Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

"Zwiastun ma przekazywać, że bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy rasę, wszyscy są częścią tego samego zespołu i przeżyją wspólnie przygodę - dodał producent, mając na myśli nie tylko graczy, ale też przeróżne gatunki inteligentnych zwierząt z uniwersum Beyond Good & Evil"

 

Wszystkie rasy oprócz posiadaczy Switcha;)

Odnośnik do komentarza

Dwa dni od Spotlight minęły, a ja nadal jestem pod wrażeniem.. W tym roku na bank kupię jeszcze Splatoon 2, Mario + Rabbids i Super Mario Odyssey oraz DLC do Zeldy. Jeśli Xeno 2 będzie na poziomie poprzedniczek to też. Mam już też co najmniej 3 musthave'y na 2018: Pokemony, Kirby i Yoshi. Jeśli Nintendo utrzyma takie tempo wydawnicze to nie mam pytań

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku Zelda, MK8 i Mario Odyssey. Jako dodatek w dobrej cenie chętnie przygarnę Puyo Puyo Tetris, The Binding of Isaac i może coś jeszcze. Natomiast niestety kompletnie nie widzę nic na przyszły rok jednak jestem dobrej myśli. Może Kirby będzie dobry bo Yoshi jak dla mnie tragedia. Ciągle mam w pamięci genialnego Yoshiego ze SNESa. Liczę też na VC z grami na GC i Wii, chętni ogram kilka klasyków. 

 

Brakuje mi gier multiplatformowych AAA no ale na to nie ma co liczyć Switch to przenośna konsola z funkcją podpięcia do TV i jest zwyczajnie na to za słaby. Dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy tutaj liczyli na Beyond Good & Evil 2. 

 

Jako ,że postęp w dziedzinie mocy obliczeniowej ciągle zwalnia, liczę ,że następca będzie dostawał okrojone gry multiplatformowe (pewnie pod warunkiem mocy obliczeniowej w stacji dokującej). Szkoda ,że Switch nie ma żadnego wspomagania w stacji roboczej. Mogli na start wypuścić samego Switcha za 999 zł i stacja robocza ze wspomaganiem za 800. A cały zestaw za 1799 plus akcesoria:P 

 

Jedynie sam Switch mógłby mieć wtedy wyjście HDMI aby dalej można go było reklamować w ten sam sposób co teraz. 

 
Odnośnik do komentarza

6 na Switcha? U mnie wjeżdża S2 i Marian oczywiście, zastanowię się nad Kingdom Battle.

 

 

Splatoon, Króliki, Fifa, Odyssey, Xeno2 i Rocket League. 3DSa już nie mam, ale wezmę Metroida i tak dla zasady. Czyli 7 :kaz:

Odnośnik do komentarza

Cudowna jest ta różnorodność exów na Switcha niemalże co miesiąc wychodzi gra w innym gatunku. Tylko z tego co mnie interesuje w tym roku wychodzi lub wyszło:

Zelda - action adventure

Mario Kart - racer

ARMS - bijatyka

Splatoon 2 - shooter

Mario Rabbids - turowa gra taktyczna

Mario Odyssey - platformówka

Xeno 2 - jrpg

 

a wszystko podlane specyficznym sosem nintendo. No nie sposób się nudzić ze Słiczem ;)

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...