Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy kuvva rok konsoli, takie sztosy, a 2018 to juz w ogole bedzie abstrakcja, a niech ta konsola sprzedaje sie cudownie, ostatnia firma co ma wyyebane na terafanki i nalezy im sie

 

calkiem bym sie obsral na marianowo gdyby te e3 przynioslo jednak zapowiedziec VC, za to jednak duzy minus, tak samo ze dalej nie ma softu co pozwoli kopiowac te yebane savy na memorke

Odnośnik do komentarza

Da sie na Switchu grac w Xenoblade X / Metroid Prime / Wind Waker hd? Sztywniutka ta konsola, Zelda, gry indie albo na telewizorze albo pod pierzynką. Cboc jesli nie ma takiej opcji, to najpierw bym chcial ogarnac wiiu, na te 3 wymienione gry od lat mam cisnienie.

Odnośnik do komentarza

 

Mate je,bać Wind Wakera. Breath of the Wild, to jest Zeldunia dla ciebie.

Plywanie stateczkiem mi sie marzy. Ale tak czy inaczej to musze sobie w tym roku sprawic jakas konsole nintendo. Te gry sa zbyt sliczne.

 

 

 

NGE1M2UyYTI3NCMvcU5kTzVLT0N3Qk5vVUJsLWdY

 

A3HTCLG.png

Odnośnik do komentarza

:obama:

 

Specjalnie na materialy z BoTW nie patrze, bo wiem ze sie latwo nahajpuje na ta gre i teraz wlasnie jeden gif wystarczyl. :D Pieknie sie to prezentuje, bede mial wolne srodki to wezme switcha na pewno.

 

 

 

@XM

 

Kiedy mnie by sie chyba nie znudzilo, za gowniaka gralem troche w takie mmo zorientowane to plywanie statkiem i relaksowalo mnie wlasnie takie bezczynne w sumie zeglowanie.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Wind Waker to moja ulubiona gra od 2003 roku, wersja HD gdy tylko kupiłem WiiU u mnie wylądowała i jeszcze bardziej mnie utwierdziła w genialności tej gry, ale wyszedł Breath of the Wild i poskładał Wind Wakera po całości. Tak dobra jest ta gra..ale Wind Wakera nadal warto ograć i lepiej przed BotW - później to już nie będzie to samo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nakręciłem się na tego Switcha [...] Nadal jednak zastanawiam się czy nie kupić WiiU. Jakby nie było trochę gier na niego jest, nie dużo, ale takiego Donkey Konga i Mariana warto ograć. Na portowanie na Switcha się za bardzo chyba nie zanosi, o wersjach cyfrowych też cisza. Jak myślicie, warto? Czy jeszcze poczekać i zobaczyć co będzie z tym VC?

Też zdziwiłem się, że tym razem nie wyskoczyli z kolejnymi portami z Wii U. Oczywiście jako posiadacz Wii U - pozytywnie się zdziwiłem :D

 

Zestawy Wii U na rynku wtórnym można dostać po naprawdę atrakcyjnych cenach. A takiej ilości tak dobrze ocenianych gier na wyłączność jeszcze długo nie zobaczysz na pozostałych konsolach. 

 

Ale możesz mieć rację, i Nintendo ma jeszcze kilka portów i pozycji VC w zanadrzu dla Switcha. No, ale z taką podstawą to będziesz czekał, czekał, aż konsola umrze śmiercią naturalną jak w przypadku Wii U :ermm: . A jak nie pograłeś, tak nie grasz nadal w te zacne gierki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...