Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi, chyba się w takim razie skuszę, a jak to u Was w praktyce wygląda, częściej korzystacie z TV czy handhelda?

 

Zanim kupilem konsolke myslalem, ze wcale nie bede odpalal przenosnie. W praktyce wyszlo tak, ze wychodze do dziewczyny - zabieram ze soba i cisniemy w Mario Karta, to samo jak wyjezdzam gdzies dalej - krotka sesyjka w Zelde, kilka wyscigow w MK. A na horyzoncie kolejne sztosy :banderas:

Odnośnik do komentarza

A może macie jakieś czarodziejskie tryby w TV? Mam 2 TV - Panasonic wygląda jak tak samo jak na ekranie switcha za to Samsung podbija kolory aż miło. Jak włączę tryb gry i wyłączę poprawiać że to się zmienia nieco ale dalej jest różnica. Przy czym wielkim estetą nie jestem, mi kolory nie przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Przecież ekran ekranowi nie równy i to, czy kolory dla kogoś są wyprane czy nie to pojęcie względne. Przecież to zależy od modelu telewizora i ustawień. Jak porównam ekran switcha z ultra wyje,banym Samungiem z tego roku z podbitym kontrastem to pewnie faktycznie obraz na switchu będzie dla kogoś wyprany.

 

Tutaj tym bardziej widać różnice, skoro ciągle przeskakuje się pomiędzy 2 wyświetlaczami.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

czy kolory dla kogoś są wyprane czy nie to pojęcie względne.

 

No jak względne? Saturacja koloru albo jest wysoka albo niska, jest tu oczywiście miejsce na subiektywny odbiór, ale zestawiając między sobą dwa obrazy każdy powinien bez problemu wskazać ten z lepszym nasyceniem.

 

 

ale np mario kart w trybie przenosnym az tak wyprany nie jest jak zelda - jest zdecydowanie zywszy i oczoyebny na wyswietlaczu konsolki

 

Tak jak piszesz, MK8DX przenośnie wygląda bardzo dobrze, oczywiście różnice są, ale zdecydowanie mniejsze.

Odnośnik do komentarza

rozumiem cie ale czemu miedzy przenosna zelda i zelda na moim tv roznica w kolorystyce jest ogromna, a w przypadku mk8d juz zdecydowanie mniejsza?

 

mam to samo co chmurqab - jakby zelda na przenosniaku byla puszczona przez matowy filtr, kazde demko jakie ogrywalem, wspomniany mk8d czy nawet fast rmx na wyswietlaczu tego nie ma, jedna jedyna zelda ma taka roznice

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie ciągnie żeby kupić Switcha dla Zeldy ale boję się, że będzie to bardzo źle wyglądać na TV 4K, grał ktoś może na takim TV? Jak ta Zelda się skaluje? Może przyjemniej grać wtedy na handheldzie?

Masz 65 cali KS9500? Mam ten sam TV i Zelda wygląda na nim okej. Dużo lepiej się prezentuje Mario Kart 8. Inna strona medalu, że jak się na takim tv odpali Horizon Zero Dawn, a po chwili Zeldę, to wtedy razi niższa rozdziałka. Niemniej jest dobrze. Oczywiście do Switcha odpowiednio trzeba sobie ustawić obraz.

 

Edit. Zelda WW HD na tym TV wygląda obłędnie! Super Mario 3D World też świetnie. Bayonetta 2 już jedynie dobrze. Ogólnie więc rozdziałka nie jest tak istotna co wygładzanie krawędzi i inne efekty upiększające obraz.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Boże, nie mogli dać gdzieś indziej tego wejscia do ładowania? Rozumiem, ze dock tego wymaga ale mozna bylo inaczej to rozwiazac. Gram na stoliku z odpietymi joyami, nagle pika bateria, i co? Musze konsole na plasko polozyc albo wpiac joye zeby grac dalej! WTF???

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Nie na górze, w tym samym miejscu ale glebiej i wyciety lekko tył, na wyciagnietej ze stacji konsoli wkladal bys kabel kątowy, ktory by sie opieral o biurko/blat. 

 

No dobra, mozna sobie gdybac co by było xd

Odnośnik do komentarza

W USFII można czasem popykać ze znajomymi i w sumie tyle.

 

A czy to musi być premiera? Mi dziś znajomy pokazał jak grać w Has Been Heroes i banderas po stokroć, jakie to dobre :banderas:. Jedyny minus to słaba dostępność tego tytułu w wersji fizycznej. Jeśli nie zamykasz się przed dystrybucją cyfrową, to masz tam dużo dobrych platformówek: Shovel Knight, Blaster Master Zero czy Wonder Boy.

Odnośnik do komentarza

W USFII można czasem popykać ze znajomymi i w sumie tyle.

 

A czy to musi być premiera? Mi dziś znajomy pokazał jak grać w Has Been Heroes i banderas po stokroć, jakie to dobre :banderas:. Jedyny minus to słaba dostępność tego tytułu w wersji fizycznej. Jeśli nie zamykasz się przed dystrybucją cyfrową, to masz tam dużo dobrych platformówek: Shovel Knight, Blaster Master Zero czy Wonder Boy.

 

Do SFII mam sentyment więc tak czy siak stanie na półce tylko czy nie warto poczekać aż spadnie to tych pięciu dyszek. Has Been Heroes widziałem ale nie wygląda zbyt zachęcająco. Shovel Knight kupuję na 100% jednak dopiero jak wyjdzie na fizycznym nośniku a pewnie tak się stanie. Jest jeszcze Lego City Undercover  jednak rzygam już grami w świecie Lego. Na pozostałych platformach gry z serii Lego to jest dobra odskocznia od gier typu Dark Souls czy Gears of War, jednak na Switchu to człowiek by chciał odskocznię w drugą stronę.

 

Jest jeszcze genialne Puyo Puyo Tetris ale w sumie ogrywam demko od premiery. W demku mi niczego nie brakuje więc nie wiem czy jest sens kupować za pełną cenę. Mogli dać jakieś ograniczenie na to demo bo im masa kasy ucieka:P

 

 

No nic pozostaje ogrywanie MK8  :notbad:

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...