Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FunkYoSelf

W sumie to jak wygląda sprawa ze wsteczną na Switchu? Gdzieś coś czytałem, że ma być a gdzieś, że nie. Chciałem kupić Wiiu żeby ograć parę eksów ale jakby na Switchu była wsteczna to bardzo chętnie bym Switcha przytulił.

 

Trochę słabo ze wsteczną kompatybilnością gdy nośnik danych jest zupełnie inny.

Odnośnik do komentarza

Kilka ciekawych dat premiery z eshopa:

 

Oceanhorn - 22 czerwca w Europie

 

Fate/EXTELLA: The Umbral Star - 21 lipca w Europie (myślałem, że to wychodzi tylko w Japonii)

 

Fire Emblem Warriors - 28 września w Japonii (Europa nie ma jeszcze podanej daty)

 

Dragon Ball Xenoverse 2 - 7 września w Japonii

 

Przy okazji przypominam, że 30 czerwca pierwsze DLC do Zeldy

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

https://store.nintendo.co.uk/nintendo-switch-accessory/nintendo-switch-neon-yellow-joy-con-controller-set-l-r/11447563.html

 

 

Powiem wam ,że Switcha mam prawie od 2 miesięcy a tylko raz go podpinałem do TV. Jak będzie więcej dobrych gier na multiplayer to pewnie się to zmieni. Muszę w końcu kupić Mario Kart 8.

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Tak mi teraz przyszło do głowy, że skoro Nintendo chce utrzymać tempo 1 gry 1st/2nd party miesięcznie to co obstawiacie na 2018 ?

Pewniaki mamy cztery: Kirby, Yoshi, Fire Emblem, Pokemon

 

Jakie 8 gier przewidujecie ?

 

To moje typy:

 

1. Smash Bros 4 Deluxe albo 5

2. Pikmin 4

3. Animal Crossing

4. Jakieś party game, np. Switch Party, Mario Party 11

5. Xenoblade Chronicles X Deluxe

6. Captain Toad 2/ Luigi's Mansion 3 lub inny spinoff Mario

7. Gra Retro - nowe IP

8. Mario Smash Football 3 albo inna gra typowo pod multi

 

Inne typy: Skyward Sword HD, powrót jakiegoś dawnego IP (np. Wave Race albo Diddy Kong Racing - oba też pasują pod multi)

 

Bodajże Reggie mówił o tym, że taki cykl wydawniczy może być uzupełniany portami wersji Deluxe. Przejrzałem listy exów na WiiU i z tego co jest realne do przeniesienia oprócz Xeno i Smash Bros mamy jeszcze Bayonetta 2, Captain Toad, DKC Tropical Freeze, Super Mario Maker (ale wątpię w trzy platformówki 2D w ciągu roku), Paper Mario:CS, Pikmin 3, Tokyo Mirage Sessions FE, Super Mario 3D World

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie nie mogli. To był kompromis. Oryginalny Breath of the Wild był już gotowy od ponad roku. Nie mogli go wydać planowo na Wii U, bo Switchem nikt by się nie zainteresował. W rzeczywistości Switch nie jest żadnym "samograjem sprzedażowym". Gdyby nie "gra generacji" kto zainteresowałby się handheldem - może i najpotężniejszym - ale bez gier? Wygląda też na to, że strasznie się śpieszyli z nową konsolą, sami więc nie byli pewni konstrukcji urządzenia. Wydanie "przed-czasem" było rozsądnym posunięciem. Takie publiczne beta-testy. Ostateczny produkt (konsolka z poprawkami i z biblioteką gier) będzie dostępny na jesień / okres świąteczny 2017. To będzie prawdziwy start konsolki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...