Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie - pytałem się ich tydzień temu jak z dostępnością tych konsolek - bundle Splatoon2 niepotwierdzony, szarak w tym tygodniu (już się wysprzedał), a czerwono-niebieskie po 17.lipca dopiero.

 

Także ten jakże atrakcyjnie cenowo bundle to chyba na razie taki placeholder. Ale brałbym - mimo iż pre-order Splatoon2 złożony już dawno temu ;)

Odnośnik do komentarza

no i pierwszy weekendzik z słiczem za mną

 

Pierwsze wrazenie omg jakie to malutkie, potem lekko przeszkadzalo mi poczucie ze joycony na szynach maja mikro luzik (niby spasowane super ale czasem czuje sie ze cos sie poruszylo, bardzo niewiele). Kwestia przyzwyczajenia bo calosc i tak jest zestawiona bardzo solidnie (a nie jak tfu new 3ds xl).

 

Joycony sa rewelacyjne, precyzja sterowania, rozmieszczenie przyciskow - rowniez w gierkach na jedno joyowe coopy. Sama konsola bardzo solidna, nic nie ma prawa zaskrzypiec - chyba na produkcje poszlo tyle plastiku co na 3 x ps4 fat.

 

Gram poki co 100% przenosnie, nawet z żonka w puyo puyo czy snipperclips cisniemy na półleżąco - mega wygoda. Zelda jest wspaniala, to kazdy wie - nie mozna sie oderwac. Demko Splatoon 2 mimo ze nie moje klimaty ma obłędna grafe, tegra zapewnia wystarczającą ilość mocy dla tej konsolki.

 

No i tyle, wszystko czego oczekiwalem to dostalem, nic malym druczkiem, działa jak Pan Mario obiecywał. Konsolka rozpala wyobraźnię, daje tony funu a najbliższe lata rysuja sie dla niej zayebiscie.

Odnośnik do komentarza

potem lekko przeszkadzalo mi poczucie ze joycony na szynach maja mikro luzik (niby spasowane super ale czasem czuje sie ze cos sie poruszylo, bardzo niewiele).

 

tez mnie to wkurzalo. do wyeliminowania sposobem na tasme izolacyjna - przyklej po jeden czy dwa malutkie kwadraciki tasmy na plastiku docka, w dolnej czesci (tam gdzie plastik jest czarny, jak przykleisz czarna tasme to bedzie to ledwo widoczne)

Odnośnik do komentarza

 

potem lekko przeszkadzalo mi poczucie ze joycony na szynach maja mikro luzik (niby spasowane super ale czasem czuje sie ze cos sie poruszylo, bardzo niewiele).

 

tez mnie to wkurzalo. do wyeliminowania sposobem na tasme izolacyjna - przyklej po jeden czy dwa malutkie kwadraciki tasmy na plastiku docka, w dolnej czesci (tam gdzie plastik jest czarny, jak przykleisz czarna tasme to bedzie to ledwo widoczne)

 

To jeszcze bardziej rozepchasz z czasem te szyny i się wyrobią. Jak są sztywne, to też się zetrą trochę z czasem, nie da się w 100% tego uniknąć.

Odnośnik do komentarza

moze, a moze nie, ale skoro i tak sie maja wyrobic to wole, zeby w miedzyczasie trzymaly sie sztywno i nie lataly w rekach.

 

w moim przypadku jeden z joyconow wchodzil od nowosci idealnie i nie chybotal, a drugi mial delikatny luz. po doklejeniu dwoch kawalkow tasmy, ktore razem maja moze 1mm-2mm grubosci, trzyma sie solidnie w docku. obadalem o co chodzi i szyna tego, ktory sie chwial jest mniej solidnie dopasowana do plastiku na joyconie - ta tasma po prostu lekko ja dociska w miejscu i raczej nie powinna wyrzadzic sama w sobie szkody

Odnośnik do komentarza

Taśma to na pewno najlepsza opcja bo jest elastyczna. Może nie będzie źle. Tak czy siak - ciężko by było inaczej to rozwiązać a dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy od razu te 2 kontrolery. Szkoda, że nie było tej konsoli jak byłem na studiach, miałbym więcej przyjaciół ;-) Doceniłem te 2 joye teraz z żoną - wspaniała sprawa. Szkoda, że na razie tych gier malutko, czekam na jakiegoś Marianka.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że na razie tych gier malutko

 

racja ;/ na szczescie 2018 zapowiada sie dobrze pod katem grania z zona/dziewczyna - bedzie Yoshi i Kirby.

 

Chociaz tak jak na ps4 zawsze gram solo, tak na switchu z dziewczyna juz teraz mam sporo godzin przegranych - demko snipperclips i puyo tetris, mk8, a w sobote nawet zagrala kilka meczow w splatoona.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie było tej konsoli jak byłem na studiach)

to samo pomyslalem zaraz jak kupilem - to by byla wrecz patologia na moich dziennych majac na uwadze jak sporo ziomkow, z ktorymi sie trzymalem gralo w gierki

 

jakbym mial wtedy switcha z mk8d, puyo puyo, snipperclips, doszla by fifa do tego to jezus maria - drzyjcie wyklady i okienka miedzy zajeciami, cala grupa by chciala miec miejsce obok ficusia xddd, a jeszcze jakby ktos inny kupil i by sie gralo po sieci w takiego splatoona..o jezus maria

 

i potwierdzam, ze te pedalskie, kolorowe gierki niny maja jakas magiczna sile oddzialywania na druga plec - lata ps4 na chacie i moja baba tylko zerkala w tv z odglosem "aha" jak gralem, switch na chacie pierwszy miesiac i juz pykala ze mna w mk8d, puyo puyo demo, a caly czas sie pyta kiedy bedzie promo na snipperclips bo by skonczyla go w duecie, smieszna zabawka z miejsca zgarnela zainteresowanie i chec zagrania czego plejka przez lata nawet na sekunde nie potrafila

Odnośnik do komentarza

Każdy kraj ma swoją historię. Ktoś z nas miał gdzieś tam PSXa ale to jednak była droga zabawka. Za to KAŻDY albo miał albo otarł się o Pegazusa. I co by nie mówić, to jednak tam były gry Nintendo albo ich przeróbki. Jak kupiłem WiiU (teraz już sprzedane) to odpaliłem jakieś VC i żona - ojej, ja to chyba znam. No to ściągnąłem pierwsze Mario i pytam - Znasz? Znała. 2 godziny jej nie było. To najdłuższa sesja z grami odkąd jesteśmy razem ;-) Także czekam na Mario, bo nawet jak będzie musiała siedzieć i patrzeć, to zniesie to z uśmiechem którego nie uświadczę przy God of War czy Gears of War. O dziwo, lubi patrzeć sobie jak gram w "ludzika" czyli w BOTW ;-) O, znów grasz w ludzika? ;-) Sam się do siebie uśmiecham. Teraz jak odpaliliśmy Snippera, w którego nie chciała grać w domu, to sama stwierdziła: Czemu ja w to nie chciałam grać? Przecież to jest za(pipi)iste!

 

No i właśnie to jest to: NIN TEN DO ;-)

 

I jeszcze mały prztyczek (tryb ironii włączony): Jakbyś wtedy miał switcha, to by cię wszyscy na tych studiach lubili a tak wyszło jak wyszło ;-) (wyłączam ;-) )

Odnośnik do komentarza

U mnie bylo dokladnie to samo z botw - siadalem i gralem, dziewczyna obok na kanapie brala ksiazke (albo telefon) do reki, a ja grajac co jakis zerkalem na nia i czesto trafialem na moment, kiedy akurat spogladala z nad okladki na ekran telewizora. A jak gralem kiedy jej akurat nie bylo, to potem sama pytala 'a co sie wydarzylo w zeldzie?' :D

Odnośnik do komentarza
The already long Nintendo Switch longs have gotten that much longer. Meaning? Things are suddenly more unpleasant for those wanting to buy a Switch.

 

As Kotaku previously reported, the console has been drawing long lines for months afters its release, and well-known game creator Hideki Kamiya recounted his unsuccessful attempt at trying to buy one. While those were long lines, the most recent ones in Tokyo and Osaka are brutal.

 

A massive line formed this morning at the Yodobashi Camera in Tokyo’s Akihabara. It was apparently over three thousand people long

 

jrp94dystwyglude6pmk.png

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/japans-nintendo-switch-lines-are-hell-1796975143

 

w linku bardziej szczegolowo o tym co wkleil figaro - np dzis w akihabarze jakis sklep mial 250sztuk switcha na stanie, ustawila sie kolejka 3000 ludzi i oni wszyscy czekali potem na losowanie kto bedzie mial prawo kupic ta konsole xddd

 

w innych miastach kkw podobnie, w niedziele w osace bylo 200sztuk, kolejka 2100 ludzi xddd

Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/japans-nintendo-switch-lines-are-hell-1796975143

 

w linku bardziej szczegolowo o tym co wkleil figaro - np dzis w akihabarze jakis sklep mial 250sztuk switcha na stanie, ustawila sie kolejka 3000 ludzi i oni wszyscy czekali potem na losowanie kto bedzie mial prawo kupic ta konsole xddd

 

w innych miastach kkw podobnie, w niedziele w osace bylo 200sztuk, kolejka 2100 ludzi xddd

 

Tuż za rogiem premiera Splatoon 2 gdzie w japoni to prawie jak religia, więc nie dziwią te kolejki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...