Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

ale mnie ta idea gierek online wg nintendo kupila, o jezus maria

 

przy moim czasie na granie w ciagu dnia sprawdza sie idealnie, dlatego nigdy fanem np battlefieldow nie bylem, mam akurat 30min wolnego czasu to wielu multi nawet nie odpalam bo bym meczu nawet jednego nie dokonczyl, a u niny? te gry z rozgrywka na 3-5min sprawdzaja sie idealnie - czy to mk8d czy spla2n....szybkie intensywne multi gdzie rozgrywka trwa chwile i nawet sekundy nie ma na nude. W czasie tych pol godziny moge rozegrac kilka fajnych meczy i szczesliwy wylaczyc konsole. Do tego nasz forumkowy discord - dzis o 10.00 spontan zagadanie w odpowiednim temacie, za chwile juz ja rayos i kinoji w pokoju voice chatu i sobie zagralismy pare rund w turf war i salmon run, po 40min kazdy szczesliwy poszedl ogarniac swoje sprawy

 

nintendo robisz to dobrze 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

czy to mk8d, fast rm, arms czy spla2on ma opcje dolaczania do gry znajomych, robienia wlasnych pokoi itp

 

problem byl z tym, ze switch nie ma opcji wyslania invite czy glupiej wiadomosci tekstowej, przez co nikt nie wiedzial czy ktos robi pokoj czy, ze ktos chce z toba grac, zostaly ustawki przez forum, a wiadomo, ze nie kazdy zaglada na forum na biezaco, do tego ciezko dogadac szczegoly

 

teraz mamy ta apke na phone discard, robimy tematy jak na forum, ktos ci napisze ze chce grac w temacie, ty masz czas, odpalamy w tej apce czat glosowy, na switchu dolaczamy i gramy i rozmawiamy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaki ten switch jest zayebisty.

 

Zelda i inne Fast Rmxy na wyciagniecie reki - przez caly dzien niczym gazeta z sudoku. Zeby siasc i odpalic duze konsole w tygodniu czasu nie bylo, a tu ze switchem przez takie przysiadowki to tu to tam - dziennie srednio nabijam ponad 1h, a czasu na granie teoretycznie mialem zero.

 

Nie mowiac ze jak czas na granie wieczorem jest, wsuwasz do doku i grasz jak na stacjonarce. Piekna hybryda, genialny pomysl, no i renesans grania we 2 na 1 konsolce plus na start juz kilka sztosow w bibliotece.

 

:sexkonik:

Odnośnik do komentarza

Switch to najlepsze co mnie spotkało w tym roku jeżeli chodzi o elektroniczną rozrywkę. Przywraca chęc na granie. Właśnie ta szybkość wejścia do gry jak nie masz czasu. Dzisiaj czasu na grę miałem rano 20 min. Odpalam switcha i robię jeden shrine w zeldzie po czym lece do obowiązków.

Odnośnik do komentarza

jestem w szoku lekkim jak dobrze dziala multi na switchu, nie ma opasnych serwerow, uslug jak live i psn - a w splatoon 2 czy fast rmx zero lagow - jedyny problem wynikal z mojej domowej sieci

 

pewnie z coraz wieksza iloscia userow bedzie sie to krzaczyc ale jak przypomne sobie lagi w fm6 gdzie byl non stop teleport show to tu jest komforcik na ten moment

 

zobaczymy mario kart 8 :U

Odnośnik do komentarza

mk8d chodzi w multi jak spla2n czy fast rmx ;)

 

raz ze jeszcze mala baza uzytkownikow, a dwa ze w chwili obecnej multiplayer na switchu ma chyba z piec gier z czego tylko mk8d i spla2n sa popularne, infrastruktury sieciowe sony czy microsoftu to o wiele wieksza baza uzytkownikow i gierki z multi liczone w dziesiatkach sztuk, inna skala po prostu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...