Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

pro controler kozacki ale jezus maria ten krzyzak to jakis troling - dramatycznie sztywny i dramatycznie chodzi, totalnie nie ta liga co krzyzaki od sony

 

za to pozostale elementy pada cud miod, szkoda jedynie triggerow bo to raczej zamyka calkowicie droge do jakis powazniejszych racerow na tej platformie

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jak chciałem zmienić język w FIFIE i pacnąłem "lewo" to weszło "góra" i gra mi się włączyła po angielsku xd. Taki to jest wyśmienity krzyżak. Ale od czasów DS Lite nie pamiętam dobrego krzyżaka w ich padach, to jest jakiś mit z tym jakie to one niby dobre są.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jak chciałem zmienić język w FIFIE i pacnąłem "lewo" to weszło "góra" i gra mi się włączyła po angielsku xd. Taki to jest wyśmienity krzyżak. Ale od czasów DS Lite nie pamiętam dobrego krzyżaka w ich padach, to jest jakiś mit z tym jakie to one niby dobre są.

Większa wersja takiego jak jest w GBA SP byłaby moim zdaniem idealna, to mój ulubiony d-pad.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nigdy nie narzekałem na d-pady w konsolach nintendo (poza GC, ogólnie za tamtym kontrolerem nie przepadam), z kolei nie przepadam za krzyżakami w dual shockach (na DS3 to nawet hadoukena nie szło zrobić w sf2hdr). Musieli coś bardzo s(pipi)ić w nowym pro controllerze, bo ten w padzie do Wii U jest super.

 

@mate5, coś w tym rodzaju masz w DS Classic, też świetny krzyżak

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ciut za małe są przyciski na joyconach. I grając na nich nie czuje się pełni komfortowo. Nie grałęm  na tyle dużo na nowym pro aby go oceniach ale  ten od WiiU jest moim kompanem w retrograniu i złęgo słowa na niego nie powiem genialny pad

Odnośnik do komentarza

Panowie jakie są szanse na Resident Evil 4 na Switcha? Myślicie, że wyjdzie? Ta gra w formie przenośnej mogłaby być czymś genialnym. Nie pogardziłbym też 5, 6 i okrojoną 7. No i oczywiście REmake i Zero. Na 6 najmniej mi zależy. Najbardziej RE4. W docku spokojnie powinno być 1080p i 60 klatek.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Pady od X1 mają spoko krzyżak :cool::lapka:

 

Mantis Capcom nawet na iOS wys,rał jakiś zbiedzony port. Minie trochę czasu i wszystko pewnie od 4 do 6 wcisną na Switcha jak ta sprzedaż konsoli jaka jest teraz będzie się utrzymywać.

Grałoby się oczywiście, jeszcze jak.

Odnośnik do komentarza

juz tyle h spedzonych ze switchem i jedyne co mnie w tej konsolce martwi to te mikro luzy joyconow osadzonych na szynach, niby mozna to podklejac ale pewnie jeszcze bardziej sie wyrucha

 

myslalem ze sie przyzwyczaje z czasem ale takie rzeczy zawsze mi sie rzucają mocno w oczy, można powiedziec ze to jedyna rysa na Achillesowej pięcie

Odnośnik do komentarza

u mnie akurat jeszcze jest sztywno w miare, choc prawy joycon w trybie stacjonarnym leciutenko juz ma luz

 

mnie z wykonania martwi jedynie ten platik z joyconow - niesamowicie chlonie pot z palcow i obok guzikow robia sie okregi z tego, o ile moja 4 letnia vite po wyczyszczeniu praktycznie moge sprzedawac jako nowke wyciagnieta z folii w celu sprawdzenia, to switch po pol roku wyglada na skatowanego w moim odczuciu (a zawsze dbam o sprzety)

 

wady softwarowe? wiadomix - brak mi netflixa i youtube (a bym sobie zobaczyl stranger things sezon2 w lozeczku) i nieszczesnych opcji zarzadzania save'ami, to dramat by w 2017 drzec o zapisy z gier, vita nie dosc, ze miala chmure to jeszcze mozna bylo zgrywac save'y (lacznie z patchami do gier czy nawet calymi cyfrowymi pozycjami) na pc

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieje ,że rewizja będzie sporo mniejsza. Ramka wokół ekranu jest ogromna. Fajnie jak następna wersja będzie sprzedawana bez stacji dokującej (sprzedawali konsole bez ładowarki to chyba nie będzie to problemem xD). Do tego jakby jeszcze dodali w następnym modelu z 40 minut pracy więcej na baterii. Brak przeglądarki i YT boli. 

 

Przecież DS Lite wyszedł po roku od premiery w stanach czy unii poprzedniego modelu. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

tylko wiiu az takiego pola do popisu nie mialo z revizjami jak switch, koncepcja tej konsoli to po prostu wylagarnia potencjalnych nowych modeli: switch pro, switch lite bez czarnej ramki, switch bez docka, switch z dockiem z prockiem, switch bez rozpisanych joyconow, switch z bardziej subtelnym dockiem co go nie rysuje itp

Odnośnik do komentarza

Raz ,że było porażką a dwa modele przenośne od zawsze dostawały kilka wersji. Switch się sprzedaje bardzo dobrze więc na pewno dostaniemy z 3 rewizje. Zwłaszcza ,że przy sprzętach przenośnych postęp idzie dosyć szybko i można fajne rzeczy z czasem dodać jak lepsza bateria, ekran czy po prostu poprawić błędy poprzednika. Ja tam Switcha wymienię na nowy model jak tylko się pojawi bo coś czuję ,że się pozbędą tej ramki i switch będzie fajnym stosunkowo małym sprzętem przenośnym bo to co jest teraz ciężko jednak zabierać ze sobą gdziekolwiek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...