Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś się nie mógł doczekać albo nie lubi formalności związanych z wysyłkami z innych krajów to ultima ma Isaaca z importu.

 

lepiej poczekać te 2 miesiące do europejskiej premiery bo

a) taniej o 60 zł

b) US import to 2nd print bez żadnych bonusów, po prostu pudełko z grą, nasze wydanie będzie równe amerykańskiemu wydaniu z naklejkami i instrukcją ;) 

Odnośnik do komentarza

nadal nie wprowadzili nagród my nintendo na switcha, także ciężko mówić. dawniej, za czasów nintendo clubu można było za punkty wyrywać sensowne kolekcjonerskie itemki w stylu soundtracków, figurek, breloków, zeszytów i całej masy innych pierdół, a nawet różne gierki z virtual console na 3dsa czy wii u.

Odnośnik do komentarza

reggie mowil w marcu ze netflix, hulu i amazon pojawia sie na switchu "kiedys tam"

 

do tego mamy juz tu i teraz na konsoli przegladarke internetowa (mozna oszukac system i na niej buszowac jak sie pokombinuje w momencie wrzucania fotek na facebooka), scena odkryla, ze OS ma juz wgrany emulator nesa 

Odnośnik do komentarza

 Ja chyba raz na Vicie odpaliłem. Ogólnie nie jest mi  do niczego potrzebna, ale nie mierzę wszystkich moją miarą i wiem, że dla wielu osób brak takich ficzerów to dealbreaker i nie spojrzą nawet na sprzęt które nie oferuje żadnych "bajerów", więc dla świętego spokoju mogłyby się te niektóre apki pojawić

Odnośnik do komentarza

przegladarka olewka bo kazdy moze odpalic na komorce ale netflix hybrydowo to wypas (a nie mam tak duzego ekranu na komorce i w ogole tabletu), switcha bierzesz z soba w podroz, wieczorem brzydko, tryb tableta, nozka z tylu wyciagnieta i oglada sie cos do poduchy

 

w chwili obecnej najbardziej mi przeszkadza brak VC (mocno liczylem ze to ogarna chwile po premierze) i cholerny brak mozliwosci kopiowania save'a

Odnośnik do komentarza

Przeglądarka zlewka. Oglądanie filmów na "tablecie" 6 cali to pewnie byś odpalił 2 razy, pierwszy i ostatni bo to po prostu za mały ekran. Można w ręku, w metrze czy autobusie, pociągu. Ale jak postawić to już nic nie zobaczysz tam. Natomiast ma rację bytu netflix na TV właśnie. Tylko że akurat Netflix to jest na wszystko dosłownie. 

 

Ja też uważam, że akurat większym problemem jest brack backupu i brak VC. Zgadzam się tu z Fickiem w 100%. Gry fajne już są, studia wewnętrzne piszą nowe, nic więc nie szkodzi by dodać właśnie te funkcje. Emu NESa jest ale to akurat ja mocno liczyłem na mocniejsze tytuły z Wii i GC na czele. Mogą one dla mnie wychodzić jak cyfry, pojedynczo, nie mam nic przeciwko. Dla mnie wtedy Switch będzie kompletny, reszta konsol pewnie nie będzie wtedy odpalana zupełnie :-)

Odnośnik do komentarza

ja nigdy konsol nintendo nie posiadalem na stanie, gry z nesa to juz do mnie za duze retro, gry z snesa w wiekszosci nadrobilem na emu (choc jeszcze kilka bym chetnie ogral) ale bardzo liczylem (dalej licze), ze dane mi na switchu bedzie odpalac cos z wii czy ngc, na n64 mam wyyebke (raczej sie odbije od tego wczesnego 3d) a remastery gierek z wiiu raczej na bank beda wychodzic 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...