Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczycie co się stanie jak Fifa wyjdzie. Wtedy będą też niedzielniaki nawalać ;-)

 

Polska - dziki kraj...

Z tym, ze to nie ta fifa co ma byc. Nie zmienia to faktu, ze zaczynam myslec o zakupie. Myslalem nad vita i kolekcja gierek. Ale teraz sam nie wiem czy nie lepiej Switcha. Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

Vita teraz... nie brałbym. Dla tych paru gierek nie warto, poważnie. Większość ograsz gdzie indziej nie licząc napońszczyzny. Drogie karty żeby cyfrówki trzymać. Switch to przyszłość.

 

A fifa nie jest ta sama, ale WSZYSCY którzy grali mówią, że jest naprawdę dobrze, coś jak PS3 więc dla mnie akceptowalnie. Może zrobią Frostbite potem, natomiast w przyszłym roku jest Mundial, także może być ciekawie :-) Sami piłkarze zrobią reklamę, a jeśli pójdzie jakiś marketing dobry, to będziesz miał pod koniec roku zayebistą piłkę, zayebistą platformówkę, zayebiste wyściki i zeldę. Klienci się znajdą (poza Pozkiem i Media Marktem tam, widać inny targer ;-) )

Odnośnik do komentarza

Najlepiej na Switcha to wiecie co by wyszło? Fifa Street jak najbardziej, to ma dopiero potencjał na tą przenośną konsolkę.

O tak, nawet konwersję ostatniej części bardzo chętniej zobaczyłbym na Switchu. Uwielbiam te serię, a nie chcę tylko dla niej trzymać PS3 albo X360.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

Zobaczycie co się stanie jak Fifa wyjdzie. Wtedy będą też niedzielniaki nawalać ;-)

 

Polska - dziki kraj...

Z tym, ze to nie ta fifa co ma byc. Nie zmienia to faktu, ze zaczynam myslec o zakupie. Myslalem nad vita i kolekcja gierek. Ale teraz sam nie wiem czy nie lepiej Switcha.

 

Jak nie ta fifa jak ta fifa. FUT i Online ma normalnie smigać, silnik inny niż na currentach więc może i nawet lepsza wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Bry panowie, 
małe ostrzeżenie piszę do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/nintendo-switch-nowa-1-gra-oryginalna-warto-tanio-polecam-CID99-IDmVXnA.html#7f431d64dd , kilka dni temu dzwoniłem do tego gościa, wtedy wystawiał na imię Damian z Brzeska. Jako że miałem blisko (około 30 min do Brzeska), to zadzwoniłem spytałem o ogłoszenie, ale jak usłyszał że chce odebrać osobiście bo mieszkam w okolicy, to zakręcił i powiedział aby zadzwonić jutro. Na drugi dzień nie było już konta i switcha, teraz widzę ze wystawił ten sam opis + te same zdjęcia.
Radze uważać. 

Zgłosiłem już to do olx.

 

 

Edit:
ogłoszenie już usunięte :D

 Ale w razie czego zestaw za około 1000 zł, switch kolorystyka neon + zelda w komplecie, zdjęcia na jakimś parapecie były robione przy oknie.

Edytowane przez PUSH
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A po ile idzie teraz wyrwać nowego switcha? Coś potaniały?

 

W sklepach kosztują raczej tyle ile kosztowały, choć teoretycznie mogłyby mniej, bo w hurcie są tańsze dzięki lepszemu kursowi euro. No ale po co, skoro się sprzedają ;)

 

My mamy jeszcze poserwisowe z bomberem za 1469zł. Konsole używane minimalnie, klient diagnozował usterkę joycona, przychodził do sklepu, dostawał nowego, my wysyłaliśmy konsole do czechów i naprawione wróciły do nas. Sprzęt sprawny, w stanie idealnym, z normalną gwarancją. 

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A po ile idzie teraz wyrwać nowego switcha? Coś potaniały?

Masz 1439 + wysyłka. Ja właśnie rano kupiłem, u siebie od 2tyg szukałem i nigdzie nie ma dostępnych Switchów (najlepsze, że sklepy robią promo w gazetkach a Switcha brak) 

http://powerplay.com.pl/pl/p/Konsola-Nintendo-Switch-REDBLUE-nowa/6563 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...