Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

no popatrz, a jak sobie podłączam słuchawki do pada od X1 albo PS4 i słyszę i to i to. Nic nie usprawiedliwia tej totalnej (pipi)ny jaką odwaliło nintendo z tą zewnętrzną apką do voice-chatu.

 

Robią to pewnie aby odciążyć OS. Wiesz takie X1 i PS4 mają po 1GB zajęte przez system na takie chociażby rzeczy jak obsługe voipa, tutaj pewnie woleli to załatwić inną drogą. Tak sądze bo inaczej cięzko mi to wytłumaczyć. 

Odnośnik do komentarza

 

no popatrz, a jak sobie podłączam słuchawki do pada od X1 albo PS4 i słyszę i to i to. Nic nie usprawiedliwia tej totalnej (pipi)ny jaką odwaliło nintendo z tą zewnętrzną apką do voice-chatu.

 

Robią to pewnie aby odciążyć OS. Wiesz takie X1 i PS4 mają po 1GB zajęte przez system na takie chociażby rzeczy jak obsługe voipa, tutaj pewnie woleli to załatwić inną drogą. Tak sądze bo inaczej cięzko mi to wytłumaczyć. 

 

 

Ja tam stawiam na golenie frajerów, fakt nie Nintendo, a Hori, co nie zmienia faktu, że takiej głupoty już dawno nie było. Jak nie dodatkowe docki i zasilacze do Switch, to teraz inna firma jak Hori wymyśliła głupie rzeczy, jeszcze do smarftonów.

Odnośnik do komentarza

Y? Faka, ale Ragi tutaj ma akurat rację, chat tak czy siak będzie, bo nintendo ma wypuscic te swoja apke mobilna wlasnie w tym celu, juz dawno o tym trabili, Hori tutaj wychodzi tylko naprzeciwko zapotrzebowaniu, zeby na sluchawkach nie ograniczyc sie tylko do komunikacji glosowej ale zeby tez bylo slychac dzwiek z gry. Sama idea jest głupia jak skur.wysyn ale to akurat wina nintendo 

Odnośnik do komentarza

boje sie ze to nie glupie hori a ogolnie jedyne rozwiazanie by na sluchawki miec na raz dzwiek z gry i voice chat

 

no nie umiem ogarnac czemu oni tak opieraja sie na ta apke w komorce zamiast dac ta aplikacje do OS systemu, przeciez to ma 1gb zarezerowane na system, a ten system nie potrafi nic

 

nigdy nie widzialem wspolczesnej konsoli z tak zyebana komunikacja miedzy graczami, a niny jeszcze probuje robic gry pod multi xd

Odnośnik do komentarza

Czekaj, czekaj, chcecie mi powiedzieć, że z tej apki mobilnej to tylko sam voice chat, a dźwięku z gry nie ma? XDD A ja myślałem, że tak będzie, a tu jest inaczej stąd ten sprzęt od Hori, co te Nintendo to ja nie. Inna firma przyszła z pomocą co nie zmienia faktu, że i tak to jest głupie i dodatkowe koszta, żeby mieć cały dźwięk.

Odnośnik do komentarza

switch ma 4gb ramu, z czego 1gb na OS

 

ps4 z 8gb poczatkowo mialo 3gb przeznaczone na system, ponoc to zoptymalizowali ale chyba zbili do 2gb, a nie 1gb albo uciekl mi gdzies ten news

 

ta z dupy napisalem o tym 1gb bez sprawdzenia, ale wiesz o co chodzi 

Odnośnik do komentarza

Im bliżej E3 tym bardziej nie mogę się doczekać zapowiedzi VC gier z Gamecube'a. Przejrzałem sobie kilka topek i..jeśli rzucą te gry to mój portfel będzie biedny. Na pewno wziąłbym Super Mario Sunshine, dwie części Viewtiful Joe, Smash Bros Melee, Mario Party 4/5, Wave Race: BS, F-zero GX, TLo Zelda: FSA, Paper Mario: TYD może też Mario Karta, MGSa, 1080 Avalanche, Kururin Squash, Ikaruga, Mario Smash Football,Baiten Kaitos (+ Origins), Kirby Air Ride, Chibi-robo, Skies of Arcadia Legends, Animal Crossing

 

Chciałbym jeszcze kilka innych, ale wiem, że na nie nie ma szans (Rogue Squadrony, Tony Hawki, SSXy, NBA Street vol. 2)

 

Przy okazji marzy mi się nowa Donkey Konga

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

 

Jeżeli to prawda, to żarty się skończyły. Produkcja nastawiona na 18 milionów egzemplarzy do marca 2018. Bardzo dużo.

 

 

no ba, wiecej niz Wii U od momentu premiery( Vity tez). Trzymajmy kciuki ze tak bedzie, to sie dopiero otworzy worek z grami od samego N i partnerow 3rd party. Niczego innego nie mozna zyczyc niz dobrej sprzedazy. 

edit- sprawdzilem, zeszlo by prawie tak samo jak PS4 w pierwszym roku, +-0.5mln roznicy. Dziala na wyobraznie.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Im bliżej E3 tym bardziej nie mogę się doczekać zapowiedzi VC gier z Gamecube'a. Przejrzałem sobie kilka topek i..jeśli rzucą te gry to mój portfel będzie biedny. [...]

Ja bym wolał żeby remasterowali gry z GameCube'a (a nie serwowali odgrzewane kotlety z Wii U), aniżeli poszli na łatwiznę i wrzucili je do Virtual Console.

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszym Pokemon Direct większość jest pewnie zawiedziona, ale chyba nikt nie zwrócił uwagi na ważny szczegół: gdy Nintendo oglaszało wyniki finansowe podało prognozę, że do końca roku fiskalnego sprzeda 40 mln gier na 3DSa i 35 mln na Switcha. 3DS dzięki Pokemonom i Dragon Questowi i kilku innym tytułom spokojnie zrobi ten wynik, ale Switchowi Zelda, Mario Odyssey i Splatoon nie wystarczą..wydawało się, że potrzebne będą jeszcze Poki albo Animal Crossing.. Skoro nie Ultra Sun/ Moon to chyba jednak AC

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...