Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem, deficyt sprzętu chyba zawsze działa na ludzi jak lep na muchy. Trudno mi uwierzyć, że tak doświadczona firma kilka miesięcy po premierze nie jest w stanie zwiększyć produkcji, która chociaż w większej części zaspokajałaby rynkowy apetyt. 

Odnośnik do komentarza

Trochę jest pewnie w tym marketingu ale prawda jest taka też, że brakuje kości NAND na rynku. Jakiś kataklizm był gdzieś, jedna fabryka stanęła i nagle się okazało, że kości NAND są we wszystkim OnePlus też o tym wspomina, ich telefony z większą ilością pamięci mają opóźnienia w produkcji. Ceny SSD i RAMu w hurcie skoczyły o 50-60% i dalej skaczą. Nie jest to skala grafik kupowanych pod kopanie kryptowalut, ale widać że jest na rynku trochę sucho. No a duzi gracze produkują dla siebie odpowiednią ilość (Samsung) albo robią to dla największych klientów (Hynix, Samsung dla Apple) itd. Poza tym pisali chłopaki, że w UK też nie jest różowo. Na Polskę nie patrzmy, nie jesteśmy wiarygodni jakoś specjalnie.

Odnośnik do komentarza

Jest sens kupować teraz switcha np. w takiej ultime, czy dalej można trafić na konsole z choroba wieku dziecięcego ? Pograłbym w mario kart, ale jak mam się użerać z serwisem, to chyba wolałbym poczekac na pewne modele.

imo najlepiej i najpewniej w polsce (bo tez obstawiam, ze w wielu sklepach jeszcze leza zestawy z pierwszego rzutu) kupowac teraz tego oryginalnego bundla z splatoonem2

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dajcie spokój. To nie są amatorzy z kickstartera. Potencjał produkcyjny rozrysowywali z pińcet razy przed premierą.

 

Nie no wiadomo, że zawsze sie zakłada, ze sprzeda się 150mln konsol i tyle sie produkuje. Jak się nie sprzedadzą to najwyżej się zakopie na pustyni. 

 

Ale nie te głupki z sony i nintendo robią za mało i potem karzą ludziom sie napier.dalac w kolejkach

Odnośnik do komentarza

1-2 tygodnie. 

 

ja chyba finalnie też wezmę multiverse na Switcha. Miałem brać na Vitę (kosztuje tyle co zwykła wersja na switcha), no ale tak sobie pomyślałem, że mam już cyfrę na ps4/vitę i mam indieboxa na PC, więc może, żeby nie dublować sobie zkaupu na vitę, na którą i tak nie kolekcjonuję już gier (a szkoda), to wezmę na switcha :) gra jest warta posiadania 3 różnych wersji, absolutna czołówka indyków 

Odnośnik do komentarza

ale apka podaje czas dzienny grania na konsoli - nie sumuje czasow dziennych dla danej gry wiec z automatu sie nie dowiesz ile graleslacznie  i nie rozbija czasu dziennego na poszczegolne gry jesli w ciagu dnia grales w kilka

 

cel tej aplikacji to nadzorowanie dzieci i do tego sprawdza sie idealnie bo mozna dac dzienny limit godzin grania, mozna wyznaczyc godziny w jakich mozna grac (np po 20 juz dziecko gry nie odpali), mozna zbanowac dany tytul i go w ogole dziecko nie odpali itp

Odnośnik do komentarza

moze zmienia to w aktualizacjach zarowno konsoli jak i apki bo te dane system gromadzi, np na switchu zegar czasu gry moglby sie zmieniac do godzine grania, a nie jak teraz po 5h spedzonych z gra i bez sensu jest ten poczatkowy okres karencji, ze dopiero chyba po 8-9 dniach po pierwszym odpaleniu danej gry pokazuje ile sie w nia gralo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...