Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Niech oni po prostu przeportują całą bibliotekę Wii U bo szkoda żeby takie perełki umarły śmiercią zapomnianą przez słabą konsolę.

 

Przecież Reggie w niedawnym wywiadzie wyjawił bez ogródek, że będą nadal przeportowywać gry z Wii U i traktować je jako pełnoprawne "nowe" tytuły w lineupie - to jest zamiast rzeczywistych nowych produkcji, i za pełną cenę rzecz jasna. Póki bilans będzie się równoważył w stylu: nowe produkcje Splatoon 2, Mario Odyssey, Xenoblade 2 - porty Mario Kart 8, Breath of the Wild, Pokken, to jako posiadacz Wii U będę miał w co grać. Szpile Wii U mam już ograne, i jak się okazuje, atrakcyjnie cenowo. Trzymam kciuki, aby zachowali balans i nie przesadzili z porcją kotletów ;)

 

No i będę bronił Wii U do ostatniej kropli krwi :D . Za Breath of the Wild, Splatoon2, Mario Kart8, Super Mario 3D World, Bayonetta 2, Xenoblade X, Tokyo Mirage Sessions #FE, Pikmin3, Rayman Legends, DKC: Tropical Freeze, Pokken, Wind Waker HD, Twilight Princess HD, Super Smash Bros, The Wonderful 101, Captain Toad, Nintendoland, Paper Mario: Color Splash, Super Mario Maker, Yoshis Wooly World, Project Zero V, Year Walk, Star Fox Zero, i wiele innych. Nawet za takie coś jak Devil's Third :diablo:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ESRB oceniło SuperBeat Xonic na Switcha :) Więc pewnie premiera za jakiś czas, fajnie, nie miałem jeszcze okazji w to zagrać na Vicie. 

 

Also, NIS America wydaje 2 gierki na Switcha w przyszłym roku razem z limitkami

 

 

original.jpg

 

 

original.jpg


Bardzo mnie ciągnie żeby kupić Switcha dla Zeldy ale boję się, że będzie to bardzo źle wyglądać na TV 4K, grał ktoś może na takim TV? Jak ta Zelda się skaluje? Może przyjemniej grać wtedy na handheldzie?

 

bier. bedzie gorzej wygladac niż topowe gry z PS4/X1, ale nie o graficzkę chodzi w Switchu i Zeldzie. Bier i się ciesz GOTG, a w razie czego - ON THE GO :) 

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie ciągnie żeby kupić Switcha dla Zeldy ale boję się, że będzie to bardzo źle wyglądać na TV 4K, grał ktoś może na takim TV? Jak ta Zelda się skaluje? Może przyjemniej grać wtedy na handheldzie?

 

zrobilem 140h na tiwiku 4k 50" i ani razu nie przeszlo mi przez mysl, zeby narzekac na obraz. bierz bez obaw.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi, chyba się w takim razie skuszę, a jak to u Was w praktyce wygląda, częściej korzystacie z TV czy handhelda?

 

100% na TV 4k, 55" - nie dałem rady na ekranie Switcha, bo w porównaniu do tego co miałem na TV obraz był wyprany z kolorów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...