesiąc sprzedawało się 2mln sztuk. Największa sprzedaż jest w pierwszym tygodniu (dotyczy gier jak i sprzętu). Później spada do pewnego poziomu (od jakości produktu zależy do jak niskiego). Późniejsze skoki w górę występują przy promocjach, premierze mocnego exa lub w okresie świątecznym.

Odnośnik do komentarza

 

https://www.wsj.com/articles/nintendo-to-double-production-of-switch-console-1489728545

 

 

 

TOKYO—Nintendo Co. has decided to at least double its planned production of the Switch console in the year ending March 2018 owing to strong demand, people briefed on the plans said.

 

Z 8 milionów do końca roku fiskalnego, na 16 milionów. Ładnie, ktoś we firmie zaczyna wierzyć w sukces swojego dziecka. Gwiazdka 2017 powinna być niesamowita.

 

Jeżeli rzeczywiście co miesiąc będą sprzedawać się 2mln (lub jak podał WSJ nawet 2.5) to Switch w pierwszym roku może osiągnąć sprzedaż Wii a tym samym już w pierwszym roku pobić łączną sprzedaż Wii U. Fingers crossed

 

Musieliby co miesiąc wypuszczać exa pokroju Zeldy. Jak sprzedadzą 6 milionów w tym roku to będzie imo sukces.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Oczywiście pier,dolony dziennikarzyna od siedmiu boleści nie zdążył ukraść z neogafa informacji, że konsola jest w Japonii wyprzedana, przez co ciężko, żeby sprzedała się ponad to, co leżało w sklepach.

 

Błagam, nie wklejajcie newsów z takich stron.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nie ma szans żeby co miesiąc sprzedawało się 2mln sztuk. Największa sprzedaż jest w pierwszym tygodniu (dotyczy gier jak i sprzętu). Później spada do pewnego poziomu (od jakości produktu zależy do jak niskiego). Późniejsze skoki w górę występują przy promocjach, premierze mocnego exa lub w okresie świątecznym.

 

Wii w ciągu pierwszego roku sprzedało się w 20mln. PS4 bodajzę nie gorzej nie wspominając o DS'ie. Pamiętam ich pierwsze lata i na Wii pierwsze killery pojawily się rok po premierze pod postacią Metroid Prime 3 i Super Mario Galaxy i to tyle. DS w ogóle jakiegoś wielkiego killera nei miał na początku a PS4 doczekało się takiego Bloodborne'a po 1.5 roku żywota. Więc gdzie tu killery pokroju Zeldy powiedz mi a konsole się rozchodziły jak świeże bułeczki. 

 

Wszystko jest jak najbardziej możliwe i nie musi być jeden killer co kilka dobrze sprzedających się gier a MK8 ze Splatoonem spokojnie pociągną kolejnych ludzi po swoje pudełka a tuż za rogiem jeszcze E3 i konkretne zapowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Wii to fenomen, wiadomo. Sprzedaż PS4 była ogromna, bo ludzie kupowali ją również dla multiplatform. Dodatkowo Sony miało ułatwione zadanie przez błędy Microsoftu i w bardzo sprytny sposób to wykorzystali (reklamy z pożyczaniem gier, lepiej działające tytuły multiplatformowe). Switch, podobnie jak Wii U, to w głównej mierze gry od Nintendo. Tutaj prawdopodobnie nie będzie nowego CoD'a, AC, nie mówiąc już o grach od takich gigantów jak Rockstar czy Blizzard. Sam życzę Nintendo jak najlepiej i bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądała sprzedaż Switcha. 

Edytowane przez Stevvie87
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam takie pie.rdolenie z góry zakładające co będzie a czego nie będzie

 

CoDy były nawet na DS'ach, nie mówiąc o Wii oraz Wii U (ba podrasowany Black Ops 2 jakoś był jednym z launch titles), które jak na możliwości tych konsol raz prezentują się naprawdę dobrze, dwa dzięki sterowaniu na takim Wiilocie gra się bardzo przyjemnie (polecam Modern Warfare Reflex Edition, tak powinny wyglądać wszystkie multiplatformowe wydania gier na Wii).

 

Assassyny 3 i 4-ka wyszły na Wii U w kilku kwestiach prezentując lepszą grafę niż na PS360 (a wykorzystanie Gamepada choć minimalne to jest bardzo praktyczne). 

 

Skoro więc Fifa wychodzi dalej na 3DS'a i Wii (tak ostatnio widziałem nawet Fifa 15 i 16 w wydaniu na Wii) i tak samo EA zapowiedziało customową wersję Fify na Switcha działającą na Frostbite to ewidentnie duzi wydawcy są na pokładzie, tylko no właśnie może warto poczekać do targów E3. Jakoś nie pamiętam aby te serie były z miejsca reklamowane przed E dla PS4 i XO (za wyjątkiem nowego silnika do CoDa przy prezentacji XO). Patrząc na to, że nawet tym razem Bethesda wydaje Skyrima Special Edition na Switcha to myślę, że to kwestia czasu jak wyjdzie więcej takich pozycji. 

 

I proszę, robienie z PS4 bożyszcza, które się sprzedawało bo to świetna konsola ze świetnymi grami od dnia launchu to jedna wielka bzdura. PS4 sprzedawało się tylko przez chwyty marketingowe działające na niekorzyść MS'a, który strzelił sobie w stopę. W takim przypadku był jeszcze większym ewenementem niż Wii bo nie posiadał nic czym by się różnił od konkurencji. Co do DS'a to był to przykład jak w konsolę nikt nie wierzył bo miało wyjść PSP i jak wyszło na odwrót to wszyscy możliwi wydawcy byli na pokładzie oferując porty, spin-offy i inne shity aby tylko się nahapać na tym poletku. 

 

No i najważniejsze, jeżeli Switch chwyci i będzie się dobrze sprzedawał to pi.erdolenie, że konsola jest za słaba bardzo szybko się skończy i magicznie będą wychodzić porty lub ba wersje gier pisane prosto pod Switch.a Jak się okażę klapą sprzedażową pokroju Wii U(aczkolwiek na to się nie zapowiada, pobił rekordy sprzedaży nawet w Europie bijąc wszystkie dot. Wii) to podczas max. pierwszych dwóch uświadczymy jjakiś ex'ów i portów od wydawców 3rd party i na tym koniec. Czas pokażę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...